Zakupy przez internet, sklepy online

napisał/a: karolinka51 2014-10-29 10:56
Hej dziewczyny :) Znacie jakieś fajne sklepy online z ubraniami ??
Na pewno każda z was swój jakiś ulubiony sprawdzony.
Podzielcie sie linkami waszymi :)
Ja nie dawno trafiłam całkiem przez przypadek na interesujący magazyn na temat mody.
W nim znajdziecie dziewczyny pełno przydatnych rad i porad na każde tematy oraz modne markowe ubrania.
Dzięki niemu wiem co jest modne
Jestem na bieżąco

www.stylen.pl


wchodzcie i podzielcie się opinią|:)
napisał/a: oleksia 2014-12-30 13:42
Nie mam ulubionego sklepu internetowego, bo, szczerze mówiąc, bardzo rzadko kupuję cokolwiek przez internet Liczyłam, że może któraś z was podzieli się jakimiś stronkami z bielizną , czy też koszulkami nocnymi. W sklepie widziałam bardzo ładny gorset, niestety, kiedy zdecydowałam się na kupno- ktoś mnie ubiegł :( Był podobny do tego na zdjęciu:



Tyle, że miał mniej przezroczystości i podwójne ramiączka :) Zna któraś jakąś stronę (albo sklep ), na której są podobne? :D
napisał/a: Marcin28 2015-01-08 01:40
blondynka121 napisal(a):
www.stylen.pl




Może być
napisał/a: Paulin 2015-01-08 14:34
Ja buty kupuję tu > officeshoes.pl
Ciuchy w szmateksach, na to nie przepłacam, a i tak mam fajne łaszki. Na butach z kolei nie oszczędzam, ale i tak szukam najtaniej, gdzie się da, bo wkurza mnie, że za tego samego buta w jednym sklepie zapłacę 800 zł, a w drugim za tego samego 200 zł mniej. Takiego deala właśnie zrobiłam na officeshoes, gdzie kupiłam sobie UGGi 2 stówy taniej niż w innych e-sklepach, a o stacjonarnych to już nie wspomnę, pewnie w porównaniu z nimi to zaoszczędziłam z 4 stówy minimum :D
napisał/a: maj292 2015-01-12 14:16
Ja uwielbiam robic zakupy w TABOO masa gigantycznych obnizek, za przesylke kurierem nic nie place. Mam jeszcze pare sklepow ktore lubie ale ten jest nr 1.

tutaj link jesli ktos chce sobie zobaczyc: www.modataboo.eu
napisał/a: celyna23 2015-06-12 22:34
Ja kupuje w necie dla całej rodzinki na yosh.pl. Jest to fajny sklep w którym jest dużo rożnych marek. Ubrania, buty, akcesoria wszystko dla niej, niego i dziecka:) Kilka razy kupiłam i się nie zawiodłam wiec, założyłam u nich konto i dodałam swoje ulubione marki i teraz widzę ubrania które mnie interesują. Rabaty - wypisane są na blogu, więc nic mi nie umyka): strona naprawdę godna polecenia, sama zobacz: http://www.yosh.pl/sales/?sales=true§ion=ona#
napisał/a: adala-dear-fashion-com 2015-07-01 04:58
Polecam sprawdzić jeszcze ten sklep http://www.dear-fashion.com
napisał/a: marrta1 2015-08-10 18:23
Ja mam ulubiony sklep gdzie znajduje się wszystko do aranżacji wnętrz http://www.impresje24.pl/
napisał/a: bizuteriasrebrna 2015-08-12 19:42
do takich pięknych ubiorów potrzeba pięknej biżuterii, np. ze sklepu www.anka-bizuteria-sklep.pl

napisał/a: muslina 2015-08-14 11:27
ja ostatnio sie wkrecilam w Aliexpress :D mam ochote wszystko tam kupic.

A propos postu wyzej sprzed roku- to nie jest gorset!!!!
Jak mnie boli jak ktos takie cos nazywa gorsetem, ehh. Corset nazi