Leżaczek bujaczek - czy warto kupić?

napisał/a: mnpszmer 2013-05-12 21:32
qamilka, https://www.youtube.com/watch?v=wi1O_OtT64A
napisał/a: ~gość 2013-05-12 21:44
Walentina, to wy macie taka wypasiona
napisał/a: mnpszmer 2013-05-12 21:47
qamilka, po malej m nam zostala.Mam nadzieje, ze dziala bo pozyczylam ja takiej kolezance i miala 2 lata. W sumie nawet jej nie sprawdzilam.
napisał/a: annakarenina 2013-05-14 12:52
my mieliśmy bardzo prosty bujaczek, bez 'wodotrysków'. z miejscem na zawieszenie zabawek, z możliwością lekkich wibracji, trzy stopnie regulacji siedzenia.
bardzo dobry sprzęt. sprawdził się u nas dwa razy.
tyle, że z bujaczkiem nie wolno przesadzać. jak nam powiedział rehabilitant, dzidzia więcej czasu ma spędzać w ruchu, czy też na próbach ruchu, niż w leżaczku.
napisał/a: agatek2 2013-07-17 11:36
ja polecam...my kipismy taki zwykly nie hustawke..... ale przez to ze malego kladlam tam od urodzenia teraz leci mu trzeci miesiac i sadzam go tam on bawi sie grzecznie ulubionymi zabawkam, wymienilam te co tam wisialy na te co on lubi nie krzyczy ze chce na rece bo lezec nie cche a tam ma pozycje polsiedzaca sam sie bawi a ja mam chwile spokoju zeby zrobic obiad czy posprzatac.........
napisał/a: antosia1983 2015-09-27 17:48
Też uważam, że to świetna sprawa, dzidziuś sobie leży i patrzy na mamę a ja mogę np obiadek ugotować :)
napisał/a: sowaa1 2015-09-29 08:38
zależy od dziecka moje starsze chętnie w nim leżało, młodsze ani myśli...
napisał/a: maria1992 2015-11-02 16:26
U nas synek został rozpuszczony noszeniem w nosidełku Easia z Maxi Cosi i bujaczkiem-leżaczkiem nie był już zainteresowany, ale noszenie w nosidełku bardzo go uspokajało i albo od razu zasypiał albo spokojnie oglądał świat. Leżaczek odstąpiłam siostrze, u której sprawdza się świetnie i jest wykorzystywany. Nawet na spacery synek "chodzi" w nosidełku, nie chce leżeć w wózku.