modne dzieci

napisał/a: hit_me 2013-07-04 10:37
Dziewczyny jak jest u Was, czy też macie wrażenie, że więcej wydajecie na ciuchy dla swoich pociech niż dla siebie? Czy kupując ubranka zwracacie uwagę na modę?
Tak się zastanawiam, czy to jak ubieramy nasze dzieci ma wpływ na ich rozwój i poczucie estetyki, co myślicie?
napisał/a: marta_z1907 2013-07-14 17:13
Dzieci powinno ubierać się przede wszystkim wygodnie i zależnie od pory roku.
napisał/a: Loloshop_pl 2013-08-19 15:29
To nie jest tylko wrażenie- dziecięce ubrania kosztują zdecydowanie więcej niż gdybyśmy chcieli zapłacić za swoje,szczególnie kupując w sklepach stacjonarnych. Miejmy to na uwadze i nie przesadzajmy zbytnio z ich "markowością"
napisał/a: iza232 2013-08-22 23:42
Też nie przesadzam z modą ubierając syna, zazwyczaj rzeczy kupuje przez Internet i po za butami nie zwracam specjalnie uwagi na markę i modę.
napisał/a: madzia134 2013-08-27 11:32
Fajnie jak mały dobrze wygląda, tylko często matki robią z dzieciaków "choinkę na nogach"
napisał/a: Frutella 2013-08-30 19:04
Mój synek ma więcej ciuchów chyba ode mnie :) Ciągle dokupuje coś nowego mimo że szybko wyrasta. Nie tylko lubię jak dobrze wygląda ale też wszystko co chwila jest brudne więc przebieranie się po kilka razy dziennie to standard.
napisał/a: Avesti 2013-09-04 12:28
Tak,u nas właśnie tak jest,ale to też zależy gdzie kupujemy bo jeżeli w sklepach stacjonarnych to ceny za ubranka dla dzieci potrafią być naprawdę kosmiczne... Dlatego często chodze też do tych typu second hand i tam znajduje coś dla swojego dziecka:)
napisał/a: zabawkiedu 2013-09-12 16:13
My kupujemy ciuszki z sieciówek i second-handach. W takich sklepikach całych dla dzieci to ceny są mega wysokie. W second-handach znajduję super rzeczy, bardzo dobrej jakości 100% bawełny i nie zniszczone za super ceny. Na lato większość ubranek miał synek właśnie z second-handow i był nieźle wylansowany ;)
napisał/a: corkabeaty 2013-09-19 10:18
Nie rozumiem rodziców, którzy kupują dzieciom same markowe ciuchy, nic dziwnego, że wyrasta potem nam materialista. Są jakieś granice. Można kupić ładne i niedrogie rzeczy, niekoniecznie z firmowych sklepów.
napisał/a: madzia134 2013-09-28 12:13
nie wiem po co dzieciakowi kupować takie ubrania potem wyrasta taki mały materialista
napisał/a: AlinaZP 2013-10-19 12:58
Staram się ubierać dzieci wygodnie, ale też ładnie. Mam trójkę, więc cena poszczególnych ubranek ma znaczenie. Zazwyczaj kupuję na wyprzedażach (zwłaszcza w H&M), bo wtedy ceny są zdecydowanie niższe. Czasem kupuję w sklepach internetowych, chociaż ubrania i buty to jedyne rzeczy, które wolę przed zakupem "pomacać". Dla dzieci ważne jest, że mają np. bluzeczkę z ulubioną postacią. Starszaczka zaczyna interesować się już modą i często chce mieć to, co koleżanki. Rozumie jednak, że nie musi mieć wszystkiego i nie za każdą cenę.
napisał/a: AnusiaSka 2013-10-20 11:02
Ja tam nie patrze na metki, wole żeby było małej ciepło i wygodnie, niż żeby wyglądała jak modelka. Dziecko to dziecko, nie modelka :)