Duży biust. Jak się modnie ubierać?

napisał/a: Malutka Kicia 2014-06-10 11:04
Jak się można modnie ubrać, jak się ma duży biust? Może znacie jakieś marki, które mają w swojej ofercie właśnie takie ubrania.

Chodzi mi o to, żeby dobrze wyglądać i dobrze się w nich czuć.
napisał/a: Miętowa26 2014-06-10 16:12
To wszystko zależy jakie lubisz ciuchy ja osobiście mając duży biust ubieram się w luźne t-shirty od firmowych po bez firmówki czasami też jakiś top jak jest już super ciepło.
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-06-13 15:11
Nie masz sie czego wstydzić jeżeli posiadasz duży biust,możesz go nawet eksponować jeżeli będziesz się dobrze czuła. Teraz na lato proponuję koszulki,topy pub całe sukienki. Przynajmniej bezie lekko i przewiewnie.
napisał/a: Malutka Kicia 2014-06-16 10:49
Dużo ostatnio czasu spędziłam na poszukiwaniach ubrań w które mieścił by się mój biust, no i w stacjonarnych sklepach się nie udało. Poszukiwania przeniosłam do Internetu i tutaj zauważyłam, że sporo osób poleca BiuBiu. Słyszałyście może coś na temat tej marki? Ubrania prezentują się ciekawie i widać, że podkreślają talię i kobieta wygląda proporcjonalnie.

Czekam na wasze rady i opinie.
napisał/a: Mrs.M 2014-06-16 14:35
Malutka napisal(a):Ubrania prezentują się ciekawie i widać, że podkreślają talię i kobieta wygląda proporcjonalnie.
szczerze, jak przejrzałam teraz ich stronkę, to wiekszosć z ich ubrań jest straszna, podkreślaja biust az za bardzo, że jest on numer 1 w sylwetce, i wcale go jakoś ładnie nie maskuje a moim zdaniem jeszcze powiększa

1 sukienka wpadła mi w oko, i tyle
napisał/a: Malutka Kicia 2014-06-17 09:15
przecież biust jest po to, żeby go podkreślić, a nie ukrywać. Chodzi tylko o to, żeby się za bardzo nie wylewał
napisał/a: Rooda666 2014-06-17 11:26
Mrs.M napisal(a):wcale go jakoś ładnie nie maskuje a moim zdaniem jeszcze powiększa
nie każda dużobiuściasta chce go maskować ;)

Malutka napisal(a):przecież biust jest po to, żeby go podkreślić, a nie ukrywać.
o to to :)

Mają parę fajnych ciuchów, ale ceny jeszcze fajniejsze
napisał/a: lolitta1 2014-06-17 16:18
A mi się ich rzeczy za bardzo nie podobają... Wyglądają na kiepskie jakościowo. No i na modne też nie wyglądają.
napisał/a: Mrs.M 2014-06-24 18:45
Lily napisal(a): Mrs.M napisał/a:
wcale go jakoś ładnie nie maskuje a moim zdaniem jeszcze powiększa
nie każda dużobiuściasta chce go maskować ;)
no tak ale ja np bym swojego 70HH nie chciała tak eksponować bo wyglądałabym zbyt wulgarnie

jakbym miała mniejsze to spoko

Lily napisal(a):Malutka Kicia napisał/a:
przecież biust jest po to, żeby go podkreślić, a nie ukrywać.
o to to :)
no tak, ale mi po prostu biust przesłania sylwetkę ;/ wiec wolę go minimalizowac ubraniem, teraz schudłam do prawie 70G i juz zaczyna to jakoś wyglądać


ale zostały mi 2 sukienki na większy biust :

może któraś chce kupić ?

schudłam i nie zdążyłam założyć

sukienka 65 zł + wysyłka
napisał/a: ulaniebrzydula 2014-06-25 17:16
Podkreślanie, podkreślaniem. Ale trzeba jeszcze mieć jakieś wyczucie gustu czy smaku...
napisał/a: Malutka Kicia 2014-07-21 12:52
Aktualnie w BiuBiu są wyprzedaże do -50%, jakby Was to interesowało. Można troszkę zaoszczędzić na zakupach. ;)