Zakupy grupowe - proszę o radę.

napisał/a: minimika 2013-06-10 22:27
Witajcie,

Mam ogromną prośbę - czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tak po ludzku na czym polegają zakupy np. w serwisie CITEAM? Jak to się robi, "z czym to się je"? Bo ja to raczej niezbyt obeznana w takich sprawach jestem , a wpadła mi "w ręce" ostatnio oferta tego serwisu.

Chodzi mi głównie o oferty noclegów - ponieważ znalazłam naprawdę atrakcyjną ofertę, ale nie wiem, czy warto z tego korzystać, czy jest to bezpieczne, czy nie zostanę po prostu oszukana w jakiś sposób...

Czy miał ktoś już z tym styczność, korzystał z tego serwisu? Jeśli tak, to proszę o opinię, opis jak to wszystko się robi i na czym to polega :)
napisał/a: KarolciaK 2013-06-10 22:52
minimika, ja akurat na stronie citeam nie kupowałam ale kupowałam na grouponie i w pl i w ie i nigdy nikt mnie nie oszukal.ale trzeba sprawdzać jakie sa ceny rzeczywiste bo np. widziałam pare razy oferte ze noze kuchenne były w super niskiej cenie 99zl (niby ze 199zl) weszłam na allegro żeby sprawdzić ile naprawdę kosztują i co się okazało? -cena na allegro na większości aukcji to 99zl podobnie było z fotelikami samochodowymi i innymi rzeczami. ale mysle ze z usługami czy noclegami tak nie kombinują.
napisał/a: Blanka:) 2013-06-11 08:59
minimika napisal(a):Czy miał ktoś już z tym styczność, korzystał z tego serwisu?
Z tego nie, ale z takiego serwisu na "G" korzystałam kilkukrotnie (z ofert noclegowych właśnie) i byłam bardzo zadowolona. Tylko warto sprawdzić cenę w cenniku na stronie, bo np może być, ze 150zł z 300zł, a tak naprawdę nocleg tam 170zł kosztuje, tylko w ofercie masz np jeszcze późne wymeldowanie, butelkę wina na powitanie i parę innych dupereli, które są dodatkowo płatne i na nich ta obniżka - co nie zmienia sprawy, że je dostajesz, więc jeżeli Ci na nich zależy, to w porządku
napisał/a: minimika 2013-06-11 20:11
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
A czy mogłybyście mi jeszcze podpowiedzieć jak się w ogóle kupuje w tych serwisach? Trzeba się zarejestrować i co dalej?
napisał/a: Blanka:) 2013-06-12 13:34
minimika napisal(a):Trzeba się zarejestrować i co dalej?
Kliknąć, ze kupujesz, wybrać którą opcję i dalej Cię poprowadzą krok po kroku.
napisał/a: barbaraaa 2013-11-04 17:37
Ja osobiście kor\ystam ze [mod:reklama usunięta] Jestem całkiem zadowolona.. koleżanka moja czasami miała problemy z zapisami (np. na masaż lub manicure) ponieważ za duży był przepływ klientów, ale u mnie wszystko było ok
napisał/a: sylwuchafl 2013-12-30 18:23
Tez mi się zdarzyło coś tam kupić na różnych serwisach, zawsze bez problemów;)
napisał/a: daffodil1 2013-12-31 01:37
minimika, korzystałam wiele razy, nigdy nie byłam oszukana :)
napisał/a: Blanka:) 2014-01-02 08:51
daffodil, minimiki od sierpnia nie było na forum
napisał/a: megiszon 2014-02-25 10:19
nie ma z tym najmniejszego problemu, zakupy idą szybko tak samo jak na grouponie czy innych tego typu serwisach, wszystko bezpiecznie i sprawnie