Będę mamą cd....

napisał/a: Suerte 2015-07-24 11:26
mnie boli jak zjem coś twardego, ale i tak mam zamiar wykorzystać urlop na dentyste... szczególnie że tutaj jest za darmo dla kobiet w ciąży...
napisał/a: chasia 2015-07-24 11:40
ja jestem ciekawa ile dzisiaj zapłące
napisał/a: daffodil1 2015-07-24 11:42
A! Ważyłam się dzisiaj! Wprawdzie nie na swojej wadze, ale zawsze coś. Dokładnie nie wiem ile ważyłam przed ciąża, ale mam tak do przodu gdzieś chyba 1kg :)
napisał/a: believe1 2015-07-24 11:48
chasia napisal(a): mimo wszystko w ciąży zalecany jest przegląd stomatologiczny...

ja byłam przed ciążą u dentysty, więc powinnam mieć z głowy:D
daffodil, i kiedy idziesz na wizytę?

Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!
napisał/a: chasia 2015-07-24 11:50
napisal(a):Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!

rozciąganie więzadeł, mam to samo i własnie intensywny ból poczułam mniej więcejw tym samym czasie co ty.
napisał/a: believe1 2015-07-24 11:51
chasia napisal(a):Cytat:
Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!

rozciąganie więzadeł, mam to samo i własnie intensywny ból poczułam mniej więcejw tym samym czasie co ty.

pierwszy raz mnie zabolało... więc się zaczęłam zastanawiać co to...
napisał/a: chasia 2015-07-24 11:52
believe napisal(a):chasia napisał/a:
Cytat:
Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!

rozciąganie więzadeł, mam to samo i własnie intensywny ból poczułam mniej więcejw tym samym czasie co ty.

pierwszy raz mnie zabolało... więc się zaczęłam zastanawiać co to...

ja też się przestraszyłam, ale spokojnie :) to nic groźnego. Przynajmniej tak mi mówił lekarz. Mnie to czasem w nocy łapało przy zmianie pozycji nawet :/
napisał/a: believe1 2015-07-24 11:55
chasia napisal(a):believe napisał/a:
chasia napisał/a:
Cytat:
Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!

rozciąganie więzadeł, mam to samo i własnie intensywny ból poczułam mniej więcejw tym samym czasie co ty.

pierwszy raz mnie zabolało... więc się zaczęłam zastanawiać co to...

ja też się przestraszyłam, ale spokojnie :) to nic groźnego. Przynajmniej tak mi mówił lekarz. Mnie to czasem w nocy łapało przy zmianie pozycji nawet :/

mnie przy przeciąganiu się...
napisał/a: chasia 2015-07-24 11:56
believe napisal(a):chasia napisał/a:
believe napisał/a:
chasia napisał/a:
Cytat:
Dziś obudził mnie ból w okolicach macicy( dokładnie w okolicy jajników) jestem ciekawa co to!

rozciąganie więzadeł, mam to samo i własnie intensywny ból poczułam mniej więcejw tym samym czasie co ty.

pierwszy raz mnie zabolało... więc się zaczęłam zastanawiać co to...

ja też się przestraszyłam, ale spokojnie :) to nic groźnego. Przynajmniej tak mi mówił lekarz. Mnie to czasem w nocy łapało przy zmianie pozycji nawet :/

mnie przy przeciąganiu się...

i przy kichaniu :)
napisał/a: daffodil1 2015-07-24 11:59
napisal(a):daffodil, i kiedy idziesz na wizytę?

narazie się nie umówiłam, ale jeśli po powrocie będę się czuć ok, to pójdę dopiero ok 11.08

believe, mnie chyba od początku tam boli.. właśnie w nocy jak zmieniam pozycję i się wyciągam. Przy kichaniu czasem.
napisał/a: believe1 2015-07-24 12:08
daffodil napisal(a):
narazie się nie umówiłam, ale jeśli po powrocie będę się czuć ok, to pójdę dopiero ok 11.08

rozumiem...

Wybrałam szkołę rodzenia. Zapisuje się po wizycie u lekarza!
napisał/a: daffodil1 2015-07-24 12:16
believe, pokaz