Odpowiedniki znanych perfum - warto?

napisał/a: minimika 2013-01-31 18:54
Witajcie :)

Otóż potrzebuję Waszej porady - czy ktoś z Was miał styczność z perfumami (odpowiednikami tych znanych) firmy FM? Co możecie powiedzieć na ich temat, czy są podobne do oryginałów, czy długo się utrzymują? Chodzi mi i o zapachy damskie i męskie.

Z góry dzięki za rady i pozdrawiam :)
napisał/a: krasnolud1 2013-02-02 00:20
minimika napisal(a):FM?
kiedyś dostałam w prezencie i nie polecam
napisał/a: Blanka:) 2013-02-02 00:21
minimika, nie polecam.
napisał/a: Rooda666 2013-02-02 04:44
Nie polecam.
napisał/a: errr 2013-02-02 10:47
zapachy podobne do oryginałów ale nie wszystkie długo się utrzymują. Raczej krótko... ludzie często traktują je jak mgiełkę nie jak perfum. Jeśli to Ci nie przeszkadza to warto kupić bo są bardzo tanie
napisał/a: Misiowa1 2013-02-02 15:55
Zdecydowanie odradzam, szkoda na to nawet najmniejszych pieniędzy...
napisał/a: ~gość 2013-02-02 18:53
lepiej kupic tanszy dobry perfum niz tania podrobke. przeciez 70% ludzi nie zna sie na zapachach inie wyczuja ze pachnie jak ten i ten perfum to co za roznica czy uzyjesz zwyklego perfumu ktory ladnie pachnie czy podrobki ktora szybko zwietrzeje?
napisał/a: ~gość 2013-02-02 21:48
qamilka, nie ma czegoś takiego jak perfum ani o zgrozo perfumu! Perfumy to ciecz - niepoliczalne więc mówi się w liczbie mnogiej! ;)


Co do tematu - nie warto. Podróbki czy te tańsze szybko ulatniają. Dobre perfumy będą się trzymać nawet do kilku dni na ciuchach, a psika się przecież mało :)
napisał/a: zgódka 2013-08-19 16:49
A mi się wydaje, że warto kupować zamienniki. Ja sama kupuję już od kilku lat i nie narzekam, bo pachną po kilka dni tak jak mówicie. Ukochałam sobie najbardziej [mod:reklama usunięta] :) Jak komuś nie pasują zamienniki, to niech kupują oryginalne po kilkaset złotych. Ja uważam, że warto spróbować takich.
napisał/a: MartaWu85 2013-08-19 17:49
to straszna lipa
napisał/a: osobadorozmowy 2013-08-28 19:10
Ja mam na półce i podróby i oryginalne. DKNY Be Delicious - moje ulubione z oryginalnych, a zamiennika nie mogę znaleźć. Nie wiecie może czy są gdzieś dostępne? Nie chcę z FM, wolałabym Paris Avenue bo mam je już przetestowane, jak już. I dobrze by było, żeby były w sklepie internetowym, bo nie bardzo mam kiedy do stacjonarnego się udać.
napisał/a: zgódka 2013-08-29 18:41
[mod: reklama usunięta] . teraz akurat ich nie ma, ale obstawiam, że to tylko krótka przerwa, zresztą nie dziwię się, że je wykupili, bo są naprawdę super. :) Ja też lubię [mod:reklama usunięta] , pisałam już tam wyżej. :)
Musisz wpisać w wyszukiwarkę nazwę perfum, a wszystko dostaniesz jak na dłoni. Wyślę Ci na PW adres mojego ulubionego sklepu z perfumami [mod:reklama usunięta] :)