Zakupy dla puszystych przez internet

napisał/a: kliwia42 2016-01-23 22:16
Jestem osobą puszystą noszę rozmiary od 44 do nawet 50 zależy gdzie kupię.Szukam stronek internetowych na których można robić zakupy .Może macie namiary lub same kupujecie np. Na allegro.to prosze podajcie .Kilka razy kupiłam w Bonprix ale są bardzo słabej jakości , przynajmniej te które ja kupiłam . Będę wdzięczna bo pomału nie mam w czym chodzić .
napisał/a: Valkiria_ 2016-01-24 08:32
Noszę rozmiar 52. Bardzo lubię rzeczy z bonprixu i zawsze patrzę na oceny produktu i komentarze, gdyż są cholernie pomocne. Zdarzyło się, że aby rzecz była na mnie dobra musiałam ją wziąć w rozm. 48, o czym wiedziałam właśnie z komentarzy.

Bardzo polecam sklep C&A, zarówno stacjonarny jak i internetowy bo zawsze można znaleźć coś super dla siebie. Mają działy dla osób size plus (też jest cała kategoria w sklepie internetowym)... Można zamówić i odebrać w sklepie, gdyby nie pasował ciuszek można go od razu w sklepie zwrócić. Jedyny minus że na zwrot pieniążków trzeba czekać.

Allegro szczerze nie polecam, gdyż nie zdarzyło mi się być zadowolonym z rzeczy, które otrzymałam 😕 zawsze coś było albo niższej jakości niż sądziłam, albo nie zgadzaly się wymiary, albo zdjęcie było nieco przeklamane...

Większe rzeczy można też kupić w H&m, ale akurat ich kolekcja dla puszystych nigdy nie przypadła mi do gustu wizualnie...
napisał/a: majonez 2016-01-25 11:40
w bon prix np jest dział dla puszystych albo w lamoda. w tym drugim super sukienki :))))
napisał/a: tosia8898 2016-01-27 13:49
mam podobny problem, tyle ze szukam ubran dla puszystych dla mojego meza. To prawda, kupowanie na allegro mija sie z celem, kilka razy kupowalam i sie mocno nacielam. Maz tez nie jest zadowolony. Sprawdze tego bonprixa, a poza tym slyszalyscie jeszcze o innych sklepach internetowych? zeby w razie czego byl wiekszy wybor?
napisał/a: Valkiria_ 2016-01-27 15:41
tosia8898, dla mężczyzn również polecam online sklep c&a. Duży wybór.
napisał/a: tosia8898 2016-01-29 13:22
Valkiria :) fajnie, ze jest tam spory wybor, a jak z cenami? bo to tez wazny dla mnie czynnik, czy ten sklep jest drogi?
napisał/a: Valkiria_ 2016-01-29 13:27
Jestem dość dużym skąpiradłem a ceny mi pasują. Wiadomo, że męskie rzeczy są nieco droższe, zwłaszcza na większych miśków. Ale jest opcja, że przy zamówieniu newslettera dostajesz rabat 10% na zakupy, więc przy zamówieniu za 300 zł dajmy na to, oszczędzasz 30 zł.
napisał/a: wanda909090 2016-01-30 09:29
o c&a słyszałam, rzeczywiście niezły sklep, ja jednak najczęściej robię zakupy w bmc zone. Ceny bardzo dobre, wybór spory, rzczy eleganckie, przychodzace ubrania zgodnie z opisem na stronie, ostatnio kupilam tam mezowi fajny sweter na gwiazdke http://bmc-zone.pl/pl/sweter-meski-bmc-swe0021-rozmiary-od-5xl-do-6xl.html
napisał/a: tosia8898 2016-01-31 10:10
dzieki Valkiria i Safona :) bardzo mi pomogłyscie, rzeczywiscie rzczy w tych sklepach fajnie wygladaja a ceny sa super! :)
napisał/a: wanda909090 2016-02-01 11:21
nie ma problemu, mam nadzieję, że zakupy będą udane :)
napisał/a: MadziaKura 2016-02-10 14:56
Ja też nie należę do najszczuplejszych ;) Poszukaj jeszcze w sieci sklepu Amaya-moda widziałam, że mają piękne sukienki w rozmiarach nawet 48/50 i są ona naprawdę ładnie skrojone. Ja kupiła sobie już jedną tunikę do pracy a teraz czekam na wypłatę żeby kupić jeszcze jedną i jakąś sukienkę. W końcu idzie wiosna ;) Powodzenia dziewczyny!
napisał/a: roszka 2016-04-29 12:57
W oczy rzuciło mi się na Domodi taka kategoria: plus size - tzn trzeba wybrać "plus size" podczas sorowania. I wtedy dostajemy całą listę ciuszków w większych rozmiarach. Jest Bonprix i fokusfasion.com. Mogę dodac link?
O tutaj są: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska_opcje_rozmiar,r-wieksze-rozmiary