Autor Wiadomość

W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??

lenaDTR

Wysłany: 2009-11-05, 16:15    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
Witam, czy wiecie w którym miesiącu lekarzowi udaje się rozpoznać płeć dziecka?>>

angelaxxx
tylko ja i Ty..... (love)

Wysłany: 2009-11-05, 17:30    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
jezeli dzieciatko sie dobrze ulozy to w 20 tygodniu ciazy. u mnie bylo zle ulozone wiec ja sie dowiedzialam tydzien temu.

aptekara

Wysłany: 2009-11-05, 17:59    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
My dowiedzieliśmy się w 17 tyg., a potwierdziliśmy w 21 na usg 3d/4d. Jak już angelaxxx napisała, zależy od ułożenia dziecka.

lenaDTR

Wysłany: 2009-11-06, 14:53    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
Oh to tylko czekam teraz na te tygodnie:)a czy wiecie cos wiecej o gr krwi??Jak np ja mam Arh+ i mąż taką samą czy bardziej przypada na chłopca czy na dziewczynkę??Pozdrawiam :lol:

aptekara

Wysłany: 2009-11-07, 13:49    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
lenaDTR napisał/a:
Jak np ja mam Arh+ i mąż taką samą czy bardziej przypada na chłopca czy na dziewczynkę?
Niestety grupa krwi nie ma żadnego związku z płcią dziecka.

asik:)

Wysłany: 2009-12-16, 19:36    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
Mi lekarz powiedział w 12 tyg na USG że widzi jego męskośc,ale jutro mam USG i mam nadzieje ,że mi powie już bardziej pewnie,bo napaliłam się na synka a tu się okaże,że dziewczynka,ale mi to obojętne najważniejsze,żeby było zdrowe moje maleństwo,ale jednak mam cichą nadzieje,że mi powie chociaz na 90%...

eska
zakręcona z miłości..

Wysłany: 2009-12-16, 20:11    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
My dowiedzieliśmy się w 21tyg. Chciał mi powiedzieć w 18tc, ale postanowiłam poczekać na męża i pójść razem z nim. :)

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.
[ Albert Einstein ]

Wysłany: 2009-12-19, 19:03    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
No i byłam wczoraj na USG i tak jak mówiłam,lekarz jednak stwierdził,że dziewczynka hi hi :-) pójde pod koniec stycznia znowu i może powie mi tak już chociaż na 90% ale teraz mi powiedział,że napewno dziewczynka więc myśle że już nie doznam szoku kolejnego he he

lilii85

Wysłany: 2009-12-19, 19:42    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
asik:) napisał/a:
stwierdził,że dziewczynka hi hi

gratuluję córeczki :) dla mnie lekarz powiedział w 100% synek i nawet zdjęcie usg zrobił części ciała że to chłopiec i podpisał syn :)

Wysłany: 2009-12-19, 21:41    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
Dziękuje :-) A ja gratuluję synka :-) :-) teraz myślę nad imieniem dla mego maleństwa ;-) ;-)

darekryki
Gość
Wysłany: 2010-02-25, 15:47   
Z tego co wiem już na poczatku piereszych czy nawet dalszych tygodni lekarze mogą właściwie stwierdzić płeć dziecka...Ci którzy jednak trochę dłużej czekaja i chca pewną płeć dziecka poznać czekaja zazwyczaj do czwartego miesiąca ciąży..ja dopiero właśnie w czwartym miesiącu ciąży miałam robione pierwsze USG i lekarz od razu powiedział mi że będzie to syn gdyż przyrodzenie widać :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Bardzo się cieszyłam bo w domu miałam same siostry..a to był taki rodzynek w mojej rodzinie :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

diablica_19

Wysłany: 2010-02-26, 16:10    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
Mi lekarz powiedział już w 12 tc że to dziewczynka, tak na 80%. Na USG połówkowym potwierdził to na 100% :) ale ja uważam ze 100% będzie dopiero przy porodzie :) ale mam cichą nadzieję, że nie wyskoczy tam jej nic między nóżkami :)

Ooo

Wysłany: 2010-03-12, 14:20   
Moja znajoma ma termin na połowę maja czyli za chwilę będzie zaczynała 8 miesiąc i nadal nie wie jakiej płci będzie dziecko. Jak to możliwe żeby przy każdym usg nie było widać nic? czy któraś z Was też tak miała?

camille
2 serca w środku, jedno na zewnątrz

Wysłany: 2010-03-12, 15:02    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
mnie lekarz powiedział że za 3 tygodnie będzie juz może widać, idę na
NT w 12 tygodniu i powiedział że może juz się dowiemy. Pewnie prędzej widac jak będzie chłopczyk, bo łatwiej stwierdzić że coś tam jesta jak nic nie ma to może byc schowane akurat :)
ja będe mieć NT w 3d robione więc powinno być widać tak czy tak :) zobaczymy, ja bym chciała wiedziec jak najszybciej :) a mój maż to już obsesyjnie chce wiedzieć, niecierpliwy taki :)

dominiś

Wysłany: 2010-03-12, 21:26    W którym miesiącu dowiem się jaka będzie płeć mojej dzidzi??
camille napisał/a:
a mój maż to już obsesyjnie chce wiedzieć, niecierpliwy taki

jak mój mam nadzieję,że się za tydzień dowiem :radocha:
Ooo napisał/a:
Jak to możliwe żeby przy każdym usg nie było widać nic? czy któraś z Was też tak miała?
a jak często ma usg bo szwagierka w tym miesiącu rodzi i też nie wie ale miała mało usg chyba 2 lub 3 razy jak można było stwierdzić i dzidzia dupcie pokazuje ;-)

Odpowiedz do tematu