Wypadanie włosów

napisał/a: milena70 2014-10-29 20:08
A czy nie myślałyście o tym żeby tez zacząc przyjmować odpowiednie suplementy ? Mysle ze w taki sposób również warto jest zadziałać na problem z wypadającymi włosami.
napisał/a: Aspazja1 2014-12-04 19:05
Dieta ma wpływ na włosy. Jeśli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Możesz zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy, kapsułki z witaminą H - biotyną. Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju.
napisał/a: rolku 2016-01-03 16:05
Jeśli wypadają włosy to sposobem walki z procesem jaki jest łysienie to zagęszczanie, wszczepianie włosów. Czasem peruki są tak dobrane, że nie wiadomo czy to włosy naturalne czy sztuczne.
napisał/a: MadziaKura 2016-02-05 08:29
Ja piję pokrzywę :) Włosy potrafią wtedy urosnąć o 10-15cm w ciągu 4 miesięcy picia dwa razy dziennie i są mocniejsze :) Kupuję kilogram a nie tą w aptece ;)
napisał/a: inka_26 2016-02-11 08:48
też miałam problem z wypadaniem włosów, ale od kiedy zmieniłam fryzjerkę, która zaproponowała mi saunę na włosy, to po kilku zabiegach moje włosy przestały praktycznie wypadać i bardzo się poprawiła ich wygląd, są bardziej gęste i mocniejsze. polecam spróbować. ja za taka saunę płacę 40 zł i uważam że na prawdę warto
napisał/a: vvv999vvv 2016-02-11 09:58
nie wiem czy wiecie, ale wypadanie włosów zależy też od tego, co jemy na co dzień, kiedyś w to nie wierzyłam, no ale tak jest, są jakieś specjalne diety, żeby nie wypadały włosy, no i wiadomo, im mniej stresu, tym bujniejsza fryzura, jakość fryzjerki i samego procesu strzyżenia też oczywiście ma duże znaczenie
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2017-02-07 20:22
Dobra fryzjerka to skarb. Mi raz jedna tak załatwiła włosy, że nie dość, że były mega zniszczone, to jeszcze zaczęły wypadać. Myślałam, że wyłysieję - o z grozo. Codziennie rano na szczotce miałam pukiel włosów, to samo po myciu zatkany odpływ. Pomogła mi kuracja ampułkami Aminexil Clinical 5. Przez 6 tygodni nakładałam na skalp i dzięki temu jakoś udało się wzmocnić skóre głowy. No i do tej fryzjerki już nigdy nie wróciłam, teraz mam sprawdzoną i nie zmienią za żadne skarby.
napisał/a: catwoman 2017-03-07 12:08
sprawdz castor oil ta odzywka to prawdziwy cud ;))
w internecie jest mnostwo opisow na blogach i efektow, np. tu:
http://jeilliebean.pl/jak-przyspieszyc-porost-wlosow/

ja mam problem z tarczyca i wypadalo mi mnooooooooostwo włosów, po castorze ustało :)
napisał/a: eferka88 2017-03-17 16:34
W przypadku bardzo nasilonego problemu można pomyśleć o zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ;)