Jakie peelingi korzystnie działają na cerę?

napisał/a: Kamella1 2015-09-29 15:58
Czytałam, że niektóre mogą narobić więcej szkód niż pożytku.
Może orientujecie się, które są delikatne, ale skuteczne, a których lepiej unikać, bo mogą zaszkodzić?
napisał/a: Dorotaa1 2015-09-30 09:49
Wszystkie takie bardziej zaawansowane zabiegi zawsze warto lepiej robić w salonie kosmetycznym, tak żeby mieć pewność, że nie robimy sobie same krzywdy.
Teraz, jesienią już w kilku miejscach czytałam, że polecany jest peeling kwasowy, ale trzeba go robić w zaufanych gabinetach, gdzie kosmetyczka najpierw oceni stan naszej skóry i wykluczy przeciwwskazania.
Z tego co wiem, na przykład gabinet z Wrocławia – [reklama usunięta] ma coś takiego w swojej ofercie. Wydaje mi się, że warto sobie sprawdzić i poczytać o tych zabiegach. Ogólnie jest to na tyle uniwersalna opcja, że można wybierać różne stężenia kwasów, więc da się kontrolować wyniki zabiegu.
napisał/a: becia76 2015-11-30 13:15
Tutaj możesz poczytac na temat peelingów chemicznych, wg mnie obowiązkowa lektura [mod:reklama usunieta].
napisał/a: katalyna1980 2016-06-10 14:54
Zależy jaką masz cerę. Najlepiej, żeby doradził Ci profesjonalny kosmetolog w gabinecie. Ja nie bardzo wiedziałam na co się zdecydować, ale poprowadzili mnie w gabinecie Bellisana - jako, że borykam z trądzikiem miałam peelingi salicylowy i azelainowy.
napisał/a: beatit 2016-06-30 16:01
Ja mogę Wam polecić Peeling z Tołpy, taki w saszetce. A tak to eko owocowy, którego niestety całej nazwy nie pamiętam, a już mi się skończył. Do kupienia na ezebra.
napisał/a: aga_a 2017-04-18 14:11
Mam cerę wrażliwą, ale świetnie sprawdza się u mnie peeling z ziaji, z liści zielonej oliwki. Wprawdzie nie jest stricte do twarzy, bo może być też do ciała i dłoni, ale ja używam tylko do twarzy. Nie podrażnia mnie, nie wysusza.
napisał/a: ajasi 2017-05-17 09:03
dla przykładu ja u siebie jeszcze nigdy nie robiłam peelingu i o dziwo wszystko jest ok. na pierwszy raz do cery normalnej co byście poleciły ? :)
napisał/a: marcelakon 2017-05-17 09:39
Ja najbardziej lubię peeling kawowy. Można go samemu zrobić w domu.
napisał/a: beatra 2017-05-17 11:28
zależy od skóry... ja mam ten słynny z ziaji i jest super