Jaka pasta do zębów?

napisał/a: beatit 2014-05-29 21:30
Ja przestałam stosować pasty wybielające, bo mam wrażenie, że moje zęby jeszcze bardziej zżółkły. Teraz używam ziołowej do wrażliwych, bodajże Colgate i jestem zadowolona.
napisał/a: Nova23 2014-06-02 12:52
ostatnio zaczęłam używać specjalistycznej pasty do zębów która używając do wybielania lekarzy stomatolodzy i jak na razie jestem zadowolona choć myślałam, że efekty będą bardziej powalające :)
napisał/a: jolka100 2014-06-13 14:09
Jako stomatolog wypowiem się i ja Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Mam tutaj namyśli oczywiście problemy z nadwrażliwością, krwawienie dziąseł itp.W gruncie rzeczy sama pasta do zębów nie wystarczy aby zapobiec problemom z zębami. Wielu pacjentów zapomina o równie istotnym nitkowaniu zębów czy płukaniu. Nieodpowiednia oraz niedokładna pielęgnacja jest przyczyną wielu problemów pacjentów. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni asortyment produktów aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem :) Wielu pacjentów pyta mnie czy elektryczna szczoteczka do zębów załatwi sprawę. Otóż nie. Musimy pamiętać o dokładności w szczotkowaniu. Dla osób szukających sklepu z szerokim asortymentem produktów mogę polecić sklep atosmm.com.pl. Mają w swojej ofercie również produkty ciężko dostępne w zwykłych aptekach czy drogeriach. Pozdrawiam
napisał/a: kimala 2014-09-01 07:47
Tylko nie fluor... Od lat mamy w domu wyłącznie pastę bez fluoru - nie ma żadnych problemów, zęby wyglądają idealnie, są ładne i zdrowe, tak więc żadne cudowne techniki nie są tutaj potrzebne. Wystarczy zadbać o podstawy i zęby są ładne i zdrowe. A tym fluorem przez lata nam wciskano zwyczajnie kit!
napisał/a: Valkiria_ 2014-09-01 08:22
Najlepsza pasta Biorepair (wcześniej nazywała się bodajże blanx). Bez fluoru, odbudowujaca zęby. Kocham ją. Zobaczyłam ulotkę u mojego stomatologa, z ciekawości kupiłam, najtańsza może nie jest (ok. 25 zł za tubke, choć trafił mi się ostatnio zestaw za 55 zł pasta na dzień 100ml, na noc 75ml i płyn do płukania jamy ustnej 500ml) ale naprawdę świetna. To nie ten syf jaki nam serwują... Kolgejty, blendamedy, akwafresze.
napisał/a: kimala 2014-09-12 07:48
Masakrycznie wysoka cena - pasta kosztuje mnie o wiele mniej, po co kupujesz aż tak drogą? To nie ma sensu moim zdaniem.
napisał/a: serafinell 2014-09-12 10:08
Elmexa używam.
napisał/a: Blanka:) 2014-10-05 21:12
Meridol
napisał/a: asieczka92 2014-10-06 12:41
elmex pomarańczowy
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-10-09 13:03
Wcześniej stosowaliśmy Blend-a-Med Complite 7 i odpowiadał mi zarówno smak jak i efekt jej działania,ostatnio jednak Elmex jest bardziej popularną pastą,myślę że także skuteczną.
elizetta
napisał/a: elizetta 2014-10-28 20:02
Ja od kilku lat używam Lacalut aktiv. Polecił mi ją mój dentysta, ponieważ miałam nawracające problemy z kamieniem nazębnym. Kosztuje ok. 12 zł.
napisał/a: kojka1 2014-11-27 20:20
Lacalut jest dobry potwierdzam.