Zagęszczenie włosów czy to możliwe?

napisał/a: beazu 2015-01-27 11:48
Cześć wszystkim!
Zawsze się tylko przyglądałam, ale postanowiłam się zarejestrować, bo niestety mój problem zaczyna mnie przerastać :( Chodzi o moje włosy, które są bardzo cienkie i niestety nie umiem sobie z nimi poradzić. Na głowie nie mam już ich za wiele a są takie cienkie, że żadne przedłużanie nie wchodzi w grę. Nie utrzymają się na mojej głowie niestety a boję się, że dodatkowo je osłabią. Myślałam nad zagęszczenie włosów ale nie wiem czy ktoś to stosował i jest w stanie mi powiedzieć czy ten sposób naprawdę działa? Zależy mi na naturalnym efekcie a nie sztucznych włosach na głowie. Czytałam, że taki efekt może dać produkt Kmax lub Focus ale zastanawiam się czy ktoś z Was je stosował i może się wypowiedzieć?

Dziękuję
napisał/a: lommif 2015-01-29 19:58
Zagęszczenie włosów jest możliwe, wymaga trochę cierpliwości i pieniędzy. Z pewnością warto. Może to w znaczący sposób podnieść Naszą samoocenę, poprawić samopoczucie.
napisał/a: Kotryd 2015-02-12 14:30
Zagęszczanie włosów to całkiem fajna sprawa, jeżeli faktycznie masz cienkie włosy i nie pomagają żadne kosmetyki. Myślę, że też bym się na coś takiego zdecydowała.
napisał/a: Aspazja1 2015-02-12 21:39
Polecam picie skrzypu i pokrzywy, a także stosowanie wcierek, np. Jantar. Zabieg mezoterapii skóry głowy jest skuteczny w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia.
napisał/a: paula999 2015-02-17 10:51
takie domowe metody w takich sytuacjach bardzo dobrze się sprawdzają.