Forumki starające się o dziecko

napisał/a: dagsam 2015-11-17 09:43
Katherina u mnie ani przy owulacji ani przy poprzedniej ciąży nic takiego nie bylo ;) aczkolwiek pamiętam ze jak zaszlam w ciąże to bol miałam jak na okres a bardziej jak na owulacje i tak jest teraz...
No to stawiam 50/50 albo się rozkręci w okres albo zaszlam jak do 25 nie dostane normalnego okresu to wtedy testuje ;)
Misiowa dzieki ale lekko sie dygam ;)

[ Dodano: 2015-11-17, 09:49 ]
Efryna my strikte nie planowaliśmy tak jak i Bartka
Ale bzykalismy sie na poczatku dni plodnych i strikte w owulacje chyba ;)
napisał/a: lisbeth871 2015-11-17 09:49
dagsam, trudno jednoznacznie stwierdzić, bo nie każda miała plamienie. U niektórych implantacja odbywa się bez objawów. Zagnieżdżenie zarodka też trudno odnotować w konkretnym dniu, bo implantacja podobno jest jakieś 7 - 9 dni po owulacji , a dokładny dzień owulacji trudno wyznaczyć. Prowadząc wykres temperatur, można jedynie wyznaczyć "ramy czasowe" możliwej owulacji.

dagsam napisal(a):No i kluje mnie jajnik ja na okres.

u mnie ten objaw towarzyszy mi odkąd się staram i w sumie czuję się jak na @ przez dwa tygodnie Więc u mnie to mało wiarygodny objaw.
Ale jeśli zauważasz u siebie ten objaw po raz pierwszy, to trzymam mocno kciuki
napisał/a: dagsam 2015-11-17 09:54
Lisbeth dzieki :) nie mierze temp ale śluz swój znam jak własną kieszeń xD no i nigdy nie miałam śluzu różowego taki lososiowy i nie to by wyplywal mi tylko brudze w tak malych ilościach ze okresem tego nazwać nie mogę, no ale boli mnie brzuch choc bol towarzyszy mi tylko przy owulacji lub w 1 dniu @ ;) a w tym cyklu juz owulacje miałam bo i bol i śluz byl.. A teraz 1,5dnia brzuch mnie boli..
No nic czekam :)
napisał/a: Misiowa1 2015-11-17 09:55
tak naprawdę, to można sobie wszystko wkręcić- ja w poprzednim cyklu czułam kilka dni po owulacji mocne ciągnięcia w podbrzuszu, które miałam wcześniej tylko w ciąży a akurat mieliśmy małą wpadkę, to nie pytajcie jak się dygałam i czekałam na @

[ Dodano: 2015-11-17, 09:57 ]
dagsam napisal(a): lekko sie dygam

oj tam, dacie sobie radę my, gdybyśmy mieli bardziej ustabilizowaną sytuację, to może i byśmy się już zdecydowali, choć nie ukrywam, że troszkę mi się nie chce
napisał/a: lisbeth871 2015-11-17 09:58
[center:236e78baa9] Lista testujących

Oazis - 20.11.2015
dagsam - 25.11.2015

2 2 2 2[/center:236e78baa9]
napisał/a: dagsam 2015-11-17 10:04
Misiowa wiem wiem dlatego nie rozmyślam nad tym wbrew pozora xD nawet K sie nabija ze mnie ze jak mieli wprowadzić roczny macierzyński to zaszlam a teraz maja wprowadzić kasę na dzieci to by się tez nie zdziwił xD i tal się śmiejemy..
Nie planowaliśmy bo w 3 jest ok i kolejne dziecko brak czy pojawienie sie tego nie zmieni.. Tylko dygam sie ze względu na mój kręgosłup;) ale neurochirurg stwierdził ze możemy sie starać wiec poprostu cieszymy sie sobą
napisał/a: lisbeth871 2015-11-17 10:05
dagsam, zatem mocno zaciskam
Ja odnotowałam raz śluz różowy, ale niestety było @ po 3 dniach...
U mnie jedynym wiarygodnym objawem będzie wysoka temperatura w 14 dniu po wyznaczonym skoku bo tak już przerobiłam wszystkie ciążowe objawy

U mnie dziś powinien być ostatni dzień cyklu Gdybym nie mierzyła temperatury, to pewnie od jutra napalałabym się na ciążę, a tak wiem, że mam jeszcze zapewnione 6 dni niepewności
napisał/a: dagsam 2015-11-17 10:09
Lisbeth bo ty lepiej obcykana zapewne w tym temacie często sie zdarzają skrócone cykle? Ja w całym swoim zyciu cyklu krócej niż 29 dni nie miałam a po ciąży 30 dni a najdłuższy cykl to 33 dni ale to wynik operacji raczej..
napisał/a: lisbeth871 2015-11-17 10:16
dagsam napisal(a):bo ty lepiej obcykana zapewne w tym temacie często sie zdarzają skrócone cykle?

w tym akurat nie jestem obcykana.
Ja mam cykle regularne 29-30 dni. Ten cykl jest drugi w tym roku, który jest dłuższy niż powinien.
W maju przyczyną były warunki pracy, a teraz nic nie wpłynęło na niego, a przynajmniej żaden stres, czy temperatura w pracy. Za 3 dni będę mogła mówić o najdłuższym odnotowanym cyklu i mam nadzieję, że takim pozostanie
napisał/a: daffodil1 2015-11-17 10:17
napisal(a):Lista testujących

Oazis - 20.11.2015
dagsam - 25.11.2015
2
napisał/a: dagsam 2015-11-17 10:17
Lisbeth oby 2
napisał/a: Misiowa1 2015-11-17 10:19
dagsam napisal(a): często sie zdarzają skrócone cykle?

ja w ostatnim cyklu dostałam @ 3 dni przed czasem a efryna bodajże tydzień wcześniej, więc jest taka możliwość