Szerokie biodra - zabieg

napisał/a: pannamloda44 2014-12-09 11:24
Mogę się odchudzać i odchudzać a biodra i tak są nieproporcjonalne do reszty ciała. Mam już tego dość, to mój największy kompleks. Zaczęłam się poważnie zastanawiać nad zabiegiem. Słyszałam o czymś takim jak laserowe usunięcie tkanki tłuszczowej, które jest bezbolesne i szybko się goi (tak piszą na stronach). Moje pytanie: czy któraś z was z tego korzystała, słyszała żeby ktoś korzystał? Chętnie bym tutaj wstawiła zdjęcie efektów, ale nie wiem czy można, na stronie centrum laseroterapii jest dużo fajnych zdjęć, więc kto chce mi pomóc, może sobie zajrzeć.
napisał/a: dr preszer 2014-12-09 14:30
Może masz szeroką miednicę ?
napisał/a: Rooda666 2014-12-09 14:34
dr napisal(a):Może masz szeroką miednicę ?
albo to wstępniak do reklamy wspomnianego centrum laseroterapii tudzież innych magicznych środków ;)
napisał/a: pannamloda44 2014-12-10 09:48
dr napisal(a):Może masz szeroką miednicę ?


No tak, mam budowę gruszki i do tego, że jestem dość szeroka, tłuszcz odkłada mi się właśnie w biodrach.

Roda, już nie można żadnego tematu poruszyć żebyś nie widziała w tym podstępu?:)

Ogólnie to najbardziej obawiam się, że zabieg nie wyjdzie, że coś pójdzie nie tak. Wy byście się zdecydowały na poprawianie waszej urody? :)
napisał/a: myszka88888 2014-12-10 11:56
A nie lepiej siebie zaakceptować i pokochać. Taka operacja toa bardzo ingerencja w organizm i ciało. Ja uważam, że lepiej polubić to, co nam nie pasuje.
napisał/a: pannamloda44 2014-12-11 15:10
Misiaczek22 napisal(a):A nie lepiej siebie zaakceptować i pokochać. Taka operacja toa bardzo ingerencja w organizm i ciało. Ja uważam, że lepiej polubić to, co nam nie pasuje.


Pewnie i lepiej, ale próbuję od dłuższego czasu i mi nie wychodzi. Dzięki tej operacji mogłabym się pozbyć kompleksu. Tak sobie mówię, że nie ja pierwsza i nie ostatnia z postępu medycyny korzystam. Masz rację, że ingerencja, ale nie wiem jakie by to miało nieść negatywne konsekwencje? Mogłabyś sprecyzować?
napisał/a: barbss 2014-12-11 22:04
Ja nie jestem przeciwniczką poprawiania urody :), tylko oczywiście z umiarem. Jakbym miała pod jakimś względem kompleks, który przez wiele lat by mi doskwierał i miałabym na to fundusze to bym się z pewnoścą zdecydowała :)
napisał/a: karolinka51 2014-12-15 14:48
no dokladnie pewnie ze z umiarem.
napisał/a: senza 2015-03-27 11:44
wątpię w to, że usuwanie tkanki tłuszczowej może być bezbolesne...
napisał/a: begirl 2015-03-31 11:25
z tego co wiem to nawet jak usuwasz tkankę tłuszczową to zostają ci wielkie sińce i to one właśnie bardzo bolą - też o tym kiedyś myślałam. póki nie schudną tyle ile będę chciała to nie zdecyduję się na żaden zabieg a jak mi się uda to idę na lifting czego się tylko da :D
napisał/a: mniszka888 2015-06-27 12:15
Nie rozumiem po co to robić. Przecież szerokie biodra są sexy :)
Sama mam szeroką miednicę i uważam to za mój największy atut. Chcesz wyglądać jak deska? Bez bioder żadne kobiece ciuchy nie będą wyglądać na tobie dobrze.
napisał/a: weronka_9-1 2015-06-29 11:29
nie przypuszczałam, że biodra można zmniejszyć...