Autor Wiadomość

przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-03-14, 23:30    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Parcinka, ale terska jak by nie byla przyczepiona to widac ze to treska mam fiola na punkcie wlosow i to tez probowalam ale dziekuje za propozycje:)pozdrawiam:) ;-) :-)

Parcinka
Zakochana żona

Wysłany: 2007-03-15, 09:11   
Hihi ;-) No w sumie jeśli ktoś się zna to może zauważyć, że to treska ;-) Ale nie każdy się orientuje :-P A widziałam na allegro, takie włosy doczepiane, posyłam linka, może coś takiego :-? :-)

http://www.allegro.pl/ite...lko_19_90_.html

natalia.nm.
niedowierzajaca...

Wysłany: 2007-03-15, 10:00    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Chciałam sobie w przyszłości przedłużyć włosy, ale po przeczytaniu tych postów chyba zrezygnuje i choć już sie nie mogę doczekać poczekam ... aż same urosną

Kinia
to już koniec...

Wysłany: 2007-03-15, 10:30    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Pokazywala mi fryzjerka na zdjeciu fryzure z wpieta treska i ja tam nie widzialam roznicy miedzy naturalnymi, to zalezy od dobrania treski. Wczesniej tez myslalam o przedluzeniu wlosow, ale teraz juz sie chyba nie zdecyduje, wiedzac to co tu opowiedzialyscie, zreszta to naprawde duzo kosztuje.

"Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce.

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-03-15, 14:12    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Powiem tak stracilam wieeele wlosw przez doczepianie stracily na kontycji to tez prawda to jest najgorsze....ale dziewczyny mowie wam jaka to jest przyjemnosc miecchoc na te pol roku piekne wlosy geste dlugie...hmmm marzenie :shock: :-D :-P ja mam duze doswiadczenie w doczepianiu i zadna metoda nie jest ,mi obca nikt mi nie wmowi ze kleje w jakiej kolwiek postaci nie zniszcza mi wlosw :547: Moge polecic jako najbezpiecznijsza metoda dla naszych wlosw (tak zeby nie zostac lysa hhhe tak jak to powiedziala kolezanka wyzej)jest metoda wplatania do warkoczyka wlosow na tasmie badz dopinanie samemu wlosw na malenkich klipsach lub wsowkach na specjalne okazje:)Jezeli juz dziewczyny zdecydujecie sie przedluzyc wlosy to tylko naturalny,mi oszczedzicie sobie nerwowo,poniewaz sztuczne(taka jest prawda!!) wygldaja zle juz po 3tygodniach!!!i nadaja sie do sciagniecia!!Ja przyczepie sobie metoda na warkoczyk za miesiac!!nie moge sie juz doczekac:) ;-) :-) pozdrowionka:)jak macie jakies pytanie to czekam chetnie odpowiem!!!!

[ Dodano: 2007-03-15, 14:14 ]
i dodam jeszcze jedno przedluzanie wcale nie musi duzo kosztowac!!zerknijcie na allegro tak sa wmiare niskie ceny!!albo kupcie sami wlosy a na allegro sa panie ktore doczepia je wam za 150zl!!! ;-)

kasia_b

Wysłany: 2007-03-15, 16:20    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Cczarnula19 napisał/a:
mam fiola na punkcie wlosow

a może lepiej pogadać z fryzjerem i dobrym dermatologiem a najlepiej dermatologiem-kosmetyczką czy jakimiś specyfikami da się zagęścić włosy swoje naturalne bez doczepianie ??

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-03-15, 20:45    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
moze tak ale ja w specyfiki nie wierze....ale dziekuje za rade
:-) ;-)

kasia_b

Wysłany: 2007-03-15, 21:28    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Cczarnula19 napisał/a:
moze tak ale ja w specyfiki nie wierze...

aha tak tylko zaproponowałam g:)

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-03-18, 11:15    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
dla zaiteresowanych przedluzaniem metodami i fajnymi pomyslami na fryzure polecam strone www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1647142 milej lektury.pozdrawiam!!!!!! ;-) :-)

kamilkakac

Wysłany: 2007-04-16, 18:19   
ja tam nie widze różnicy :/ moja koleżanka idzie przede mna i szepcze mi"patrz tamta ma doczepiane pasemka" a ja nic nie widze :549:

Płynę w Twych ramionach do Twoich ust...

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-04-30, 20:23    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
a ja znow mam przedluzone wlosy i wygladaja pieknie:) :-D

kasia_b

Wysłany: 2007-04-30, 20:32    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Cczarnula19, pokaż g:D

Belay
Panna z odzysku.

Wysłany: 2007-04-30, 21:05    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
Moja ulubiona fryzjerka, często miewa doczepiane włosy... kiedyś się tym interesowałam, ale ja mam swoje dość gęste, więc zagęszczanie nie wchodziło w grę, a co najwyżej przedłużanie.

Nie było widać różnicy. Jednak wprawne oko dostrzeże, że kobieta ma doczepiane pasemka, aczkolwiek też nie zawsze :) -

Przedłużanie jednak nie jest dla wszystkich. Jak ktoś ma słabe, cienkie włosy to raczej nie polecam - zbyt duże obciążenie dla naszych własnych włosków....

Jeszcze podpytam swoją fryzjerkę jak spotkam ;)

kamilkakac

Wysłany: 2007-05-01, 19:37   
a ja i tak chce mieć doczepiane :D tyle ze najpierw musze zadbać o swoje bo mam suche i zniszczone :(

Płynę w Twych ramionach do Twoich ust...

Cczarnula
Gość
Wysłany: 2007-05-01, 20:57    przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...
ja o przedluzaniu moge powiedziec bardzo wiele znam sie na tym po swoich doswaidczeniach o z wielu innym zrodel.Po za tym sama jestem fryzjerka i przedluzam wlosy.Moge powiedziec ze rodzaj wlosa praktycznie nie wyklucza przedluzania wlosow,wszystko zalezy od umiejetnosci fryzjerki i odpowiednio dobranej do wlos metody:)a jest ich naprawde wiele i dobrac do klijetki odpowiedniej nie powinno byc wiekszym problemem.Ja mam wlsoy cienkie raczej zadkie i ostatnio przedluam metoda bardzo dobra ktora nie ingeruje w strukture moich wlosow :lol: zdjec nie mam narazie jak zrobic takze lipa :-/

Odpowiedz do tematu