DEPILACJA BIKINI

napisał/a: DerXmed 2009-08-11 11:38
Wiem, że takie zabiegi są dość drogie. Niemniej jednak jest to rozwiązanie ran na długi czas. Co do kwesti wstydliwości -rozumiem;)

Odnośnie krostek - stosuj preparaty włagodzące - pomoże dostępny w aptekach sudocream, lub po prostu żele przeznaczone do skóry po depilacji. Jezeli krostki pojawiaja się nagminnie, to znak że doszło do bakteryjnego zakażenia skóry. w takim wypadku nalezy skonsultować się z dermatologiem, gdyz potrzebne będzie specjalistyczne leczenie. Na ten temat pisałam już na blogu;)
napisał/a: cytrynoowa 2009-09-11 20:03
W jaki sposób Drogie Panie depilujecie te miejsce, żeby potem czuć się przez kilka dni gładko i bez podrażnień? Jakie metody? Póki co mam wrażenie, że nie można ani na długo, ani całkowicie być gładką w tym miejscu..
napisał/a: mel1 2009-09-12 15:03
Paola28 napisal(a):Wiem, że takie zabiegi są dość drogie. Niemniej jednak jest to rozwiązanie ran na długi czas. Co do kwesti wstydliwości -rozumiem;)


No właśnie laser - poważnie nad tym myślę. Odnośnie ceny widziałam gdzieś, że 1 zabieg kosztuje chyba 150 zł (czyli 3 zabiegi 450 zł), tylko kwestia jak długo utrzyma się efekt? :)

Tylko czy Ty piszesz to z doświadczenia? Bo nie spotkałam jeszcze kogoś, kto by to zrobił na "własnej skórze", a chodziłoby mi o taką opinię :)

A wstydliwość? Hmm... no coś za coś ;) Myślę, że jakoś te 3 wizyty da się przeżyć, zwłaszcza jak potem ma być święty spokój na długo :D
napisał/a: nieves123 2009-09-15 10:51
ja robilam laserem bikini. efekt super, utrzymuje sie prawie na zawsze. po serii zabiegow, bo powinno sie ze 4 zrobic potem po dwoch latach mozna juz powtorzyc tylko jednym zabiegiem. zeby wyeliminowac te pare wlosow co zostalo.
napisał/a: DerXmed 2009-09-15 15:17
mel napisal(a):
Paola28 napisal(a):Wiem, że takie zabiegi są dość drogie. Niemniej jednak jest to rozwiązanie ran na długi czas. Co do kwesti wstydliwości -rozumiem;)


No właśnie laser - poważnie nad tym myślę. Odnośnie ceny widziałam gdzieś, że 1 zabieg kosztuje chyba 150 zł (czyli 3 zabiegi 450 zł), tylko kwestia jak długo utrzyma się efekt? :)


Efekt - za zawsze bo laser na stałe usuwa włoski, co daw lata trzeba zrobić utrwalenie, bo niektóre cebulki aktywują sie po pewnym czasie. Zapamietaj jednak, że włos raz usuniety przez laser już nie odrasta. Pisze to z doświadczenia, bo sama robiłam deplacje laserową, a moja koleżanka z pracy zajmuje się tym na co dzień. Nie będę ukrywała - zabieg trochę boli. Jednak lekarz stosuje znieczulenie miejscowe, więc da się wytrzymać;) Ja sama jestem bardzo zadowolona.
napisał/a: nieves123 2009-09-15 22:33
ja stosowalam taki specjalny krem znieczulajacy, a raz to byl taki spray chlodzacy tez przeciwbolowy. a i laser tylko zlapie ciemne cebulki, wiec jak ktos ma jasne wlosy to nic z tego.
napisał/a: Wrona 2009-09-20 21:20
Ja jak na razie bawię się maszynką, ale myślę nad zakupem depilatora- ten, który mam w domu jest juz strasznie stary, am nadzieję, że nowszym będzie trochę mniej bolało :P a jak nie, to chociaż komfort będę miała większy :) na razie wybrałam sobie [mod;reklama usunięta] choć przyznam, że wybór był trudny, bo jak dla mnie mieli tego strasznie dużo w ofercie na tej stronce :P
A tak jak sobie czytam tutaj o tej depilacji laserowej, to mnie na nią bierze straszna ochota- chyba jak zbiorę sobie troszkę więcej kasy to się na takie coś zdecyduję, bo nie ukrywam, że uwielbiam mieć gładką skórę, ale nie cierpię tych wszystkich związanych z tym zabiegów
napisał/a: Itzal 2009-09-20 21:29
No wiec- ja po raz drugi sie woskowalam BYlo nieco lepiej niz za pierwszym razem, nie pokleiłam sie, znaczy, nabieram wprawy
napisał/a: eMKa 84 2009-12-29 23:33
Polecam golarkę z depilatorem Braun Silk epil Xpressive 7781!!!!

idealne golenie!!! a przy tym można stosować ją pod prysznicem!!! extra rozwiązanie!!!!!
napisał/a: kwiatuszka 2010-02-16 16:24
Hej :) Możesz podać cenę tej golarki?
napisał/a: dotri 2010-02-16 20:04
a co myslicie o tym?

http://moda.allegro.pl/item919768614_rio_laser_depilator_laserowy_nowosc_gwarancja.html
napisał/a: lady skynet 2010-03-09 10:04
Polecam depilację woskiem... Byłam - spróbowałam i jestem zadowolona - dwa tygodnie spokoju Teraz używam maszynki ze względu na brak czasu, ale przy najbliższej okazji idę na wosk! Moja przyjaciółka dwa lata już depiluje regularnie woskiem i w niektórych miejscach przestały jej całkowicie rosnąć Ale trzeba być systematycznym w tej kwestii... Bo ja żałuję, że zaczęłam używać maszynki...