Będę mamą cd....

napisał/a: jente8 2015-08-20 10:33
napisal(a):Jente, mnie tez sie tydzień temu zaczęło puchniecie ale poki co przeszlo. Kilka dni trwało. Ale obraczki już nie noszę bo sie boje :'(

Też już nie noszę od jakiegoś czasu.

believe napisal(a):Może przez te upały?

U mnie już nie ma upałów.

believe napisal(a):Ja byłam święcie przekonana, że puchną kobiety w ciąży dopiero pod koniec, albo w takie duże upały.

W upały to chyba większość kobiet puchnie, często nawet i bez ciąży (np. przed okresem też często zatrzymuje się woda). Z kolei w ciąży pod koniec (nawet niezależnie od pogody) większości puchną przynajmniej stopy i dłonie. I ogólnie nie ma się czym martwić, jeżeli po nocy opuchlizna schodzi.
Ja niestety puchnę wszędzie i to mi nie schodzi, co właśnie odkryłam dziś rano... To też tłumaczy dlaczego nagle w parę dni gwałtownie przybrałam na wadze. Poprzednio też puchłam straszliwie i wszędzie, ale dopiero w 8 miesiącu, nie w 5
Na szczęście ciśnienie w normie... i wizyta u lekarza za parę dni.
napisał/a: believe1 2015-08-20 10:38
Jente napisal(a):
W upały to chyba większość kobiet puchnie, często nawet i bez ciąży (np. przed okresem też często zatrzymuje się woda). Z kolei w ciąży pod koniec (nawet niezależnie od pogody) większości puchną przynajmniej stopy i dłonie. I ogólnie nie ma się czym martwić, jeżeli po nocy opuchlizna schodzi.

Ja niestety puchnę wszędzie i to mi nie schodzi, co właśnie odkryłam dziś rano... To też tłumaczy dlaczego nagle w parę dni gwałtownie przybrałam na wadze. Poprzednio też puchłam straszliwie i wszędzie, ale dopiero w 8 miesiącu, nie w 5

Na szczęście ciśnienie w normie... i wizyta u lekarza za parę dni.

Nie wiedziałam, ale już wiem.
napisał/a: jente8 2015-08-20 10:41
believe napisal(a):Nie wiedziałam, ale już wiem.

I miejmy nadzieję, że pozostanie to wiedza teoretyczna ;) W każdym razie z całego serca Ci tego życzę.
napisał/a: chasia 2015-08-20 11:02
Ja czekam do dentysty ale cos sie dziwnie czuje. Duszno mi i w głowie mi sie kreci i jakies straszne kołatanie serca mam. Musze zmierzyć ciśnienie jak wrócę do domu.
napisał/a: jente8 2015-08-20 11:09
chasia, może się stresujesz dentystą? Żebyś tam tylko nie zemdlała!
napisał/a: believe1 2015-08-20 11:18
Jente napisal(a):chasia, może się stresujesz dentystą? Żebyś tam tylko nie zemdlała!

O to samo chciałam zapytać?
napisał/a: Mishona 2015-08-20 13:53
chasia, za wizytę 2 ja byłam wczoraj bo wydawało mi się, że mam zapalenie dziąsła ale wszystko ok na szczęście.

Jente,

Dzień dobry

[ Dodano: 2015-08-20, 13:54 ]
uwielbiam swój suwaczek jak tylko go widzę czuje się taka szczęśliwa, że nie znam skali by określić to uczucie
napisał/a: Katherina 2015-08-20 13:58
Jente napisal(a): zaczynam puchnąć, ryczeć mi się chce
może z gorąca? Będzie chłodniej, to może Ci się polepszy...

Jente napisal(a):U mnie już nie ma upałów.
To padła moja teoria.

chasia napisal(a):czekam do dentysty
2 2 2

Mishona napisal(a): ja byłam wczoraj
a ja w zeszłym tygodniu
napisał/a: Mishona 2015-08-20 14:11
Katherina napisal(a):a ja w zeszłym tygodniu
napisał/a: believe1 2015-08-20 14:15
Mishona, masz jakiegoś godnego polecenia?
napisał/a: Katherina 2015-08-20 14:18
believe, zazdroszczę Ci tej 2 z przodu
napisał/a: believe1 2015-08-20 14:27
Katherina napisal(a):believe, zazdroszczę Ci tej 2 z przodu

Wiesz jak długo na nią czekałam...