Autor Wiadomo嗆

Trwa豉 na w這sach

tajla
bedzie dobrze :)

Do陰czy豉: 15 Cze 2007
Wys豉ny: 2007-11-25, 13:15    Trwa豉 na w這sach
Jaka polecacie? jak d逝go sie trzyma? czy warto robic?
Na UKAZMY SIE sa fotki na ktorych mam krecone w這sy ( na papilotach) ponoc ma tak dobrze, wed逝g znajomych

Asior pisa豉 mi ze dobra jest trwa豉 bia趾owa?

Necia

Do陰czy豉: 25 Cze 2007
Wys豉ny: 2007-11-25, 20:10    Trwa豉 na w這sach
ja bym si na trwa陰 nie zdecydowa豉, ale dobrym rozwi您aniem jest tzw. mokra w這szka, jak nie suszysz w這s闚 masz kr璚one, jak wysuszysz i wymodelujesz s proste

jarzynka
niepisata na amen :)

Do陰czy豉: 02 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-11-26, 07:18    Trwa豉 na w這sach
Ja bym sie zdecydowala :) ale porzadny fryzjer nie wezmie sie za trwala na rozjasnionych wlosach :(

Asie鎥a

Do陰czy豉: 11 Kwi 2007
Sk康: Krak闚
Wys豉ny: 2007-11-26, 10:14    Trwa豉 na w這sach
jarzynka napisa/a:
porzadny fryzjer nie wezmie sie za trwala na rozjasnionych wlosach
to id do jakiegos mniej porz康nego :-D :-P
a tak serio-serio to cos mnie bierze na jak捷 zmian i te si zastanawiam nad loczkami tylko jak to ja zawsze sie boj, 瞠 b璠 g逝pio wygl康a :-/

tajla, jarzynka wklejcie jakie zdj璚ia, jakie te w這ski by軼ie chcia造 mie :-)

aniahe

Do陰czy豉: 12 Lis 2007
Wys豉ny: 2007-11-26, 12:14   
ja stanowczo odradzam trwa陰 mia豉m i wygl康a 豉dnie przez dwa tygodnie a potem to normalnie nudle s,w這sy staja si szorstkie i suche.odradzam

Asior
Najszcz窷liwsza:D

Do陰czy豉: 21 Maj 2007
Sk康: Morze
Wys豉ny: 2007-11-26, 14:28    Trwa豉 na w這sach
aniahe, bo widocznie ta trwa豉 by豉 albo za mocna albo z造mi specyfikami zrobiona.
Ja mia豉m trwa陰 bia趾ow - nie niszczy w這s闚 i moge j poleci z r瘯 na sercu. Wiadomo 瞠 sama mia豉m przezd zrobieniem jej mn鏀two w徠pliwo軼i ale efekt by dla mnie super. Zreszt same widzia造軼ie zdj璚ia:) Loczki robi豉m w lipcu i do tej pory po umyciu g這wy je瞠li nie wyprostuje to je mam. Wszyscy sie dziwi 瞠 nic mi sie po niej nie sta這 z w這sami.

marteczka
ma豉 kobieta w wielkim 鈍iecie

Do陰czy豉: 13 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-11-26, 17:06    Trwa豉 na w這sach
szczerze to nie wiem jak trwal mia豉m, ale by豉m zachwycona. Potrzebowa豉m zapu軼i w這sy i na idiotycznej d逝go軼i to by這 jedyne i najlepsze rozwi您anie. Wlosy zachowywaly sie jak normalne kr璚one (uk豉da造 si same w loczki, jesli si ich nie wysuszy這 albo nie u這篡這 na szczotce), by造 mo瞠 bardziej suche, ale dla mnie wtedy to bylo w porzadku, bo mialam problem z ich przetluszczaniem sie zanim zrobilam trwala.

A kiedy troche odros這 i zaczelo sie "rozprostowywac", mialam po prostu bardziej"puchate" i 豉dniejsze w這sy. Gdybym teraz mia豉 kr鏒sze, pewnie dalej by豉by na nich trwa豉 :)
i to si pewnie ju nie zmieni..."

Asie鎥a

Do陰czy豉: 11 Kwi 2007
Wys豉ny: 2007-11-26, 17:12    Trwa豉 na w這sach
marteczka napisa/a:
szczerze to nie wiem jak trwal mia豉m
maretczka to sie dowiedz :-D :-P bo juz mnie prawie przekona豉 :-)

masz jakie zdj璚ie z tammtego okresu, 瞠 tak nie鄉ia這 zapytam ?? :roll:

[ Dodano: 2007-11-26, 17:47 ]
Asior mog豉by napisa co wi璚ej o tej trwa貫j bia趾owej? Jak wpisa豉m na googlach has這 "trwa豉 bia趾owa" to jednyne co mi znalaz這 na ten temat to ... nasze forum :roll: :-D

jarzynka
niepisata na amen :)

Do陰czy豉: 02 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-11-26, 18:50    Trwa豉 na w這sach
Asie鎥a, zrob sobie koniecznie i pokaz jak wyszla ;)
jesli bym robila, zdecydowanie na grube walki, chcialabym lekkie fale, a nie taki mocny skret, takie "baranie" loczki nie dla mnie
Asie鎥a napisa/a:
cos mnie bierze na jak捷 zmian
mnie tez kochana, a ze wlosow obciac ni emoge, bo mi leb obetna razem z wlosami (rodzina) to chociaz jakies fale bym chciala ;) )

Asior
Najszcz窷liwsza:D

Do陰czy豉: 21 Maj 2007
Sk康: Morze
Wys豉ny: 2007-11-26, 20:42    Trwa豉 na w這sach
Asie鎥a napisa/a:
Asior mog豉by napisa co wi璚ej o tej trwa貫j bia趾owej?

wiem tylo tyle 瞠 jest to inny p造n, mniej szkodliwy dla w這s闚, nie taki mocny jak normalna trwa豉. Nie wiem czy cena tej trwa貫j jest jaka inna ni normalnej. Ja na swoje w這sy p豉ci豉m 120z.
marteczka napisa/a:
A kiedy troche odros這 i zaczelo sie "rozprostowywac", mialam po prostu bardziej"puchate" i 豉dniejsze w這sy

鈍i皻e s這wa :-D mam tak samo:)

marteczka
ma豉 kobieta w wielkim 鈍iecie

Do陰czy豉: 13 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-11-27, 09:18    Trwa豉 na w這sach
z dowiedzeniem sie nie tak 豉two, bo nie wierze ze fryzjerka bedzie pamietac co robila na mojej glowie jakies 6 lat temu ;) ale znajac mnie to byl jakis najprostszy (czyt. najzwyklejszy) rodzaj trwalej, chyba taka chamska, co sie mowi, ze niszczy wlosy ;) ale na dosc grubych wa趾ach.

Nie mam zdj璚ia z bardzo loczkami, nie wiem czemu, mo瞠 si gdzie posia造 w mi璠zyczasie - ale szuka豉m i nic nie znalaz豉m! Kiedy wkleja豉m w uka禦y si zdj璚ie z czas闚 jak si ju nieco rozprostowa造 w這ski - nie mam go teraz na dysku, ale jak gdzie znajd na p造tkach to wam wklej jeszcze raz :)
i to si pewnie ju nie zmieni..."

tajla
bedzie dobrze :)

Do陰czy豉: 15 Cze 2007
Wys豉ny: 2007-12-04, 14:50    Trwa豉 na w這sach
A ja chyba zaryzykuje....
W tym miesiacu moze pojde.
troche mam sracha aby mi babka nie zchrzani豉 w這s闚 a ze fajnie mi w lokach to czemu nie

Wiedziemka

Do陰czy豉: 28 Lis 2007
Wys豉ny: 2007-12-04, 19:48    Trwa豉 na w這sach
mia豉m trwa陰
mam delikatne, cienkie w這sy, natomiast ondulacja by豉 s豉ba i na bazie owocowych kwas闚 - efekt by, owszem, ale kr鏒ko, potem w這sy zrobi造 si nijakie (ani kr璚one, ani proste), przesuszone i zniszczone
dla tamtego, choc kr鏒kotrwa貫go efektu, zrobi豉bym raz jeszcze, ale skutecznie hamuj mnie "skutki uboczne" :-/

akeys

Do陰czy豉: 11 Mar 2007
  Wys豉ny: 2007-12-06, 19:56    Pi瘯ne loki (trwa豉)
Witajcie! Mam pytanie, czy taki efekt skr皻u w這s闚 (jak pokazuje zdj璚ie nizej) mo積a otrzyma po trwa貫j? Je郵i kto z Was mia ju trwa豉 to niech napisze np. jak to wyglada u fryzjera, ile kosztuje itp ;) Pozdrawiam

moni

Do陰czy豉: 28 Gru 2007
Wys豉ny: 2007-12-30, 11:46    Trwa豉 na w這sach
W豉snie tez si zastanawiam nad trwa陰,ale wasze odpowiedzi sa tak r騜ne 瞠 sama nie wiem czy ryzykowa czy nie...z drugiej strony-raz si zyje, nie?tylko ze bior 郵ub w maju i nie wiem czy robi teraz jakos czy dopiero np.w kwietniu?? no i te biore pod uwag tylko "lekk" trwa陰, takie fale.
Ale jakie s skutki uboczne? :553: :552:

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku