FRYZURKA NA CO DZIEŃ

napisał/a: aga202 2008-04-10 12:53
mam pewien problem
miałam robioną trwałą kilka miesięcy temu

i po myciu zawsze mam szopę
próbuje wałkami robić włosy ale nigdy tak nie umiem zrobić jak mi fryzjerka zrobiuła kiedyś na próbnej frzurze (na zdjeciu)

pomocy
może lepiej by było kupić sobie jakieś papiloty czy cio?
na alegro są różne

o ślubie sobie wymyśl;e inną fryzurkę- chyba jakieś krótkie włosy

wstawiajcie jakieś fryzury jak macie na krótkie włosy
  • fryz m.JPG (5,2kB)
    takie mialam po przyjściu od fryzjera i trzemały mi się z 3 dni
napisał/a: Fabi 2008-04-25 14:07
A może zmień szampon? Jakiego teraz używasz?
napisał/a: dogma 2008-04-28 01:37
Jeśli nie chcesz miec szopy po umyciu włosów.Wetrzyj w mokre włosy krem np.loreal albo piankę(trwalszy efekt) i dopiero tak przygotowane włosy modeluj.Jesli chodzi o krótkie fryzury to ja lubie coś takiego:
napisał/a: tajla 2008-08-25 08:12
Zastanawiam sie nad zmina fryzury. O zmianie koloru tez mysle choc bardziej uczesania. bo co do kolru to w ciemnych mi nie jest dobrze. Mam strasznie niesforne geste włosy
ani zel ani lakier nie ujarzmi ich

Dziewczyny miały sie okazje przekonac jakie sa
Załaczam fotke, moze bedzie mial ktos pomysła
napisał/a: ~gość 2008-08-25 09:43
tajla, ja sobie Ciebie jakos nie wyobrazam w innej fryzurce...
Ale skoro chcesz to moze cos krotszego?? Takie lekko zwariowane?? Napewno fryzjer tez Ci cos doradzi. Z kolorem to bym nie mieszala ladnie Ci w takim.
Jak znajde jakas focie to wstawie
napisał/a: chorera 2008-08-25 09:45
tajla, a prostownica na ciebie nie działa? zastanawiam się jakby Ci było w takich ciut przylizanych :)
napisał/a: Butterfly1 2008-08-25 13:03
tajla, hihiih no z ta twoją fryzurką to nie mogę, nie wierzę, ze nic nie jest w stanie jej ujażmic,a prostownica i środki do prostowania? Fryzjer cos doradzi,a a moze na przekór prostowanbiu i trzasnąć trwałą co???
napisał/a: norka3 2008-08-25 17:40
tajla, no cos ty:P
napisał/a: tajla 2008-08-25 19:08
Tak własnie myslałam z eten temat moze dac tu.... chorera, nie nie chce prostowac Butterfly, no akurat prostownicy ni eprobowałam bo ...nie chce.
Piszac ujarzmic mam na mysli jakos spiac, inaczej uczesac, grzywke dac na bok, zapuscic.
Tu zamieszczam fote, grzywka na bok i włoski troche do tyłu. Ta pierwsza fota i tak ma we włoski wgnieciony zel . Gdyby nie to to mam puch
napisał/a: tajla 2008-08-25 19:42
Necia, i to cos da
mam tez lokowke
napisał/a: basia1125 2008-08-25 20:42
tajla no ja wlaśnie mialam już coś pisać u upięciu a tu zdjęcie...
Moim zdaniem, ladnie Ci z odsloniętą buzią.
A jakbyś jeszcze bardziej spięla wlosy?? związać do tylu??
No i może grzywkę zmienić??
Albo w ogóle z niej zrezygnować?? Tylko wtedy trzebaby najpierw zapuścić...
Krótkiej fryzurki nie polecam... bo jak zaczną odrastać, to się z nimi nie pozbierasz Moja siostra ma dokladnie takie wlosy, tylko jeszcze więcej. Serio, naprawdę ma jeszcze więcej.
Aha, no i ja bym spróbowala z tą prostownicą. Tak żeby zobaczyć jak będziesz wyglądać... Może akurat fajnie. Taka odmiana by byla raz na jakiś czas...
napisał/a: tajla 2008-08-25 20:46
basia1125, w kucyku mi nie ladnie
basia1125 napisal(a):No i może grzywkę zmienić??
ale jak __ tak na bok
basia1125 napisal(a):Moja siostra ma dokladnie takie wlosy, tylko jeszcze więcej. Serio, naprawdę ma jeszcze więcej.
ja mam ich mega duzo ....
basia1125 napisal(a):Aha, no i ja bym spróbowala z tą prostownicą.
ale to moze od kolezanki pozycze zrobie i sie pokaze

[ Dodano: 2008-08-25, 20:47 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a kolor
albo ten albo braz albo.....rudosci mnie kusza ... cos w czerwien .....jak myslicie