Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

napisał/a: Miętowa26 2015-10-30 20:36
Tak jak w tytule poszukuje dobrego i sprawdzonego kremu przeciwzmarszczkowego dla mojej ukochanej mamy której niedługo stukną 50 urodzinki :) czy mogłybyście mi coś polecić ?
napisał/a: Magdal 2015-11-03 21:07
A jaki rodzaj cery?? gdzie ma te zmarszczki?? i oczywiście ile chciałabyś przeznaczyć na prezent :)
napisał/a: koska 2015-11-03 23:56
Ja od niedawna, od prawie miesiąca, używam kremu Vichy z serii Neovadiol (mam do skóry suchej), czyli dla kobiet w okresie menopauzy (ech, co zrobić):) Zmiany hormonalne widocznie odbiły się nie tylko na mojej psychice, ale też na wyglądzie skóry, z jednym i drugim walczę. Krem poleciła mi farmaceutka, bo pomimo tego, że markę znałam, czasem używałam ich kosmetyków, to nie miałam pojęcia, że jest seria typowo dla kobiet w wieku menopauzalnym. Świetnie się sprawdza, to mogę powiedzieć już po miesiącu używania. Poprawiła się sprężystość skóry, nabrała koloru i po prostu widzę, że lepiej wyglądam, zmarszczki są mniej widoczne. Może więc coś takiego?
napisał/a: iwonamilak 2015-11-06 08:39
Witam ja również polecam krem Vichy jest bardzo dobry jednak drogi
napisał/a: kenia 2015-11-14 12:43
Oeparol ma dobre dermokosmetyki, w zasadzie każdy dobierze coś do swojej cery, dla mnie bardzo pasuje i pomagają, przede wszystkim w składzie mają ojej z wiesiołka a wiadomo, że jest bardzo wartościowy.
napisał/a: kasiaz90 2015-11-23 09:20
Ważne tylko, żeby nie miał retinolu. Ta substancja jest światłoczuła i może powodować plamy;/
napisał/a: Miętowa26 2015-11-29 14:52
Dziękuje wszystkim za porady ostatecznie zdecydowałam się na ten kremik :) revitalift filler od loreal mama jest mega mega zadowolona nie tylko dlatego że pamiętałam o jej święcie ale też dlatego że prezent jest udany. Kremik nie tylko ma fajną konsystencje , ładnie pachnie ale także świetnie radzi sobie z oznakami starzenia czyli zmarszczkami , kurzymi łapkami oraz ogólnym brakiem jędrności skóry :D

napisał/a: kenia 2015-12-03 12:25
a tak na przyszłość to kremy z olejem z wiesiołka są bardzo dobre.
napisał/a: kasiulekk1 2015-12-08 15:24
Miętowa26 napisal(a):Tak jak w tytule poszukuje dobrego i sprawdzonego kremu przeciwzmarszczkowego dla mojej ukochanej mamy której niedługo stukną 50 urodzinki :) czy mogłybyście mi coś polecić ?


ja mojej mamie kupiłam od bielendy nano cell xtreme- bardzo fajny i mama bardzo go sobie chwali, że ładnie napina jej skórę i nawilża- i chyba o to chodzi ;)
napisał/a: katarzyna34 2016-07-18 18:58
Bardzo lubię kremy Kiehl's ;) moze nie naleza do najtanszych, ale sa warte swojej ceny. ale konkretnej nazwy na zmarszczki ci nie podam- uzywam tylko nawilzajacego
napisał/a: kavita1 2016-07-21 13:08
Dermika ostatnio wprowadziła na rynek bardzo dobre kremy przeciwzmarszczkowe. Wiele osób nie docenia polskich firm, a naprawdę warto. Niejedna marka z zagranicy mogłaby się schować przy naszych produktach..
napisał/a: gaga15 2016-07-22 11:08
Dobry jest olejek z wiesiołka. Czytałam o nim kiedyś na obk , chyba te artykuł http://obk.pl/eliksir-mlodosci-olej-z-wiesiolka-i-biotyna/ , z resztą już ktoś tutaj napisał o tym olejku :)