Depilacja laserowa

napisał/a: beniamin1 2009-10-01 13:13
Ja jestem bardzo zadowolona. Skończyłam czwartą sesję bikini i pach i musze powiedzieć, że nie odrósł mi ani jeden wlos. Po ostatnim zabiegu mineło dwa tygodnie i chyba nie muszę już powtarzać.
Pierwszy raz próbowałam z IPL i naprawdę dziewczyny nie dajcie się oszukać. Nic nie działa. Miałam wrażenie, że włosów było więcej i zabiegów musiałabym wykonać więcej niż laserem. Zmieniłam metodę na laser i musze przyznać, że nie ma porównania. Już po pierwszym zabiegu widać ogromną różnicę. Odrosło ok. 50% i za każdym razem mniej.
bourjois
napisał/a: bourjois 2010-01-15 13:38
Słyszałam różne opinie o IPL...na szczęście usłyszałam je już po poddaniu się depilacji, więc nie namieszały mi w głowie;) Ja również wykonywałam depilację laserową. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona!!
Dodam, że jestem brunetką o mocnych, ciemnych włosach - miałam od 15 roku życia okropne problemy z goleniem i depilacją:/ Wrastające włoski, zapalenie mieszków, odrastanie po dniu...no okropność, bleh. No i zdecydowałam się na laser - jestem do teraz przekonana, że to
najlepsze decyzja, jaką mogłam podjąć;)
Po każdym zabiegu - jak już skóra wróciła do normalności, resztki włosków wyrosły ze skóry (że tak to ujmę) - obserwowałam widoczną różnicę, tak ok. 1/3 włosów mniej po każdym zabiegu. Po 3 na łydkach zostało mi już dosłownie ...kilkanaście? :D Przesadzam, ale jest ich
niewiele - trzeba sie z bliska przyglądać:)
Gdybym zrobiła sobie "zarośnięte"zdjęcia to też bym mogła dać do porównania ;p W każdym razie jeśli macie jakieś praktyczne pytania to śmiało:)
napisał/a: mel1 2010-01-29 22:30
Może odświeżę temat... :)

Czy jest jakieś zalecenie odnośnie pory roku? Czy lepiej np. zacząć zabiegi na jesień? Czy to jest jakaś różnica?

Oraz... ból? W trakcie zabiegu, po zabiegu? Jak to jest? Czy po zabiegu trzeba stosować jakieś dodatkowe rzeczy, jakieś ograniczenia? Oprócz wiadomo - opalania się :)
napisał/a: arhufiec 2010-02-07 09:39
oprócz opalania nie można też przez 2 tyogodnie robić peelingów. jeżeli chodzi o porę roku to lepiej oczywiście zrobić teraz żeby w lato już móc biegać w krótkich spódnicach :) ja jakiś tam ból odczuwałam zwłaszcza podczas pierwszego zabiegu ale potem już było dużo lepiej. ja robiłam zabieg w warszawie i wystarczyły 3 razy i już nic nie odrasta.
napisał/a: reszka 2010-05-18 13:00
Wiele osób narzeka, że włoski odrastaja. ale jak wykona sie prawidłowo depilacje i regularnie, to ni ema sznas żeby odrosły. Pytałam w swoim gabinecie i Pani zapewniają, że po ich zabiegach nie odrasta. Chyba zdecyduję się na bikini...
napisał/a: Dona 2010-05-18 14:45
Coś mi forum ostatnio szwankuje...:/

Słyszałam, że właśnie to strasznie boli i między innymi dlatego się nie zdecydowałam:) Póki co musi mi wystarczyć moja niezawodna maszynka:D
napisał/a: kotania 2010-05-25 15:47
hej dziewczyny:) ja robiłam depilację bikini między innymi:)
I robiłam ją już dość dawno w [Mod: reklama usunięta], z efektów jest bardzo zadowolona. Zrobiłam 4 zabiegi i mam z głowy owłosienie:)
co do bólu jednak no to nie zaprzecze,ze go nie ma...ale nie jest jakiś straszny, mnie bardzo pomogły np. okłady z lodu:)
Jeśli macie jakieś pytania to dawajcie, podziele sie doświadczeniami:)
napisał/a: pcheelka 2010-05-26 07:27
Bikini? Czyli to co wystaje poza bieliznę, czy brazylijskie?
napisał/a: kotania 2010-06-17 10:10
no zależy jak sobie zażyczysz:)
Ja robiłam pogłębione, tj. to co wystaje spoza linii majtek plus wzgórek łonowy. Brazylijskiego nie chciałam, choć była możliwość i kosztowało to tylko 50zł wiecej:) Możecie też wybrać bikini klasyczne, to są te włoski, które wychodzą poza linię majtek. No przynajmniej w [Mod: reklama usunięta] tak to traktują:)

Przyznam, że trochę się początkowo krępowąłam, nie wiedziałam jak to będzie wyglądało, to była moja największa obawa...na szczęście dostałam takie jednorazowe majteczki i nie musiałam sie aż tak krępować, jak przewidywałam..;)
Italianka
napisał/a: Italianka 2010-06-17 10:17
ja też robiłam depilacje i podobnie to wyglądało:)
Storczykowo, a gdzie robiłaś dokladnie?
moim marzeniem jest zrobic ten zabieg na niemal cale cialo, swiety spokoj z włosami, to jest dopiero wygoda! jestem po depilacji dopiero bikini i lydek, chcialabym zrobic jeszcze uda i pachy...
napisał/a: Maja_S1 2010-12-29 12:41
Depilacja laserowa jest wybawieniem dla kobiet, pozbawiając je uciążliwego problemu. Udało mi się ostatnio ją bardzo tanio i co najważniejsze profesjonalnie zrobić w [Mod:reklama usunięta] w Warszawie, za jedyną 1zł. To był mój najtańszy zabieg w życiu, ale oczywiście nie mam nic przeciwko, takim cenom Polecam wszystkim
napisał/a: KingSquare 2011-02-15 11:31
Powiem wam dziewczyny, że bałam się laseru bardzo! Nasłuchałam się jak to boli i że bywa nieskuteczne. Strach było mi wydawać jakiekolwiek pieniądze ale jednak zdecydowałam się. Minęło już ponad pół roku i stwierdzam ze to byla najlepsza inwestycja mojego życia hehe. Nie wydałam kosmicznych sum no i efekt jest trwały bo jak narazie nic a nic jeszcze nie odrosło;) Ja robiłam sobie laser w Mramowie jakby ktoś potrzebował namiary dajcie znać.