Mezoterpia - czy to działa?

napisał/a: karska 2015-07-15 14:28
Koleżanka chwali, ale chciałabym poznać opinię większej liczby osób. Czy zauważyłyście u siebie zmiany i czy były one trwałe? Jesteście zadowolone z zabiegu? Chyba przyszedł czas, aby zacząć działać...
napisał/a: rabunia89 2015-07-20 16:56
Tak jestem zadowolona. Akurat w moim przypadku celem było wyeliminowanie cellulitu i rzeczywiście to zrealizowałam.
Byłam kilka razy na zabiegu. Uważajcie tylko do kogo chodzicie - niech to będą lekarze, z papierami, z doświadczeniem. A nie kosmetyczka, która po godzinach uczyła się jak wykonywać ten zabieg.
napisał/a: karska 2015-07-21 14:37
Ale do wykonywania takich zabiegów nie ma konieczności posiadania uprawnień? Może je robić byle kto? Jakieś sugestie w Trójmieście? Zakładając, że chodzi o normalne stawki? Mam jedną rekomendację od koleżanki, ale chciałabym mieć kilka do wyboru.
napisał/a: anulkapol_25 2015-07-21 16:58
Co to za zabieg? Nazwę znam, ale na czym on polega?
napisał/a: karska 2015-07-22 14:33
Poważnie o tym nie słyszałaś? W mediach temat często się pojawia - to regeneracja skóry, leczy sie tak cellulit, rozstępy. Czytałam również, że to jest stosowane w profilaktyce łysienia. Wśród celebrytów to absolutny standard od lat - masz wstrzykiwany pod skórę aktywny preparat.
napisał/a: mniszka888 2015-07-26 19:39
Ogólnie chyba to nie jest zabieg dla wszystkich, ale efekty rzeczywiście mogą być niezłe.
W każdym razie jak już chcesz iść na taki, lepiej zajrzeć do gabinetu, w którym najpierw porozmawiają i przeprowadzą wywiad, żeby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Jeśli takie się pojawią, zaproponują alternatywę. Z tego co wiem, na przykład u nas we Wrocławiu Gabinet Wyspa Piękna jest w stanie coś takiego ogarnąć. Ogólnie mają fajny klimat, więc przy okazji zabiegu można się fajnie zrelaksować.
napisał/a: karska 2015-07-27 14:10
Właśnie do takiego miejsca chcę iść, ale mnie interesuje Trójmiasto - całkiem inna część Polski. No i przede wszystkim takie miejsca, których jakość można łatwo zweryfikować
napisał/a: rabunia89 2015-07-27 16:57
Masz namiar na klinikę w Gdańsku, która wykonuje takie zabiegi - [reklama usunięta]
Najlepiej najpierw iść na konsultację, sprawdzić, pogadać, dopytać. Niech ci doradzą jakie rozwiązanie jest potrzebne w Twoim przypadku. Nawet podczas mojej wizyty była dziewczyna, która miała idealną cerę, ale niestety z głową nie wszystko miała jak należy.