Sposob na piegi?

napisał/a: Davi 2008-08-10 21:05
Witam,
Macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie sie piegow??

Za wszystkie propozycje dziekuje.


Pzdr
napisał/a: H2O 2008-08-10 21:10
Davi, Piegi sa cudowne!!! Dlaczego chcesz sie ich pozbyc!??
napisał/a: jarzynka 2008-08-11 03:12
Davi, laser?? hydroksykwasy?? kwasy owocowe (coraz wiecej kosmetykow spotykam o takich wlasciwosciach, wlasnie z kwasami owocowymi) jest jeszcze jakis specjalny peeling do usuwania przebarwien, ale zapomnialam jak sie nazywa :/
H2O napisal(a):Piegi sa cudowne!
dla jednych cudowne, dla innych to powod do kompleksow
napisał/a: dark_salve 2008-08-12 01:25
Super sprawa - jakby tak wszystkie "piegowate" laski zaczęły usuwać piegi to Ula by była światową i jedyną pieguską :)

Czujecie klimat? Wszędzie w gazetach, w TV itd. Ula i jej piegi. Nagłówki znanych gazet :

"Jedyna na świecie ocalała pieguska" - Newsweek
"Piegi warte miliardy" - Guardian
"Polka ubezpieczyła swoje piegi na gigantyczną sumę 12 miliardów euro" - The Times
"Polki były zawsze piękne - a ta jest do tego jeszcze wyjątkowa i niepowtarzalna" - Vogue
"Polka która nie oparła się nowoczesnym technikom medycyn" - Daily Telegraph
"Taka jaką ja Matka Natura stworzyła" - Washington Post

Nie mówię już o tych wszystkich programach TV i wywiadach znanych telewizji z całego świata i stacji radiowych.

Mam kochaną, cudowną, niepowtarzalną i wyjątkową kobietę. I na pewno nie pozwolę jej usunąć ani jednego piega

napisał/a: Arwen1 2008-08-12 01:30
Ja też nie znoszę piegów, więc doskonale cię rozuiem, ponoć ogórek jest dobry, ale na to trzeba czekać mnóstwo. Wogóle fajnie, że dziewczyny coś napisałyście, bo ja sama chce pousuwać ze swojego nosa piegi, bo mnie denerwują.
napisał/a: jente8 2008-08-12 01:36
Davi, niestety nie znam żadnego sposobu na pozbycie się piegów - a mam je całe życie i przez większość tego czasu chciałam się ich pozbyć Słyszałam o różnych metodach typu cytryna itd., ale nie słyszałam żeby któryś był skuteczny Ale to też zależy jakie piegi i jak dużo?
W ostateczności pozostaje je polubić - i to jest najlepsze wyjście, polecam
napisał/a: apples 2008-08-27 22:32
Jednym z domowych sposobów na wybielenie piegów jest przemywanie co dziennie rano twarzy wodą utlenioną, bądź sokiem z cytryny- ale po nim szczypie twarz. Na pewno dobry efekt daje serwatka - należy myć nią twarz zamiast wodą. Są ponoć wybielacze do piegów , pytaj w aptece. Powodzenia.
napisał/a: ~gość 2008-08-27 22:42
ja słyszałam o okładaniu piegów plastrami ogórka... chyba sama tego kiedyś próbowałam, bo mi dawniej piegi przeszkadzały, ale nie pamiętam, czy był efekt, czy nie
napisał/a: Hot Chilli 2009-04-14 20:54
maślanka pomaga ;)
każdego wieczoru ją sobie nakładaj .
napisał/a: Panna Em 2009-04-14 20:58
ale piegi są śliczne... zawsze o nich marzyłam :)
napisał/a: Emilianka 2009-04-16 18:14
jak nie możesz pokonać swojego wroga,to się do niego przyłącz
nie znam skutecznego sposobu na piegi,ale doskonale znam ten ból.też kiedyś swoich nie trawiłam,a gadanie wszystkich babć i ciotek,że z czasem znikną doprowadzało mnie do szewskiej pasji,bo piegi nijak nie chciały znikać
w końcu się po prostu przyzwyczaiłam że są i nawet ich nie zauważam.
jedyny feler,że jak na wiosnę zaczynam łapać słońce to pierwsze co-wyłazi masa piegów.
ale ludzie chwalą,więc nie jest tak źle
napisał/a: ~gość 2009-04-17 07:25
Emilianka napisal(a):nie znam skutecznego sposobu na piegi,ale doskonale znam ten ból.też kiedyś swoich nie trawiłam,a gadanie wszystkich babć i ciotek,że z czasem znikną doprowadzało mnie do szewskiej pasji,bo piegi nijak nie chciały znikać

U mnie identycznie
Nie mam dużo piegów, ale mam.... Zawsze mnie drazniły ale teraz je nawet lubię