Forumki starające się o dziecko

napisał/a: chasia 2015-03-31 23:05
Suerte, trzymam się tego co mówisz. Bo ja nic nie widzę na zewnątrz.
napisał/a: lideczkaa 2015-04-01 07:40
believe,
napisał/a: aneczka98 2015-04-01 08:56
Suerte, jak się czujesz?
napisał/a: amilka2 2015-04-01 09:20
Suerte, ja się tylko wtrącę i Ci pogratuluję i aby Kropek dalej tak ładnie rósł i byś serduszko zobaczyła już niedługo Będzie dobrze
napisał/a: Blanka:) 2015-04-01 09:23
lisbeth25 napisal(a):
Betka86 napisal(a):w okresie płodnym powinnaś widzieć śluz na papierze toaletowym, albo na bieliźnie,

no to mnie zagięłaś
Spokoju, to nie jest niezbędne do zajścia w ciążę. Ja np mam śluz na tyle płynny, że go czuję, ale go nie widać.
napisał/a: Sarayu1 2015-04-01 09:31
Blanka:) napisal(a):
lisbeth25 napisal(a):
Betka86 napisal(a):w okresie płodnym powinnaś widzieć śluz na papierze toaletowym, albo na bieliźnie,

no to mnie zagięłaś
Spokoju, to nie jest niezbędne do zajścia w ciążę. Ja np mam śluz na tyle płynny, że go czuję, ale go nie widać.
mam tak samo - nawet po wiesiołku nie wypływało - tylko w środku coś tam - eh temp w dół więc nici z tego - brzuch już boli więc w ciągu 2- 3 dni przyjdzie @ - obawiam się , że może być problem przez moja nadżerkę. No i nie wiem czemu mam takie bóle w czasie @ że prawie mdleję :(
napisał/a: Blanka:) 2015-04-01 09:34
Sarayu, a co lekarz na te bóle?
napisał/a: Sarayu1 2015-04-01 09:44
Blanka:) napisal(a):Sarayu, a co lekarz na te bóle?
no właśnie przy wizycie nie wspomniałam bo gin tak się gdzieś śpieszyła że nie zdążyłam nawet wspomnieć - ale zmieniam lekarza więc przy wizycie spytan .
napisał/a: Blanka:) 2015-04-01 09:46
Sarayu, to koniecznie zmień lekarza, na takiego, który ma czas!
napisał/a: dagsam 2015-04-01 09:48
sarayu ja tez takie okresy przed porodem mialam ze prawie mdlalam, i i zawsze na 2 dni okresu mialam l-4 bo nie nadawałam się do życia... po ciąży minęło.. ale moja mama miała to samo

co do śluzu płodnego nigdy takiego nie miałam, nie no rzadko ale nigdy nie zaciążyłam gdy miałam taki śluz...
napisał/a: Suerte 2015-04-01 10:13
aneczka98 napisal(a):Suerte, jak się czujesz?

już trochę lepiej :) boli mnie czasami, ale już nie tak często :) dużo leżę i odpoczywam :)

amilka napisal(a):Suerte, ja się tylko wtrącę i Ci pogratuluję i aby Kropek dalej tak ładnie rósł i byś serduszko zobaczyła już niedługo Będzie dobrze

:* :* :* :*
dziękuję Kochana :) trzymaj proszę kciuki we wtorek o 15.30 - idę podglądnąć Kropka :)
napisał/a: Sarayu1 2015-04-01 10:16
napisal(a):
Sarayu, to koniecznie zmień lekarza, na takiego, który ma czas!
włąśnie zmieniam nie tylko z tego powodu. Bo jak słyszę farmazony typu - kobieta może mieć drugą owulację nawet 2 tygodnie po pierwszej i :o i na pytanie o prawidłową długość fazy lutealnej słyszę, ze jak jest nawet 5 dni przed @ owulka to jest ok, to nie wiedziałam, czy sie śmiać czy płakać... żal mi tylko położnej, bo anioł, nie kobieta - rozmawiałam z nią chwilkę, bo podeszła i się przedstawiła, ale takie dobro od niej bije...

napisal(a):
sarayu ja tez takie okresy przed porodem mialam ze prawie mdlalam, i i zawsze na 2 dni okresu mialam l-4 bo nie nadawałam się do życia... po ciąży minęło.. ale moja mama miała to samo

co do śluzu płodnego nigdy takiego nie miałam, nie no rzadko ale nigdy nie zaciążyłam gdy miałam taki śluz...
to mnie pocieszyłaś z tymi bólami... choć moja mama takich nie miała, ale ze śluzem miała jak ja sucho i w ciąży była 3 razy więc tym sie akurat nie martwię... choć o bóle zapytam.