Tatuaż i piercing

napisał/a: kretka2 2010-03-26 18:24
ja z moim P. robimy sobie tatuaż: nasze pierwsze litery imienia... każdy w innym stylu, inaczej ozdobione i w innym miejscu, bo mamy na to inne koncepcje :D dla mnie to pierwszy tatuaż i na pewno nie ostatni - mam nadzieję, że nie będzie AŻ tak bolało. dla P. - kolejny, więc się nie stresuje :P

najchętniej rękawy bym sobie robiła... ale,niestety,będę je mogła oglądać tylko na moim Kocurze,jak pieniążki kiedyś dopiszą :P
napisał/a: alexandra1 2010-03-27 10:46
hej dziewczynki
dawno mnie nie było
chciałam pochwalić się swoim wczorajszym nabytkiem
tylko zdjęcie kiepskie
napisał/a: ~gość 2010-03-27 10:59
No fajny fajny ;)

Bardzo lubie tego typu kolczyki ;)

Pozdrawiam serdecznie ;)
napisał/a: basia1125 2010-03-27 19:49
palika napisal(a):Tak, na Krakowskiej. Ale następny, jaki sobie zrobimy, to w salonie w Krakowie.

Ja w Krakowie robilam raz kolczyk na luku brwiowym a tak to zawsze chodzimy do p.Marty.
Nawet jak nic nie robimy to idziemy sie przywitac i pogadać

alexandra napisal(a):chciałam pochwalić się swoim wczorajszym nabytkiem

Nowa dziurka czy tylko nowy kolczyk??

Roooda mi jakoś żaden z tych wzorów nie podchodzi
napisał/a: mydestiny 2010-03-27 21:36
Ja juz zdecydowałam robie tatuaż. Teraz długa droga przedemną chce imie mojego narzeczonego po arabsku.
Wiem wiem lepiej nie tatuować imion bo potem jak sie rozejdziemy to co? Pomijajac fakt,że jest małe prawdopodobieństwo ,że tak bedzie to to inny jezyk więc nie wszyscy muszą wiedzieć a co najważniejsze tatuaż ma obrazować jakaś ważną cześć twojego zycia , on jest ważny bedzie, nauczył mnie wiele dał mi piękne wspomnienia.
Pozatym miejsce: kark,nadgarstek, przedramie po wewnętrznej stronie,pod obojczykiem łopatka. Zastanawiam sie czy na karku jakby to było w pionie nie wygladało by to dziwnie.:/ ewentualnie zrobie sobie prowizoryczne z henny w kazdym miejscu i zdecyduje:P ( mam mame kosmetyczke tate plastyka wiec nie bedzie problemu) ale znajac mnie i tak nie bede mogła sie zdecydować:/
no i ból mam kolczyk w jezyku w pępku ale to był moment nawet nie zdarzy sie poczuć bólu. I jestem ciekawa czy taki wytrzymam:P musze się nastawić:P

Chce go mieć w miejscy gdzie bede mogła go zakryć choc w pewnym stopniu ale i zeby był widoczny jak tego bede chcieć

No i najwazniejsze gdzie jest najlepsze studio!? jestem w stanie pojechac nawet na 2 koniec polski :P Ogólnie jestem z Trójmiasta. Jest może jakiś ranking albo coś ?
Mogę nawet za taki skromny napis dać dużo oby było to srobione sterylnie i tak jak ja chce.

To to imię غشيغوش[/size:3b7cfdd433]
napisał/a: Kinia 2010-03-27 21:42
Palika pokazuj swój tatuaż
napisał/a: Itzal 2010-03-28 18:39
MyDestiny napisal(a):kark


MyDestiny napisal(a):łopatka

tu nie powinno bolec

MyDestiny napisal(a):nadgarstek, przedramie po wewnętrznej stronie,pod obojczykiem

tu bedzie bolec, pod obojczykiem moze cie cos trafiac niemalze, na nadgarstku tez dosc solicnie boli, przedramie chyba najmniej bolesne z tego wszystkiego


palika, noooo wlasnie
napisał/a: alexandra1 2010-03-28 22:09
basia1125 nowa dziurka, bardzo się z niej cieszę bo mi się marzyła. Jednocześnie nie wiem ile mi będzie dane nosić kolczyk bo dużo się nasłuchałam jak niszczy zęby i dziąsła. "Ustawiałam" sobie zęby 3 lata więc jak coś się zacznie dać to wyjmę A póki co się cieszę i trzymam kciuki za gojenie
Dołączam się do dziewczyn - też chcę zobaczyć nowy tatuaż na forum
napisał/a: palika 2010-03-31 07:36
To moje cudeńko, uwielbiam tego stwora na plechach


A tutaj mężowe litery, za cholerę mi się nie podobają


Zdjęcia badziewne, bo komórkowe.
Drugi wzór już mam w głowie, imiona dzieci po hebrajsku we wnętrzu prawej ręki (zaraz pod pachą). Już nie mogę się doczekać, a na lewej łopatce znajdzie swoje miejsce zdjęcie moich Skarbów
napisał/a: Itzal 2010-03-31 07:54
palika, nooooo, twoj przepiekny!!! Mezowy mis ie nie podoba, ale ja mam awersję do tatuowania imion, no i do akurat tego miejsca
napisał/a: palika 2010-03-31 07:57
Pelliroja napisal(a):palika, nooooo, twoj przepiekny!!! Mezowy mis ie nie podoba, ale ja mam awersję do tatuowania imion, no i do akurat tego miejsca


Dziękować! Ja mam identyczne podejście i za cholerę nie dał sobie przegadać. Taka wiocha, już wolałabym jakby sobie jakoś po arabsku czy hebrajsku wytatuował, to bym się słowem nie odezwała. Ale skoro tak mu dobrze, to już nie wnikam
napisał/a: H2O 2010-03-31 08:49
palika, Pieknie prezentuje sie Twoj tatuaz!! Bosko!!!! co do wzrou to podoba mi sie i mi sie nie podoba Tz. jest swietny( wyglada bosko na Tobie) ale sobie np. takiego bym nie zrobila... tz. chodzi o ptaszaka

Maz- swietne miejsce...ale tez nie jestem za imionami