Ulubiony kosmetyk

napisał/a: coffe 2017-01-16 20:05
ja już z pół roku zrezygnowałam z fluidu, koleżanka kupiła mi kiedyś próbkę pudru mineralnego annabelle minerals i od tamtej pory tylko jego używam,m fajny skład wielu minerałów z tego co pamiętam to tlenek cynku jest więc dla skóry trądzikowej lub kapryśnej naj najbardziej i ja właśnie taką mam ;)
napisał/a: espe1 2017-01-18 11:30
Ostatnio to chyba peeling kawowy Skin team. Jestem leniuchem. Nigdy nie chciało mi się robić samodzielnie (poza tym po takiej sesji to mam kuchnię cała uwaloną). Te kupcze mają poza tym naturalne olejki tak wiec bardziej mi pasuję dać trochę kasy.

Po raz setny rozpoczęłam walkę ze swoim lenistwem i zabieram się za siebie. Pierwsze opakowanie SKin team dostałam od siostry , teraz kupiłam sobie drugie.
No właśnie - nadaje się do masażu i doskonale złuszcza martwy naskórek. A Zgodnie z zaleceniami producenta używam go co kilka dni, ale biorć pod uwagę to jak jest przyjemny to chętnie robiłabym peeling codziennie
Przyjemnie, odświeżająco pachnie.
Co do efektów bardzo dobre. Jak do tej pory to najlepszy zdzierak z jakim miałam do czynienia.Poza tym plus za to,że skóra nie jest po nim wysuszona.
napisał/a: kavita1 2017-01-23 12:08
Moim zdecydowanie tusz do rzęs :)
napisał/a: sylwuchafl 2017-01-29 12:30
Teraz na czas karnawałowych imprez - lakier do włosów z brokatem z venity, kupiony przypadkiem w Rossmannie.
napisał/a: coffe 2017-02-21 16:34
w sobotę ostatki i ja powoli się na nie szykuję, kupiłam sobie zwykłą czarną sukienkę i też wszytko nadrobię za pomocą makijażu i paznokci, ja z kolei zrobiłam sobie już hybrydowe cat eye z makear.Ma fajne załamanie światła, makijaż robię sama, mam dobre kosmetyki do wykończenia z annabelle minerals więc nie będę płaciła, a poza tym raz byłam i jednak najlepiej czuję się w swoim makijażu.
napisał/a: limme 2017-04-13 11:45
Na dzien dzisiejszy serum Frashe do biustu


Nawilża skórę
pięknie ujędrnia
i rzeczywiście powiększa biust co mnie na początku zdziwiło poniewaz nie sądziłam, że kosmetyki mogą być na tyle skuteczne aby mieć takie działanie. Kosmetyk dość luksusowy , selektywny ale jeśli chcecie sobie kupić coś porządnego to warto
napisał/a: sonia54 2017-04-13 20:38
wiecie co, mama mi kupiła teraz na urodziny takie serum wygładzające marki resibo. Taki olejek z aplikatorem pipetką i powiem Wam, że jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona, w zasadzie buzie mam tak gładką po miesiącu stosowania że nie używam już podkładu, bo nawet koloryt mi się wyrównał. A zaznaczę że używam go raz na dzień, a w zasadzie na noc bo pozostawia lekki film jak to olejek. Uwielbiam to serum.
napisał/a: m_kot90 2017-04-26 12:07
Pomadka z Wibo to jest jakiś hit! https://idealna.pl/kosmetyki/makijaz/szminki/wibo-million-dollar-lips-matowa-pomadka-do-ust/ BOSKA jest
napisał/a: espe1 2017-05-04 11:33
limme napisal(a):Na dzien dzisiejszy serum Frashe do biustu
Obrazek

Nawilża skórę
pięknie ujędrnia
i rzeczywiście powiększa biust co mnie na początku zdziwiło poniewaz nie sądziłam, że kosmetyki mogą być na tyle skuteczne aby mieć takie działanie. Kosmetyk dość luksusowy , selektywny ale jeśli chcecie sobie kupić coś porządnego to warto


Oj też używam i również jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam sobie już trzecie opakowanie. Jedyne co mnie boli to cena ponieważ trzeba przyznać,że w stosunku do Eveline z drogerii to jednak cena frashe to jakiś kosmos. Jendak biorąc pod uwagę działanie to jest super.
napisał/a: m_kot90 2017-05-18 10:37
tutaj są wszystkie moje faworyty http://fryzury.pl/kosmetyki/3-tanie-kosmetyki-ktore-twoje-wlosy-pokochaja/ :) mam włosy przetłuszczające się i dobrze ta trójca na nie działa :D