jaka sukienka jest lepsza na studniówkę... długa czy krótka?

napisał/a: muslina 2015-12-16 10:52
Cycylia4311 napisal(a):Najlepiej znaleźć złoty środek między dlugą, a krótką :)


w sensie średnią do połowy łydek? :D

Ja byłam w krótkiej i w sumie korci mnie żeby na uczelniany bal pójść w długiej, jestem wysoka i chuda co mogłoby fajnie wyglądać, ale boję się że nie poszaleję w takiej na parkiecie... :D
napisał/a: Arletaa1 2015-12-17 12:01
myślę że krótka jest wygodniejsza przede wszystkim:) ja sama szukam sukienki:)

co myślicie o tej?:)

[reklama usunięta]
napisał/a: Empati 2015-12-19 19:21
Moim zdaniem długość sukienki już teraz nie ma większego znaczenia. Powinnaś dobrać ją przede wszystkim do siebie żebyś w tak ważnym dniu czuła się PIĘKNIE UBRANA a nie PRZEBRANA za kogoś innego. Jeżeli masz piękną figurę i chcesz to podkreślić pokaż nogi! Ważne żebyś czuła się dobrze. Na studniówkę wypada założyć krótką sukienkę! Prawda jest taka, że długie suknie zwykle wyróżnia wielka elegancja i klasa ale i modele mini mogą być wyjątkowo kobiece. Piękne sukienki możesz znaleźć tutaj: [reklama usunięta]
napisał/a: duka3 2016-02-07 21:57
moim zdaniem długie sukienki wyglądają fajnie na takich balach. Na sibysi.pl kupiłam swoją. wyglądała super, miała odkryte plecy. Super wygladałam
napisał/a: madamo 2016-02-10 00:51
Ja miałam długą ale to było kilka lat temu. Ale gdybym miała teraz zakładac to chyba też bym wybrała długą w końcu to bal i jakoś sobie nie wyobrażam bez długiej:)
napisał/a: noc 2016-02-22 15:28
Długa jest na pewno bardziej elegancka.
napisał/a: aniaana1021278 2016-02-26 12:58
Uważam, że studniówka to pierwszy prawdziwy bal. A na bal wypada iść w długiej i eleganckiej sukience. Polecam długą.
Niestety możesz już jej więcej nie wykorzystać, a krótka zawsze się przyda na jakąś imprezę.
Najwyżej przytniesz.
napisał/a: heya 2016-06-02 23:30
Krótka sukienka musi być :D długa wszystko zasłania i nie jest wygodna
napisał/a: limme 2016-09-05 09:34
Tylko kochana zwróć uwagę,że jest to bal. Zwyczajowo na bal nakładamy sukienkę dlugą a nie którką. Poza tym wystarczy zobaczyć sobie zdjęcia studnówek z zeszłego roku. Większość dziewczyn była ubrana w długie sukienki.
Ta jest piękna na przykład:


Pamiętajcie tylko o tym aby kupić ją z pewnym wyprzedzeniem:
http://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/kiedy-najlepiej-kupowac-sukienke-na-studniowke,n,1000186036.html
napisał/a: pollka341 2016-09-28 22:42
Trochę wygląda jak suknia ślubna. Ale wracając do tematu, to raczej każdy ubiera to co woli. Jeżeli nie lubi się wyróżniać to zakłada sukienki, które są modne. Ja miałam gładką długą z odkrytymi plecami, ale to było kilka ładnych lat do tyłu.
napisał/a: Zazdrosnica 2016-10-13 07:33
Lepsza chyba długa żeby żaden dyrektor czy inny wykonawca nie miał do ciebie żadnych pretensji bo czasami się to zdarza
napisał/a: Mojniczka 2016-10-13 16:07
Ja miałam piękną długą z gorsetem wyszywanym tęczową nitką:) Jakbym miała wybierać ponownie też postawiłabym na długą