Stylizacja i pielęgnacja paznokci

napisał/a: coffe 2016-10-25 21:11
SylwerKita napisal(a):
adusia napisal(a):ja robię sobie sama hybrydy w domu. Mam zestaw kilku lakierów z makear ,lampę i niezbędne akcesoria. Raz na 3 tyg poświęcam ok godzinki na paznokcie i mam na długo spokój :) W domu robię wszytko, od prania poprzez gotowanie i paznokcie cały czas takie same :)


Gdzies już czytałam o tych lakierach, podobno są bardzo trwałe. Ja dopiero zaczynam przygodę z hybrydami, boję się tylko, że osłabią mi płytkę...

jak robisz to dobrze to paznokcie nie powinny się osłabić, ważne jest by za bardzo nie spiłowac płytki i umiejętnie ściągnąć lakier z paznokci. Makear jeżeli chodzi o lakiery jak dla mnei najlepsze i przede wszytkim badane dermatologicznie.
napisał/a: żaba123 2016-11-13 14:57
Osłabić Ci może złe zdejmowanie hybryd więc kup sobie dobry aceton. Co do tych lakierów z Makear to moja kosmetyczka zaczęła ich od jakiegoś czasu używać i powiem, że są ok. Długo się trzymają i nie tracą koloru po jakimś czasie a na tym mi najbardziej zależy
napisał/a: coffe 2016-11-14 20:01
żaba123 napisal(a):Osłabić Ci może złe zdejmowanie hybryd więc kup sobie dobry aceton. Co do tych lakierów z Makear to moja kosmetyczka zaczęła ich od jakiegoś czasu używać i powiem, że są ok. Długo się trzymają i nie tracą koloru po jakimś czasie a na tym mi najbardziej zależy


dla mnie plusem jest to że kolor na opakowaniu jest taki jak wychodzi później na paznokciu także bardzo fajna sprawa i wygodna :)
napisał/a: werdina 2017-01-23 07:25
Kupowałam raz z MakeAr dwa lakiery i właśnie byłam w szoku bo to chyba pierwszy raz, kiedy wybierając z ich palety kolorów ze strony okazało się potem lakier na paznokciu jest identyczny! To spory plus! Poza tym jednak to sa trwałe lakiery i mi sie bardzo długo trzymaja bez odprysków..
napisał/a: coffe 2017-01-24 21:26
o tym właśnie pisałam wyżej :) a jaki zamówiłaś? Ja ostatnio kupiłam sobie cat eye red. Jeszcze kupie sobie ze dwa kolory w ciemnej tonacji i zacznę zamawiać neony na wiosnę ;)
napisał/a: żaba123 2017-03-03 17:49
Ja osobiście mam 525 (fuksja) ale dołączyłam do niego brokat w podobnym kolorze na serdecznym palcu i ostatnim i wyszło ekstra! Chciałam z czymś zaszaleć, a że nie umiem niestety robić wzorków to posypałam sobie palce brokatem i pokryłam topem. Ślicznie się mienią
napisał/a: kavita1 2017-03-06 13:07
polecicie mi jakąś ładną, klasyczną czerwień z semilaca?