Oczyszczanie skóry po wakacjach - jak?

napisał/a: mniszka888 2015-09-03 14:32
Chodzi mi zarówno o takie domowe sposoby, jak i te, które wykonuje się w gabinetach kosmetycznych.
Byłyście już na jakichś zabiegach tego typu?
napisał/a: marmolada 2015-09-03 19:41
Ja to zwyczajnie. Peeling domowy cukrowy lub solny.
napisał/a: Dorotaa1 2015-09-04 09:48
Zawsze się zastanawiałam jak działa taki domowy peeling cukrowy. Nie klei się potem wszystko?
Jakoś nie umiem przekonać się do takich domowych receptur. W gabinetach z kolei w tej chwili będą ci proponować przede wszystkim kwasy. Po wakacjach to jedna z lepszych opcji na oczyszczanie twarzy i poprawianie wyglądu skóry. Na przykład [mod:reklama usunieta] zajmuje się takimi zabiegami, chociaż też nie jest tak, że z biegu cię wezmą na fotel. Najpierw masz wywiad, żeby wykluczyć przeciwwskazania i dobrać właściwy zabieg do potrzeb twojej skóry.
napisał/a: anulkapol_25 2015-10-05 15:23
Ja również jestem raczej przeciwniczką robienia samodzielnie zaawansowanych zabiegów w domu.
Według mnie najlepiej wykonać takowe w profesjonalnym salonie (Wrocławiankom polecam [reklama usunięta]), gdzie na pewno nikt nie zrobi nam krzywdy, a zabieg zostanie wykonany tak, aby było widać efekty.
Oczyszczanie domowymi sposobami raczej nigdy takiego efektu, jak w salonie, nie przyniesie... No chyba, że robimy to baaaardzo regularnie i za pomocą naprawdę skutecznych kosmetyków.
napisał/a: Frugi 2015-11-01 12:48
Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć, możliwości jest całkiem sporo swego czasu bardzo fajne zabiegi na twarz moja żona przechodziła jak sobie zrobiliśmy taki weekend spa nad morzem masz całą masę hoteli z takimi zabiegami. Tutaj muszę wspomnieć o hotelu Stary Dziwnów, jak sobie wbijesz w google to powinno go znaleźć. Ogólnie raz na jakiś czas takie zabiegi naprawdę bardzo fajnie wpływają na ogólne samopoczucie.
napisał/a: andrea1585 2015-11-01 21:57
W okresie jesiennym to chyba bardzo ważne jest nawilżalnie a nie tylko oczyszczanie po lecie ;)
napisał/a: MadziaKura 2015-11-10 15:04
Ja po pierwsze myję dokładnie twarz, robię peeling i do tego maseczka nawilżająca raz na tydzień. Najlepiej nałożyć maseczkę po peelingu ponieważ głębiej się wchłonie. Poza tym na noc krem przeciw-zmarszczowy jeśli masz więcej niż 25lat ;)