blizny potrądzikowe jak je usunąć?

napisał/a: Alicja Kumor 2010-04-16 15:49
Mam ogromny problem, w młodości byłam nieszczęśliwą posiadaczką trądziku. Co prawda niedoskonałości już się nie pojawiają, ale pozostały BLIZNY!!!!!!!!!!!!!!!
Co robić?
Dermatolog nie pomógł, maści, kremy. Tyle kasy wydałam i nic.
Nie wiem co robić?
Co polecacie?
napisał/a: missyou 2013-05-31 20:07
Najprościej wybrać się do specjalistycznego gabinetu i skonsultować sprawę z lekarzem. Skoro już próbowałaś tylu rzeczy, to wydaje mi się, że laser pomoże Ci już ostatecznie zmierzyć się z tym problemem. Przy okazji poprawisz sobie także strukturę naskórka i koloryt
napisał/a: ~gość 2013-06-02 10:44
dermatolog nie pomoze na blizny raczej wybiez sie do kogoś kto stosuje zabiegi medycyny estetycznej,sama tak robie ,watro odżałowac sobie ta kase ale efekty widoczne beda naprawde
napisał/a: niusiad25 2013-06-12 10:48
Dokładnie. Nie ma co oszczędzać na twarzy...:) Blizny mają to do siebie, że jeśli masz już je pół roku lub dłużej, kremami tego nie zlikwidujesz. Zatem zabiegi med. estetycznej pozostają
napisał/a: Mikaa100 2013-07-10 10:00
Jest mnóstwo sposobów na pozbycie się blizn. Ale mimo wszystko najrozsądniej byłoby się udać do dermatologa lub gabinetu specjalistycznego, aby lekarz sprawdził stan blizn i dobrał odpowiednią terapię - aby skutecznie się pozbyć niedoskonałości. No i zdecydowanie nie ma co skąpić kasy na twarz
napisał/a: Derma-Clinic 2013-10-10 13:21
Witaj,
polecam ci leczenie laserowe - skuteczne!
Poczytaj więcej o leczeniu blizn i rozwiązaniach:
[mod:reklama usunięta]
napisał/a: dorocinek 2013-10-15 23:18
Zgadzam się z przedmówczynią, zabiegi laserowe są najskuteczniejsze w usuwaniu przebarwień i blizn różnego typu,to już wyższa półka i warto wybrac dobry salon ja robiłam na pereca
napisał/a: chasia 2013-10-16 09:09
może pomóc olej z róży piżmowej :)
napisał/a: agnieszka79 2014-03-01 02:06
Wizyta u dermatologa powinna pomóc, możliwe, że lekarz bardzo szybko znajdzie rozwiązanie :)
napisał/a: Aspazja1 2014-09-07 21:48
Na blizny potrądzikowe możesz stosować maść Cepan lub No-Scar. W aptekach znajdziesz również kremy rozjaśniające przebarwienia. W redukcji blizn mogą pomóc zabiegi laserowe lub zabiegi karboksyterapii.
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-10-09 13:02
Możesz stosować wyżej wymienione maści,natomiast dermatolog powie Ci co daje 100% skuteczności i czy akurat w Twoim przypadku konieczny będzie zabieg laserowego usuwania blizn.
napisał/a: aniamikos 2014-10-17 10:19
Dokładnie laser robi cuda, ja np pozbyłam sie blizny pooperacyjnej po wycięciu woreczka nic nie widać. To z trądzikiem tym bardziej laser CO2 sobie poradzi