Domowe sposoby na piękną cerę

napisał/a: scarlett2 2007-01-06 23:09
tak,tyleże ziółka z bratka dają efekt po bardzo długim stosowaniu albo czasem wogóle.a na poczatku stosowania opsypuje całą twarz
napisał/a: ~gość 2007-01-07 18:08
Na pierwszym miejscu jest SZARE MYDŁO!!!! To najlepszy sposób!! Miałam bardzo dużo wyprysków i po kilku dniach mycia twarzy szarym mydłem wszystko zniknęło! A wągrów naprawdę nie widać! Przekonajcie się do tego!!! Jest idealne!! Choć nie ukrywam, że bardzo wysusza skórę Pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2007-01-18 21:49
ja mylam twarz przegotowana woda i kremowalam sie kremem nivea i pomagalo lepiej niz te zaje fajnie drogie kosmetyki ale kazdy ma inna cere
napisał/a: czekola19_87 2007-01-24 19:37
działa domowy peeling zrobiony z kawy.

Zgadzasm sie swietny piling skóra jest świetnie oczyszczona pory sciagniete ja jestem zadowolona uzywan tez kosmetykow arnier czysta skora nie drogie a sa ok

[ Dodano: 2007-01-24, 19:44 ]
.Na wypryski dobra jest maść Benzacne 10%.

Rowniez polecam ta mas tylko ja maialam zel ale chyba to jest to samo generalnie nie mam wypryskow ale jak wyskoczyl mi jakis pojedyniczy ratowalam sie wlasnie tym a na rozngo typu krostki czy zajady luszczaca sie skore polecam masc cynkowa cena ok 2 zl a potrafi cuda
napisał/a: Eva1 2007-01-25 01:21
mycie twarzy żelem głęboko oczyszczającym (firma jaką kto woli) woda najlepiej przegotowana, peeling twarzy raz w tygodniu, maseczka raz na 2tygodnie i to według mnie dobry przepis na zdrowo wyglądającą skórę No i oczywiście kremowanie odpowiednim dla swojej cery kremem.
Pozdrawiam!
napisał/a: ~gość 2007-02-06 12:52
z wypryskami nie ma zartow ja juz u wielu dermatologow bylam,obecnie jestem na roznych lekarstwach,masciach,zelach(polecam physiogel-baaardzo lagodny zel do mycia twarzy,nie wysusza i nie podraznia) po innych zelach myslalam ze zadrapie sie!tak mnie swedzi skora po nich. co do kremow, ja mam swoj krem ulubiony Balneum baby crem-dermatologiczny nawilzajacy krem dla dzieci-rewelacja,skora po nim jest jak u niemowlaka :D duzy sloiczek starcza na dlugo i nie trzeba duzo nakladac,super. fajnie tez dziala napar z rumianku-zaprza sie rumianek i potem pochylasz sie nad miska z tym goracym naparem, recznik na glowe i skora bedzie nawilzona i bez podraznien :D
napisał/a: ~gość 2007-02-07 21:58
a co jest dorbym sposobem na blizenki na twarzy? ja mam problem z cerą, mam kilka wypryskow, ale pozatym mam wiecej blizenek i zaskorników, co nie wygląda dobrze :(
napisał/a: Kinia 2007-02-08 09:10
Na blizny sa specjalne kremy ale one sa drogie tak gdzies 40-50 zl w aptece mozna kupic
napisał/a: ~gość 2007-02-08 09:39
czekola19_87 napisal(a):działa domowy peeling zrobiony z kawy.


Działa, skóra jest wygładzona, ale trzeba z tym uważać, gdyż bardzo podrażnia..Kawa jest bardzo "szorstka" więc najlepiej po prostu zrobić papkę ..Kawa + odrobina wrzącej wody, po wystudzeniu delikatnie wymasować twarz, sparzona kawa nie jest już taka drażniąca. Na mnie działa lepiej niż niejeden peeling zakupiony w drogerii.

Dobrze też działa maseczka z białek i kilku kropel z cytryny, białko jaja ubijamy na sztywną pianę i dodajemy sok z połówki cytryny, miksujemy i nakładamy na twarz na 15 minut. Ja zawsze to robię podczas długiej kąpieli z pianką..Działa ściągająco i jest dobra dla cery tłustej.
A jeśli chodzi o maseczki "sklepowe" to kibicuję Nivei..próbowałam już głęboko oczyszczajacą, głęboko nawilżającą i peel-off i naprawde jestem zadowolona.
napisał/a: Smerfeta 2007-02-15 17:06
Wypróbuję :)

Ja polecam do cery mieszanej maseczki i peelingi Dax Cosmetics.
Jestem z nich bardzo zadowolona.
napisał/a: ~gość 2007-02-16 22:12
Nie jestem pewna czy szare mydło to dobry sposob na piękną cerę. Moim zdaniem najlepszymi metodami na gładka buźke sa po prostu kremy lub żele antytrądzikowe. Jeżeli znacie lepsze sposoby to napiszcie
napisał/a: ~gość 2007-02-20 17:58
co ja mam zrobić żeby znikły blizny i zaczerwienienia na twarzy