Dobra, sprawdzona porada- czyszczenie olejkami eterycznymi

napisał/a: zzabajone 2014-05-06 13:38
Po przeczytaniu tego artykułu byłam w lekkim szoku, ale stosuję i widać zmiany na plus po moim synu, który nie wstaje już codziennie z katarem. Czy wiecie, że olejki eteryczne, dzięki swojemu całkowicie naturalnemu składowi posiadają właściwości antybakteryjne i antywirusowe? Dlatego można używać ich do czyszczenia w domu. Można śmiało umyć lodówkę, umywalkę czy kabinę prysznicową. Wiedziałyście o tym, czy to może jakaś bajeczka? :)
napisał/a: agamini 2014-05-06 14:34
Ciekawa sprawa, nie sądziłam, że olejki mogą przynosić takie korzyści
napisał/a: zzabajone 2014-05-07 13:27
AgaMIni1 napisal(a):Ciekawa sprawa, nie sądziłam, że olejki mogą przynosić takie korzyści

Nom no i skuteczna :)
Co prawda i tak moim nr 1 od zawsze jest był i będzie ocet :) hehe, ale z olejkami jest tak, że sprzątanie nimi jest znacznie przyjemniejsze
napisał/a: Barbarabasia 2014-05-09 12:53
Skąd takie newsy?
napisał/a: jakubgrabows 2014-06-08 16:05
Pierwsze słyszę o takim zastosowaniu olejków, ja bym był ostrożny.
napisał/a: zzabajone 2014-06-12 15:48
Barbarabasia napisal(a):Skąd takie newsy?

kiedyś buszawałam na Fb i wyświetlila mi się post sponsorowany [reklama usunięta] właśnie z tą informacją.
napisał/a: Miętowa26 2014-06-18 13:36
Ja również czytałam że można olejków użyć nie tylko do pielęgnacji ciała oraz masażu ale także do sprzątania , zmywania naczyń czy też dorzucać do prania. Osobiście nie stosowałam ich w ten nietypowy sposób no ale cóż może coś w tym jest :)
napisał/a: micu84 2014-08-18 12:07
Witam, a drogie są takie olejki eteryczne? Jakie wydzielają przykładowe zapachy i jak długo je utrzymują? Olejek do mycia lodówki albo umywalki? A to ciekawe...
napisał/a: fissir 2014-10-30 09:55
Pierwszy raz słyszę, ale z pewnością zastosuje. Lubię prowadzić dom z i doceniam wszystkie naturalne sposoby. Dbam o środowisko naturalne. Mam kila śmietników. I nie wyobrażam sobie nie segregować śmieci.