Forumki starające się o dziecko

napisał/a: cinnilla1 2015-09-16 10:20
Sarayu, 6 dni na bete? To chyba w czasach kamienia łupanego.

Czyli dzisiaj po.południu czekamu na informacje 2
napisał/a: amilka2 2015-09-16 10:30
Sarayu napisal(a):ale poszłam do prywatnej osiedlowej kliniki i tam wyniki będą na dziś, góra jutro rano


Uff, to czekamy dziś na informację

aitutaki zaciskam również
napisał/a: aitutaki 2015-09-16 10:54
Oazis napisal(a):Umrę do tego poniedzialkuuuu
mi też się straaaaasznie dłużyło do testu

amilka napisal(a):Sarayu, aitutaki, o której idziecie dziś na betę?
już byłam ale zapomniałam się zapytać wcześniej o to kiedy będą wyniki, no i okazało się, że około tygodnia trzeba czekać jeszcze pani mi nie mogła żyły znaleźć, więc z okolic nadgarstka miałam pobieraną krew

ale zrobiłam też rano test i wyszły znów dwie kreseczki
napisał/a: amilka2 2015-09-16 11:04
aitutaki napisal(a):około tygodnia trzeba czekać




aitutaki napisal(a):ale zrobiłam też rano test i wyszły znów dwie kreseczki


napisał/a: Sarayu1 2015-09-16 11:09
aitutaki napisal(a):no i okazało się, że około tygodnia trzeba czekać
:O maaatko, a ja myślałam, że tylko u mnie w przychodni takie rzeczy. No ale u mnie pani sama uprzedziła przed badaniem ile sie czeka. Ech, że Ci nie powiedzieli, ze tyle będziesz czekała 3
aitutaki napisal(a):

ale zrobiłam też rano test i wyszły znów dwie kreseczki
e

Mi tez przed chwilką II kreseczki wyszły, po minucie i z nieporannego, rozcieńczonego moczu
aitutaki napisal(a): jeszcze pani mi nie mogła żyły znaleźć, więc z okolic nadgarstka miałam pobieraną krew

też to zawsze słyszałam, ale od paru dni mi bardzo żyły widać ...

ech jednak opuchlizna dobrze nie zeszła- fioletowe i boli jak nie wiem, a koło wkłucia zaczerwienienie. Spróbuję spirytusem posmarować :)
napisał/a: amilka2 2015-09-16 11:12
aitutaki, a nie mogłabyś jeszcze gdzieś indziej podskoczyć, żeby wyniki może byłyby prędzej?

Sarayu napisal(a):Mi tez przed chwilką II kreseczki wyszły, po minucie i z nieporannego, rozcieńczonego moczu


napisał/a: malwinka89 2015-09-16 11:13
aitutaki napisal(a):okazało się, że około tygodnia trzeba czekać
to tego czasu to wynik już nie będzie ważny
napisał/a: Oazis 2015-09-16 11:30
Sarayu, aitutaki,
napisał/a: aitutaki 2015-09-16 12:08
Sarayu napisal(a):No ale u mnie pani sama uprzedziła przed badaniem ile sie czeka. Ech, że Ci nie powiedzieli, ze tyle będziesz czekała
no właśnie poszłabym wtedy gdzie indziej, na drzwiach wisiała kartka, że po dwóch dniach są wyniki, ale jak już miałam wbitą igłę to pani mi mówi, że się dłużej czeka na te wyniki

Sarayu napisal(a):Mi tez przed chwilką II kreseczki wyszły, po minucie i z nieporannego, rozcieńczonego moczu


amilka napisal(a):aitutaki, a nie mogłabyś jeszcze gdzieś indziej podskoczyć, żeby wyniki może byłyby prędzej?
kreska wyszła teraz mocniejsza, temperatura się trzyma, więc już nie robię, chcę się zapisać do ginekologa na przyszły tydzień i zobaczymy co powie
napisał/a: amilka2 2015-09-16 12:10
aitutaki napisal(a):kreska wyszła teraz mocniejsza, temperatura się trzyma, więc już nie robię, chcę się zapisać do ginekologa na przyszły tydzień i zobaczymy co powie


A to w takim razie na pewno jest okej
napisał/a: candela1 2015-09-16 12:11
Sarayu, mega wielkie gratulacje
napisał/a: neonek1 2015-09-16 12:54
Sarayu, aitutaki, tak się cieszę -miałam nosa -nie na darmo potłukłam tyle rzeczy w domu