Autor Wiadomość

Wybielenie zębów

Madziulka
Patrz komu ufasz...

Wysłany: 2007-04-28, 10:29    Wybielenie zębów
Mnie sie tez tak wydaje. Mam znajomego ktory przez kilkanascie lat mieszkal w stanach a jego zeby sa wprost rewelacyjne!! takie bialutkie i rowniutkie. Wprost nie moge sie napaczyc jak sie usmiecha i pokazuje cala klawiature:)

Marzenia się spełniają :)

jarzynka
niepisata na amen :)

Wysłany: 2007-04-28, 17:49    Wybielenie zębów
norka napisał/a:
Amerykanie bardziej dbają o swoje zęby niż polacy?

Niestety tak, ja "przeglady" zabkow robie w Polsce, bo mi szkoda kasy. Tutaj wszystko co zwiazane z zabkami kosztuje bardzo duzo. Moja znajoma miala problem z zebem, poszla do dentysty, Pani dentystka doznala szoku, ze mozna miec takie zeby :) Powiedziala, ze nigdy nie widziala takich "zanieczyszczonych" zebow, tutaj regularnie chodzi sie na czyszczenie zebow ( zdejmuja kamien itp ), dodam, ze moja znajoma, ma zabki jak 90 % Polakow - "standardowe" :) . Nasze polskie zeby dla dentystow tutaj sa niezlym widowiskiem :)

norka
powracam

Wysłany: 2007-04-30, 11:02   
no tak się właśnie domyśliłam niestety :/ sama będę musiała lepiej zadbać o swoje ząbki, ale myślę ze nie jest az tak zle :P ale jednak biały usmiech robi pozytywne wrażenie.

Klusia
mega-szczęśliwa ^^

Wysłany: 2007-04-30, 17:26    Wybielenie zębów
ja niestety na pewien czas zawiesiłam proces wybielania ząbków (kiedyś pisałam, że "poparzyłam" się specyfikiem)...
teraz trudno mi po niego sięgnąć....ale obiecałam sobie,że od maja będę już sumiennie wybielała ząbki... g:)

Przykładny mąż

Wysłany: 2007-05-04, 15:05    Wybielenie zębów
Moja dentystka zawsze wieszała psy na wszelkich wybielaczach do zebów, ale jak ktos chce sobie niszczyć zeby to droga wolna :)

Ja007

Wysłany: 2007-05-12, 16:17    Wybielenie zębów
ja wybielałam u stomatologa. w mojej miejscowości kosztowało mnie to około 500 zł. efekt super!!!

Mała_Mi

Wysłany: 2007-05-23, 13:54   
Ja polecam Medisar koncentrat, używam już trzeci miesiąc na zmianę z Medisarem propolisem, już po kilku myciach ząbki miałam bielsze, teraz już mam piękny uśmiech i regularnie stosuje, by nie powstawały przebarwienia :) , jak poszłam na przegląd to Pani doktor powiedziała, że nic się złego nie dzieje i mogę stosować te pasty dalej :D kupuję na ich stronie www.medisar.pl .

aga27

Wysłany: 2007-06-16, 07:27    Wybielenie zębów
Osobiśscie polecam paste "COLODENT" dla palaczy po trzech myciach mam o połowe bielsze zeby niż miałam i wszelkie zanieczyszczenia "skasowły" sie w 3/4. Poprostu trzeba przez dwie minuty porzadnie szorować efekt może okazać się naprawde super. A jaki tani! :-D

tajla
bedzie dobrze :)

Wysłany: 2007-06-23, 14:51    Wybielenie zębów
Hej. a ja ide na wybielanie do stomatola. miałam usówany nerw i zab ma inny kolor :559:
wiec trzeba go wybielic, koszt 250zł, chodzi sie przez 2 tyg.

millo

Wysłany: 2007-08-02, 11:53    Wybielenie zębów
hm.. moja dentystka chciała mnie namówić na wybielanie i mam kilka pytań odnośnie tego (bo i tak szybko to nie nastąpi ze względu na deficyt kasy :/ ):
- czy przed zabiegiem powinno się jeszcze pójść do higienistki, żeby usunąć kamień? ale z kolei koleżanka mi powiedziała, ze jak już się raz pójdzie na taki zabieg, to trzeba będzie potem co jakiś czas chodzić obowiązkowo...
- czy to nie jest zbyt ingerujące?
- czy jak się ma nie do końca równe zęby, to te wszystkie przestrzenie da się równomiernie wybielić?
- czy po takim zabiegu nie świecą jak jarzeniówy np. w ciemności? hehe
- czy zabieg wybielania jest wskazany u osób, które mają bardzo wrażliwe zęby?
pytam się, bo mam jeszcze plan numero uno, czyli zakupienie pasty wybielającej... konkretnie zastanawiałam się nad tą colgate 14sto-dniową. nigdy takich nie stosowałam, ale się przejęłam tą dentystką a ja wolę na początku popróbować z łagodniejszymi środkami, a takie podobno dość delikatnie czyszczą szkliwo (bez ścierania go) i usuwają przebarwienia... zwłaszcza że moja dentystka jest super, ale w tym zakładzie, gdzie pracuje, to lubią naciągać ludzi... jak myślicie, spróbować najpierw pasty?

Mała_Mi

Wysłany: 2007-08-06, 13:29   
przed każdym wybielaniem trzeba do tego przygotować ząbki. Ząbki nie wybielą się jeśli nie zdejmiemy kamienia.
Dla wrażliwych ząbków polecam Medisar koncentrat dlatego, że działa trójfazowo.
Najpierw zmiękcza kamień, później go stopniowo usuwa a na koniec wybiela ząbka, przy czym cały proces trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy. Jest przy tym bezpieczny dla szkliwa.
Wybielanie w gabinecie czy żele wybielające (nakładkowe) mocno uwrażliwiają ząbki toteż przy takich dolegliwościach jak twoje pasta będzie lepsza.

Olka

Wysłany: 2007-08-10, 07:24    Wybielenie zębów
Metoda: Power Bleach
Wybielanie zębów podczas jednego 1 - 1,5 godzinnego seansu nie jest metodą nową ale ostatnio ten rodzaj wybielania stał się w USA popularny dzięki potężnym środkom przeznaczonym na reklamę. Po założeniu bariery ochronnej na dziąsła, zęby pokrywa się żelem wybielającym na który kieruje się światło ze specjalnej lampy , która przyśpiesza wybielanie. Najpopularniejsze systemy "power bleaching" to Zoom , BriteSmile , Saphire a niedługo pojawią się następne Nie jest to metoda skuteczniejsza niż wybielanie w domu. Ale są pacjenci którzy skłonni są zapłacić więcej aby wybielić zęby szybciej.

Ja mialam wybielane zeby z lampa zoom. Efekt cudowny i zapewne by taki pozostal gdybym przestala palic. Nistety troche juz im sie przyzolklo, w kazdym badz razie polecam dla niepalacych.Zabieg sam w sobie nie jest straszny ale w koncowej czesci robi sie ciut bolesny. Zeby niestety robia sie wrazliwe. Dentysta powiedzial ze kolejna sesja po 7 latach.
Pozdrawiam forumowiczki ;-)

millo

Wysłany: 2007-08-13, 16:29    Wybielenie zębów
Mała_Mi, dzięki za odpowiedź :564:
tylko czy ten koncentrat na pewno jest bezpieczny i jaki jest jego koszt, bo w internecie za bardzo nie ma ceny - coś koło 40zł? w aptece rozumiem?

tajla
bedzie dobrze :)

Wysłany: 2007-08-27, 17:49    Wybielenie zębów
A zdomowych sposobow?
ponoc dobre jest woda utleniona i soda

modliszka24

Wysłany: 2007-08-30, 09:30    Wybielenie zębów
slyszalam o tym ale czy to prawda no i ten okropny smak ja bym tak nie mogla ale powodzenia oby sie udalo

Odpowiedz do tematu