Urodziłaś??napisz jak przebiegł twoj poród

napisał/a: KarolciaK 2017-05-23 16:54
Itzal napisal(a):Tak piszecie ze te z krzyza sie malo zapisuja -u mnie na ktg tez malo sie pisaly a po scianach chodzilam

u mnie sie pisaly dosc wysoko, no ale niestety rozwarcie nie szlo
napisał/a: Itzal 2017-05-23 17:35
KarolciaK napisal(a): u mnie sie pisaly dosc wysoko, no ale niestety rozwarcie nie szlo

u mnie oba - i się mało pisały, i rozwarcie szło jakby nie mogło. Tylko ja miałam odwrotnie niż mnie straszyli, u mnie rozwarcie ruszyło własnie po znieczuleniu i oksy.
napisał/a: lisbeth871 2017-05-23 18:05
KarolciaK napisal(a):u mnie sie pisaly dosc wysoko, no ale niestety rozwarcie nie szlo

czyli miałyśmy identyczny przebieg porodu

Itzal napisal(a):u mnie rozwarcie ruszyło własnie po znieczuleniu i oksy.

może gdyby mi podali oksy w sobotę to mój poród wyglądałby całkiem inaczej
napisał/a: KarolciaK 2017-05-23 18:46
Itzal napisal(a):u mnie oba - i się mało pisały, i rozwarcie szło jakby nie mogło. Tylko ja miałam odwrotnie niż mnie straszyli, u mnie rozwarcie ruszyło własnie po znieczuleniu i oksy.

u mnie po oksy i znieczuleniu tez ruszylo, ale dostalam je dopiero nastepnego dnia od przybycia do szpitala. Tyle ze zatrzymalo sie na 9cm, A. byl ustawiony twarza do wyjscia
lisbeth87 napisal(a):czyli miałyśmy identyczny przebieg porodu

no niestety Tylko u nas poza tym ze A. nie oddychal na poczatku, dopiero po tym jak go gdzies zabrali to zaczal to nic wiecej nie dzialo sie z A.. u Was mala miala wiecej problemow przez porod U nas za to ze mna bylo zle ... ,
napisał/a: Misiaq 2017-05-23 18:47
Necia napisal(a):2017-05-22_12-24-29.png
a tak się Maleństwo cieszyło jak wróciliśmy do domu ze szpitala
Fryzura boska
Itzal napisal(a):u mnie na ktg tez malo sie pisaly a po scianach chodzilam.
Ja też miałam krzyżowe, ale moje się pisały. I nie były tak bolesne, bo jak mnie położna zbadała i powiedziała że 4 cm i czy chcę znieczulenie do porodu to zapytałam przytomnie" "Do czyjego porodu"? Bo jakoś mi się te skurcze za słabe wydawały na mój poród

lisbeth87, Twój poród to na prawdę hardcore

Necia
napisał/a: farazi 2017-05-23 22:33
Necia napisal(a):Tyle że tam już basenu nie było

Necia, cudny ten Twój skarbek

Cieszę się, że mnie ominęły bóle krzyżowe.