Butelka do karmienia dziecka - zakup

napisał/a: sandra112 2015-10-13 16:04
Właśnie zamierzam kupić butelkę synkowi do karmienia, ale nie mam pojęcia dlaczego ich ceny są tak rozbieżne, oglądam ale można kupić za 12 jak i za 112 zł butelkę.. nie wiem w jaki sposób mam ją wybrać czy potrafi mi ktoś wytłumaczyć czym one tak naprawdę prócz ceny się różnią ?
napisał/a: maria1992 2015-11-02 17:19
Nie wydałabym 112zł na butelkę do karmienia. Używam tylko Aventów zarówno classic jak i natural. Cenowo 25-30 zł za sztukę i są naprawdę świetne.
napisał/a: krasnolud1 2015-11-02 17:37
sandra112, prestiżem jeśli planujesz korzystać z mikrofali to trzeba sprawdzać czy dany producent na to zezwala. Byłabym też ostrożna z najtanszymi butelkami ze względu na pba. Niby na każdej jest znaczek ale żyjemy w Polsce więc różne rzeczy nam się wciska. Kiedyś w jakimś programie robili badania i ze wszystkich butelek bez pba tylko avent był rzeczywiście najmniej skażony, ale nie podawali marek które testowali więc zakladam że przy pewnej kwocie jest mniejsze ryzyko zostania oszukanym, ale też bez popadania w skrajności za 100zl
napisał/a: Malana 2016-08-17 17:50
Ja też polecam aventa, sprawdziły się nam. I również odradzałabym te najtańsze - mogą być szkodliwe dla dziecka :(
napisał/a: marcin_t 2016-09-14 14:51
Naprawdę cena, którą podałaś jest proażająca. W naszym domu mamy 2 buteleczki od NUKa, kosztują ok. 20/30 zł a sprawdzają się rewelacyjne, nawet wzory przy myciu w zmywarce zostają w całości (z poprzednich butelek schodziły).