Testy owulacyjne

napisał/a: SabciaB 2008-01-08 10:29
o widze że dawno nikogo tu nie było. Ja się zaczynam starać po okresie i musze kupić sobie te testy jest ktoś tutaj HALLLOOOOO
napisał/a: martusia202 2008-01-16 20:50
Witam! Mam pytanko co to sa te testy onwulacyjne gdzie mozna je kupic i na jakiej zasadzie one dzialaja?? My z mezem od sierpnia staramy sie o dzidziusia i nic:( Wiem ze jestem jeszcze mloda ale naprawde bardzo bym chciala zreszta moj maz tez! Bylam juz u ginekologa zeby sprawdzic czy moje jajniczki sa wporzadku i badania strwierdzily ze wszystko jest ze mna wporzadku wiec dlaczego????
napisał/a: SabciaB 2008-01-17 07:57
Witam Martysia20!
Testy owulacyjne podobne są do testów ciążowych i w sumie stosuje się je tak samo tzn. z wyliczeń wychodzi mi że mam dni połodne 22 stycznia więc robie testy sprawdzające około 18 stycznia i pacze co mi wychodzi jeśli pojawią się dwie kreseczki oznacza to że do doby lub dwóch można spodziewać się dni płodnych, ja do tego sprawdzam sobie temperaturke i śluz.
Testy takie można zakupić w każdej aptece.
Ja będe je stsować dopiero jutro poraz pierwszy więc nie wiem jeszcze czy faktycznie skutkują bo opinie są różne, życze powodzonka
napisał/a: aga202 2008-03-15 09:01
wypowiadajcie się prosze na temat co wiecie


ja mam wiele pytan
chce zaczac u.zywać ale słyszałam że to trzeba "siusiać" na tester 1 minute w tym samym czasie
a jak np miesiaczka mi sie zacznie w poludnie lub wieczorem lub w pracy co nie bede miala tego urzadzenia to co wtedy????????????


jaki jest % pewności tej metody?
prosze o odpowiedz

mam wiele wątpliwości
napisał/a: ~gość 2008-03-15 11:20
nie mam pojęcia w ogóle co to jest
napisał/a: aga202 2008-03-15 11:57
potrzebuje pomocy kogoś kto wie co to jest
napisał/a: ~gość 2008-03-15 13:13
mapet1111, jest to test który określa, czy dzisiaj jest dzień płodny czy nie, wyczytałam to na stronie tego testu, ale że sama nie testowałam, to Adze nie pomogę...
napisał/a: sorrow 2008-03-15 13:21
Czemu po prostu nie poczytasz na stronie produktu? Wydaje się, że zgromadzili tam mnóstwo informacji na ten temat. Wątpię, żeby ktoś na forum znał to urządzenie lepiej od producenta.
napisał/a: aga202 2008-03-15 21:01
ale prosze wypowiadać się jak ktośto stosuje od strony praktycznej już
napisał/a: Wariat 2008-03-16 11:32
sikac przec minute??????? nie ma takiej opcji by ktokolwiek umial oddawac mocz przez minute.
napisał/a: aga202 2008-03-16 19:42
3 sekundy sorki
napisał/a: aniawawa1 2008-03-17 11:48
Stosowac to nie stosuje, ale pamietam sama zastanawialam sie nad tym.
Jednak zrezygnowalam po tym jak poczytalam sobie rozne negatywne komentarze dotyczace zawodnosci.
Wiem ze wplyw na to moglo miec nieterminowe wykonywanie "badan", niemniej wole juz mierzenie temperatury niz mierzenie poziomu hormonow.
Nie ukrywam ze wplyw na decyzje miala tez cena samego urzadzenia no i paskow, ktore trzeba dokupowac co miesiac.