OGLĄDANIE TV PRZY NIEMOWLAKU

napisał/a: wrrr 2013-09-28 14:59
Dziewczyny mam pytanie czy oglądacie tv przy swoich maleństwach. Chodzi o to czy jak karmicie to włączony jest telewizor ??. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale teściowa zwróciła mi uwagę ze tam gdzie jest dziecko tv powinno być wyłączone. Co o tym sądzicie?
napisał/a: Smartboy_pl 2013-10-08 10:52
Szczerze mówiąc to ja osobiście nie mam aż tak dużych uprzedzeń w kwestii oglądania tv przy dziecku,często jest u nas włączony,no może z wyjątkiem karmienia,wtedy faktycznie wolę jeżeli jest cisza i spokój.
napisał/a: sowaa1 2013-10-15 08:40
wrrr napisal(a):Dziewczyny mam pytanie czy oglądacie tv przy swoich maleństwach. Chodzi o to czy jak karmicie to włączony jest telewizor ??
ja czasami miałam włączony dopóki mały nie zaczął się nim interesować- teraz częściej słucham radia
napisał/a: mnpszmer 2013-10-15 08:55
U mnie to jest tak, jesli tv jest wlaczony i akurat karmie to go nie wylaczam specjalnie i ogladam, ale czesto jest tak, ze siedzac w domu poprostu nie wlaczam tv. Ogolnie to mysle, ze nie ma co przesadzac i szczerze mowiac bardziej szkodzi komputer, router w domu czy telefony komorkowe przy ktorych czesto sie spi.Ja dlatego zamierzam kupic w tym mies. sobie i M budzik, a telefony na noc zostawiac na dole.
napisał/a: sowaa1 2013-10-15 09:00
Walentina napisal(a):telefony komorkowe przy ktorych czesto sie spi
to akurat racja- ja już jak byłam w ciąży zaczęłam zostawiać telefon w przedpokoju, niestety mój mąż musi mieć swój zawsze przy sobie
napisał/a: dagsam 2013-10-15 10:46
u nas tv leci normalnie oszalalabym inqczej a tak to cos gada do mnie xD a B sie nie interesuje tzn zerknie ale ciekawsze dla niego sa zabawki xD
napisał/a: wrrr 2013-10-15 10:59
dagsam, ja mam tak samo. Przez 5 dni w tygodniu jestem sama. Dostałabym na głowę gdyby nie tv. Moja teściowa wpadła w odwiedziny i cały czas wyłączała mi tv. Denerwowało ją ze w każdym pokoju jest odbiornik. Teraz denerwuje ją że jak gotuje albo się kompie o biorę małą w nosidełku ze sobą. dla niej to teraz psuje małej kręgosłup. Żle bo wycieram małą chusteczkami nawilżającymi- chociaż ma piękną pupcie Dobrze że razem nie mieszkamy bo bym oszalała
napisał/a: dagsam 2013-10-15 11:05
wrr mam podovny problen z tesciowa.. ja mowie ze to moje dziecko ona swoje wychowala i ja sie nie wtracalam wiec ja tez swoje wychowam bez niczyjego wtracania xD
napisał/a: wrrr 2013-10-15 11:10
dagsam, ja w końcu jak mi zacznie znowu radzić to powiem że to ja jestem matką i cyba wiem co dobre dla mojego dziecka.
napisał/a: mnpszmer 2013-10-15 12:03
dagsam napisal(a): ona swoje wychowala i ja sie nie wtracalam
bo cie nie bylo
dagsam, wrrr, ja jakbym tak tesciowej powiedziala to na rok albo 2 lata by sie obrazila
wrrr napisal(a):Teraz denerwuje ją że jak gotuje albo się kompie o biorę małą w nosidełku ze sobą. dla niej to teraz psuje małej kręgosłup.
ja tez biore malego w nosidelku ale nie takim do auta tylko takiej gondolce przenosnej gdzie sobie lezy na plasko
napisal(a): Dobrze że razem nie mieszkamy bo bym oszalała
_________________

napisal(a):to akurat racja- ja już jak byłam w ciąży zaczęłam zostawiać telefon w przedpokoju, niestety mój mąż musi mieć swój zawsze przy sobie
_________________
dlatego ja mojemu chce kupic budzik i mu powiedzialam, ze nie mam zamiaru szkodzic dziecku na zdrowiu z powodu tel.


Moj jak wczoraj zjadl i M go trzymal to tez sie patrzyl na tv. Byl w wystarczajacej odleglosci, a teraz sa inne ekrany w tv. niz to bylo kiedys.
napisał/a: dagsam 2013-10-15 12:05
walentina wiem xD
napisał/a: arachia1 2013-10-15 18:47
hmmm, u mnie prawie na okrągło tv włączona, też bym oszalała pewnie bez ;) mała jest zainteresowana, nie powiem, że nie