skaling - gdzie?

napisał/a: victoriassecret 2014-09-21 19:11
Hej, w ramach polepszenia wyglądu swojego uzębienia i higieny postanowiłam wybrać się do gabinetu stomatologicznego zrobić skaling. Czy ktoś Was decydował się na taki zabieg? Znajoma robiła w gabinecie [reklama usunięta] w Krakowie i jest bardzo zadowolona, myślę, że też się tam udam, ale chciałam zebrać jeszcze więcej opinii. Co polecacie?
napisał/a: Paulettarka 2014-09-22 15:42
A co to to robią wtedy???
napisał/a: aniamikos 2014-10-17 10:24
Skalling można tak naprawdę wykonać wszędzie to juz zależy od ceny jakie oferuje dany gabinet. Ja polecam piaskownie daje lepsze efekty
napisał/a: Sofii_666 2014-10-17 12:23
A ten Skalling to czym się różni od piaskowania?
No i nie chodzi tu tylko o cenę, jeden stomatolog zrobi to lepiej, inny gorzej - co do piaskowania, trzeba to zrobić starannie, bo inaczej nie będzie konkretnego efektu.
napisał/a: medcom1 2014-10-24 12:14
Według mnie najlepiej zapytać stomatologa, przy najbliższej wizycie, czy byłby w stanie polecić scaling, w Twoim konkretnym przypadku. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z kompetentnej informacji, jakiej udzielił mi mój dentysta.
napisał/a: lambada1985 2015-12-28 16:48
Ja chodzę do gabinetu Indexmedica, bo mają co pół roku super promocje na skaling (prawie o połowę tańsze niż zazwyczaj). Akurat teraz obowiązuje to od grudnia i byłam przed Świętami. Odkąd regularnie wykonuję ten zabieg zauważyłam, że stan moich zębów jest dużo lepszy.