Cera naczynkowa

napisał/a: jane 2014-01-26 21:35
Przeszukałam forum i nie znalazłam podobnego tematu więc zacznę nowy. Mam cerę naczynkową, do niedawna cały czas myślałam, że jest mieszana i sama się dobijałam używając nieodpowiednich kosmetyków. Co polecacie i czego używacie?
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-02-03 15:07
Moze napisz jakich kosmetyko używałaś do tej pory oraz jaki byl tego skutek. Poza tym polecam rozejrzeć się za dobrymi kosmetykami naturalnymi,są po prostu skuteczne,do cery nacznkowej także się sprawdzą.
napisał/a: Kasia_G 2014-11-19 23:11
Do pielęgnacji cery naczynkowej najlepiej używaj delikatnych środków do demakijażu, jak płyn micelarny, czy śmietanka. Cerę systematycznie nawilżaj, stosuj łagodzące kremy z takimi składnikami jak np. witamina C, wyciąg z kasztanowca, oczaru wirginijskiego, arniki. Unikaj gorących, pikantnych potraw oraz chroń przed zmianami temperatur.
napisał/a: Aspazja1 2014-12-22 20:21
Cera naczynkowa nie powinna być myta gorącą wodą - należy zrezygnować z gorących kąpieli. Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia. Najlepiej, gdy będą bogate w: wit. K, PP, C , ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z miłorzębu. Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym.
napisał/a: Lenka_Be 2014-12-23 08:58
Moja siostra ma problemy z cerą naczyniową. Zwłaszcza zimą, bo , kiedy są niskie temperatury, to naczynka jej pękają :( Jeszcze nie znalazła, jak to mówi, 'kremu idealnego'. Kupowała już te drogeryjne, bez rewelacji, teraz testuje z flosleka, z apteki. Taki:



Używała go już któraś z was? Macie o nim jakieś opinie?
napisał/a: cocobel 2015-02-07 10:58
moja mama ma cerę naczynkową, od kiedy pamiętam walczyła z pojawiającymi się pajączkami zwłaszcza na policzkach. Ostatnio po wizycie u kosmetyczki zakupiła krem szwajcarskiej firmy evenswiss, jest bardzo zadowolona z efektów. Może warto zainwestować w taki krem.
napisał/a: Miranda 2015-02-11 10:27
Można przyjmować suplementy z witaminą C i rutyną, ponieważ mają one korzystny wpływ na naczynia włosowate, uszczelniając je. Sprawdzi się także kasztanowiec i arnika, zwłaszcza przy widocznych obrzękach.
----------------------
Atrakcyjne [mod:reklama usunięta]
napisał/a: igaa2 2015-03-10 07:58
i tylko specjalne produkty trzeba uzywac do cery naczynkowej
napisał/a: 96aniaaa 2015-03-19 10:48
Do cery naczynkowej polecam produkty z serii Pharmaceris i Ziajamed. Wiem, że nie wszystkim będą one pasować, ale u mnie sprawdzają się idealnie.
napisał/a: Paulina_Maslowska 2015-03-22 08:49
Bardzo dobre kremy do cery naczynkowej ma la roche posay. Niestety kremy są bardzo drogie.
napisał/a: wiktoria8008 2015-03-31 14:08
Problem naczynek zniknie jeśli zaczniesz stosować Kuracje łagodzącą, krem firmy [reklama usunięta]. Posiada super właściwości, zmniejsza intensywność rumienia, a efekty są widoczne przy regularnym stosowaniu, ale na prawdę warto przetestować, ja tak zrobiłam i zapomniałam o problemie:) Dodam jeszcze, że te kosmetyki są tworzone z naparów ziołowych i nie powodują alergii. Polecam

[reklama usunięta]
napisał/a: AdriAnna123 2015-04-02 14:17
Peeleingi enzymatyczne i specjalne kremy z wyciągiem z kasztanowca. Może nie wyleczą już popękanych naczynek ale wzmocnią te co "miały zamiar" popękać;)