Depilacja miejsc intymnych

napisał/a: przemekl23 2013-01-04 19:11
Witam. Mam pytanie. Jak prawidłowo depilować miejsca intymne ? Czy jest jakiś sposób żeby na stałe pozbyć się włosów z pewnych miejsc ? Jak depilować(delikatnie rzecz ujmując ) pupę ?
napisał/a: cassadee 2013-02-26 22:15
No cóż, zeby pozbyć się na stałe włosów z miejsc intymnych trzeba zdecydować się na depilację laserowa. Każdy inny sposób będzie powodował odrastanie włosów. Jesli zdecydujesz się na depilację laserową zwróć uwagę na to żeby robić ją w sprawdzonym miejscu (żeby osoba wykonująca zabieg umiała dobrac temperaturę itp żeby Cię nie poparzyła!) i przede wszystkim odpowiedni sprzęt
napisał/a: Gracjani 2013-03-02 23:24
Zgadzam się z emkhas . Żeby na stałe usunąć włoski z miejsc intymnych trzeba zdecydować się na depilację laserową. Golenie laserami wywoła podrażnienie i włosni będą odrastać. są też specjalne kremy do depilacji (widziałam w Rossmanie). Może warto zainwestować i zobaczyć efekt.
napisał/a: Blanka:) 2013-03-02 23:25
emkhas napisal(a):zeby pozbyć się na stałe włosów z miejsc intymnych trzeba zdecydować się na depilację laserowa
na stałe, jak na stałe, depilację laserową też trzeba co pewien czas powtórzyć.
napisał/a: docento 2013-04-13 18:42
jeśli na stałe to tylko laserem i faktycznie zabiegi trzeba co jakiś czas powtarzac
napisał/a: annakarenina 2013-05-13 22:08
tylko kwestia budżetu...
póki co - krem do depilacji miejsc intymnych.
napisał/a: missyou 2013-05-27 10:44
Dziewczyny mają rację, aby na stałe usunąć owłosienie, nie tylko w okolicy miejsc intymnych, potrzebna będzie ingerencja lasera. Najnowsze zabiegi są tak innowacyjne, bezbolesne i szybkie w działaniu, że raz dwa można pozbyć się włosków. Takim sprzętem jest [mod:reklama usunięta], który jest idealny na takie delikatne miejsca jak okolice bikini. Terapia jest bezbolesna, sesja trwa bardzo krótko, a już po pierwszym zabiegu widać efekty. Ilość sesji uzależniona będzie od obszaru i rodzaju włosków jakie mamy.
napisał/a: magda906 2014-09-08 18:37
Nie da się ukryć, że to dość kłopotliwa sprawa, dlatego ja od jakiegoś czasu chodzę na depilację laserową do tego salonu [mod: reklama usunięta] i jestem bardzo zadowolona :]
napisał/a: innamoratta 2014-09-16 11:06
Laserem cholernie boli... Ja stosuję kremy do depilacji ;)
napisał/a: remila_85 2014-09-29 08:41
ja mam vraun silk epil 7 z dwiema głowicami, jedna wyrywa druga tnie ;) do delikatnych miejsc nasadka tnąca jest super
napisał/a: tris1 2014-10-02 19:54
Depilacja laserowa jest najlepszą rzeczą. :P
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-10-09 13:04
Jeżeli chcesz pozbyć się ich na stałe to oczywiście polecam zabieg depilacji laserowej,może jest droższy ale za to skuteczny i bezbolesny,nie podrażni Cię. Dziwie się skąd opinie o bólu przy laserze.