Będę mamą cd....

napisał/a: Troskliwa1 2015-03-02 15:05
Gratulacje! :)
napisał/a: sowaa1 2015-03-02 15:38
kasiek26 napisal(a):dziewcyzny kupujecie przewijaki czy bedziecie przewijac na podkłądach swoje maleństwa?
ja mam przewijak na łóżeczko i przy starszym korzystaliśmy z niego do niedawna, więc dla mnie to rzecz niezbędna

Tigana napisal(a):My się będziemy pod koniec marca przeprowadzać i wtedy dopiero sie zabiore za jakieś łóżeczka i tego typu sprzęty.
ja ze wszystkim czekałam do remontu- teraz kiedy mamy to już za sobą mogę w końcu po mału zacząć wszystko szykować

Oli_27 napisal(a):A ja wróciłam z wizyty właśnie. Wszystko jest ok, mały waży 1400, termin porodu wg USG na 13.05. Lekarz mówi, że będzie ważył ponad 3500. No i na bank to chłopiec :)
super, że wszystko ok szyjka rozumiem się nie skróciła? Ja umówiłam się na usg na sobotę i już nie mogę się doczekać- ciekawe ile ma teraz mój szkrab

ivory napisal(a):Właśnie o to mi chodzi, moja teściowa kompletnie nie ma pojęcia co robię w ciągu dnia bo nawet się nie zapyta, a mimo to od samego wejścia zachowuje się jakbym leżała do góry brzuchem i że powinnam się ruszać.
moja mama za to dla odmiany zadzwoniła dzisiaj i zaproponowała, żebym poszukała fotelika samochodowego dla mojego synka- bo jakby mieli u siebie w aucie swój, to by mogli w weekendy małego zabierać na spacery, żebym ja mogła odpocząć... a jeszcze parę dni temu mi marudziła, że powinnam więcej z nim wychodzić, bo jeden spacer dziennie to mało...

ivory napisal(a): i chcę w tym tygodniu złożyć wniosek o staż.
ale jak im teraz powiesz, że jesteś w ciąży, to myślisz, że Ci potem przyznają ten staż?

Becinka napisal(a):zależy mi aż za bardzo i to też jest problem


kasiek26 napisal(a):ja już po spacerze, byłąm na sklepach i znalazłam kurtke dla siebie wiosenna w H&M rozmiar 44
ciekawe, czy ja się w swoją wcisnę

[ Dodano: 2015-03-02, 15:41 ]
aneczka98, gratuluję Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego najlepszego dla Michasia
napisał/a: ivory 2015-03-02 15:43
Aneczka98 gratulacje!!

sowaa napisal(a):ale jak im teraz powiesz, że jesteś w ciąży, to myślisz, że Ci potem przyznają ten staż?


Ale po co mam im mówić, że jestem w ciąży? Nigdzie nie ma takich wymogów, a pracodawcą jest mój N więc nie ma z tym problemu.
napisał/a: sowaa1 2015-03-02 15:43
I oto jest wątek córeczki Becinki - http://forum.we-dwoje.pl/topics22/ania-ukochana-coreczka-becinki-vt29659.htm

[ Dodano: 2015-03-02, 15:47 ]
ivory napisal(a):Ale po co mam im mówić, że jestem w ciąży?
pisałaś, że mają dla Ciebie jakąś ofertę pracy, ale nikt nie zatrudni ciężarnej, więc wydedukowałam, że masz zamiar ich poinformować o ciąży A co jak będą chcieli Cię zatrudnić Ci od tej oferty? Ciąża może wtedy wyjść na jaw
napisał/a: ivory 2015-03-02 15:53
sowaa napisal(a):pisałaś, że mają dla Ciebie jakąś ofertę pracy, ale nikt nie zatrudni ciężarnej, więc wydedukowałam, że masz zamiar ich poinformować o ciąży A co jak będą chcieli Cię zatrudnić Ci od tej oferty? Ciąża może wtedy wyjść na jaw


Już jestem po wizycie i jak zwykle żadnej oferty pracy mi nie zaproponowali. A z tym, że nikt nie zatrudni ciężarnej to raczej normlne w naszym kraju.
Ja nie mam zamiaru ukrywać przed urzędem pracy ciąży, bo wiadomo że jakbym dostała staż to muszę iść na badania do lekarza medycyny pracy i tam i tak zawsze pyta się o ciążę. Ale jeżeli praca nie jest ciężka,a ciąża zagrożona to nie powinno być problemów. A że staż nie będzie u kogoś obcego to nie muszę się obawiać o warunki pracy. Ale też po co od wejścia mam oznajmiać w urzędzie, że jestem w ciąży.
napisał/a: asieczka92 2015-03-02 15:57
gratulacje
napisał/a: myszkaforyou 2015-03-02 16:11
oo matko, ale naskrobałyście
Becinka również chętnie przeczytałabym o Twoim porodzie, jeśli możesz wysłać na priv.
trzymam kciuki za laktację 2 2 2

Ja nie kupuję przewijaka, bardziej dlatego, że nie mam na niego miejsca. Kupiłam tylko matę ;)
Dziś mocno bolą mnie plecy i ciągnie mnie w podbrzuszu, no ale to chyba normalne.
napisał/a: sowaa1 2015-03-02 16:24
ivory napisal(a):Ale też po co od wejścia mam oznajmiać w urzędzie, że jestem w ciąży.
no pewnie

MyszkaForYou napisal(a):Dziś mocno bolą mnie plecy i ciągnie mnie w podbrzuszu


niekfiatek a co u Ciebie? Widzę, że czasami się logujesz na forum, ale nic nie piszesz, a tu teraz przyszła kolej na Ciebie!
Jak się czujesz? Mam nadzieję, że nas poinformujesz jak już córeczka będzie na świecie? Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród 2 2
napisał/a: Oli_27 2015-03-02 16:26
sowaa, gin powiedział że szyjka ok ale wyjątkowo długo mnie badał.

MyszkaForYou, pomyśl o takim na łóżeczko. Mi znajome mamuśki powiedziały ze to must have :)
napisał/a: Betka86 2015-03-02 16:29
aneczka98, gratulacje!!!! ale duży chłopiec z Michałka
napisał/a: myszkaforyou 2015-03-02 16:34
Oli_27, wyszłam z założenia, że kupię jeśli będę potrzebować. Moja mama, siostra i kilka innych osób nie miało i dali radę, więc zobaczymy
napisał/a: aneczka98 2015-03-02 17:41
Dzięki dziewczynki. Teraz juz się całkiem dobrze czuje. Gdyby nie to ze szwy tak ciągną to mogła bym już wstać i chodzić no ale jak się rusze to boli i to bardzo. Do rana jeszcze odpoczywam w łóżku, a jutro odłączenie cewnika i pionizacja. I w końcu będę się mogą zająć moim synkiem. Ale jestem szczęśliwa