Laserowe usuwanie owłosienia z ud, nóg i łydek - pinie

napisał/a: bugiel 2014-01-09 20:52
Co o tym sądzicie drogie Panie koleżanki, czy laserowe usuwanie owłosienia jest znacznie lepsze niż tradycyjne golenie? Na jak długo powstrzymuje to odrastanie włosków? Opłaca się wydać kilka stów na tego typu zabieg?
napisał/a: depouiller 2014-01-10 12:00
Dla mnie zabieg jest zbyt bolesny i niebezpieczny
teder
napisał/a: teder 2014-01-26 19:55
Piszcie piszcie dziewczyny. Planuję zrobić łydki, więc chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. :)
napisał/a: Mariannna1 2014-03-29 23:36
Osoby, które mają zaburzenia hormonalne nie mają po co wywalać kilka-kilkanaście stów bo włosy i tak odrosną.
napisał/a: mi_lena 2014-04-23 09:17
Moim zdaniem warto.
Jeżeli zdecydujesz się na dobry gabinet, w którym zrobią to profesjonalnie to korzyści będą. Tylko musisz dobrze poszukać. Jezeli laser będzie dobrze ustawiony to nie jest to bolesny zabieg.
O bólu mówią ci którzy nie trafili do profesjonalisty i zwyczajnie zostali poparzeni
napisał/a: zzabajone 2014-05-06 13:44
skuteczne, trwałe. to tak. Ale nie każdy może zafundować taki zabieg.
Ostatnio byłam na konferencji gdzie się reklamowała jedna firemka produkująca taki sprzęt do domowej laserowej depilacji i dowiedziałam się, że:
- osoby o bardzo jasnej karnacji, z bielactwem odpadają
- jasne, cienkie włosy bądź nawet ciemne, ale cienkie - odpadają.
Najlepsze efekty mają osoby z bardzo grubym owłosieniem, których wlosy nafaszerowane są melaniną.
napisał/a: im3 2014-05-21 11:00
CO to znaczy dobry salon? Czy mam sugerować się tylko ceną czy może są jakieś inne rzeczy na które powinnam zwrócić uwagę?
napisał/a: Ama1980 2014-06-01 20:05
Według mnie warto. Ja się zdecydowałam w salonie, który poleciła mi znajoma [mod:reklama usunięta] . Mniej więcej wiedziałam na, co się decyduje, bo ona wcześniej depilowała i wszystko mi zrelacjonowała, tak że nie obawiałam się i rzeczywiście nie było potrzeby, bo wszystko przebiegło dobrze. Teraz już nie muszę myśleć o goleniu nóg, co jest świetne :)
napisał/a: Miętowa26 2014-06-10 16:18
Ja uważam że to zależy :) moja koleżanka miała taką kuracje i niestety na nią nie podziałało włoski odrosły. Osobiście wole jednak wosk ewentualnie masę cukrową.
napisał/a: haber74 2014-06-12 11:07
a co sądzicie o depilatorach laserowych które pojawiły sie w sklepach? Czy ktoś uzywał? Czy i jak działają?
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-06-13 14:52
Wiele się o nich słyszy i te opinie są podzielone. Moim zdaniem jeżeli decydujemy się na depilację laserową to polecam udać się do salonu czy studia kosmetycznego i tam ją wykonać,przynajmniej będziemy mieć pewność,że wszystko odbędzie się profesjonalnie.
napisał/a: haber74 2014-07-02 16:23
na jednym z forów czytała o jednym za 1200 zł. Jest ponoć dobry oczywiście trzeba byc systematycznym, ale odrasta również kępkami, zasada podobna jak w gabinecie.Osoba opisująca chwaliła depilacje pach, bardzo skuteczna Może się skuszę tylko czy te tańsze które widziałam poniżej 1000 zł też są skuteczne?