ZABAWKI:)

napisał/a: lelkini 2015-08-12 14:28
Mnie przy zabawkach najbardziej zdziwiło, że nawet "głupiutka" rzecz potrafi być niesamowitą zabawką. Dziadek wrzucił do butelki koraliki, aby miał bardzo dużą grzechotkę i dwa dni brzęczał nam na nerwach (dziadek za swoją bezmyślność został upomniany ;) ).

Teraz synek ma już 2 i pół roku i zaczynają się schody, bo już skomplikowane i ruchome zabawki są na Topie, a o pociągach nie wspomnę jak Tomek i przyjaciele z [[mod:reklama usunieta] ]. Wszystko przez MiniMini ...
napisał/a: juliet86 2015-10-17 13:13
Ja staram się zainteresować mojego malucha tradycyjnymi zabawkami - np. drewniane klocki, czy puzzle. W sklepach teraz wszędzie pełno elektronicznych gadżetów - ale na nie jeszcze przyjdzie czas ;)
napisał/a: kornelak 2015-11-13 08:49
No myśmy zainwestowali w taki plac zabaw: [mod: reklama usunieta] Prezentuje się naprawdę dobrze. wiem, że to trochę drogie, ale z drugiej strony inwestujesz w to raz, a potem masz spokój na kilka najbliższych lat, a place zabaw są bardzo wazne dla rozwoju dziecka.
napisał/a: krasnolud1 2015-11-24 13:35
Zabawki, które wciąż mnie zachwycają i stymulują dziecko:
1. Na wstępie tuż po narodzinach dostaliśmy garnuszek na klocuszek - dłuugo był najlepsiejszą zabawką, której czar nie pryskał gdzieś do 1,5 roku życia
2. Wszelkiego rodzaju wieże do budowania o różnych poziomach trudności
3. Klocki - plastikowe i drewniane. Im więcej tym lepiej
4. Puzzle - zaczęliśmy układać najprostsze (9-elementowe) zaraz po drugich urodzinach. Czar nie przemija, wzrasta tylko ilość elementów
5. Piasek kinetyczny - ostatnie odkrycie, bawimy się nim ciągle i nieprzerwanie. Podoba się dzieciom młodszym i sporo starszym
6. PUS - zestaw kontrolny. Pierwsze zetknięcie z układaną dosłownie pokazywało jak dziecku para idzie uszami, żeby sobie poradzić z zadaniami. Teraz układamy 1-2 razy dziennie i coraz lepiej znamy się z cyframi. Póki co służy nam tylko 1 książeczka, ale wierzę, że zapał nie minie i będzie nam długo służyć.
napisał/a: Bluebelly 2015-12-01 23:26
Dziewczyny jaką lalke (bobasa) polecacie? Babcia chce kupić małej bobasa do nowego wózeczka i sama nie wiem jaką lale wybrać Nie ukrywam, że wolę lepszą ,taką którą się pobawi nawet jak będzie miała 3 latka .
Co myślicie o Baby Annabell ?
napisał/a: ~gość 2015-12-02 07:11
Szczerze? Lalka jak lalka, nie zwracam uwagi na firmę itp, my wybraliśmy jakąś z nocnikiem i paroma pierdółkami, ale bez szału, jakaś tania.
napisał/a: candela1 2015-12-02 07:20
Ja miałam jako dziecko Baby Born.
Zarąbista była ale to chyba jedna z droższych. Raczej starsze dziewczynki docenią jej walory. Autentycznie sika i robi 2kę po zjedzeniu (tak, tak - można ją karmić własnoręcznie przygotowaną kaszką, która jest w saszetkach dodawana do lalki) obiadku. Fajne są akcesoria ale cena lalki jest konkretna.
napisał/a: efryna 2015-12-02 09:03
candela, łoooo, marzyłam o takiej w dzieciństwie! A miałam tylko Arka, z prawdziwym siusiakiem, który sikał

A. ma taką lalkę (nie wiem jak się nazywa) która można karmić albo dawać smoczek (wydaje mlaszczący dźwięk i potem usypia). Nic specjalnego :P A. woli swojego pluto, z którym chodzi na smyczy i tez do można karmić lalka średnio podeszła
napisał/a: dagsam 2015-12-02 09:12
Efryna ppkaz tego pluto bo szukam prezentu od dziadków drugich B :)

Ja ost w tv widziałam lalkebktora wcina plastelinę chyba i robi kupę xD
napisał/a: ~gość 2015-12-02 09:19
efryna napisal(a):A. woli swojego pluto, z którym chodzi na smyczy
Zuza chodzi "na smyczy" ze starą myszką od komputera
napisał/a: efryna 2015-12-02 09:32
dagsam, taki:http://m.ceneo.pl/32895072?se=GbURRsztAQDkTXuqN1tW0KU3m_HZ5_bB&gclid=Cj0KEQiAyvqyBRChq_iG38PgvLgBEiQAJbasd6X8iNXPTZW7-rAH4Zlp3lgKAB-kQOLiI8BYP77YqdUaAg4c8P8HAQ#tab=spec
Mam nadzieję, że to zadziała, bo piszę z komorki:P chodzi, szczeka, udaje, że je, jest całkiem pocieszny.

vanilla,

[ Dodano: 2015-12-02, 09:33 ]
Aww, damn it, nie zadzialalo! Jak coś to wpisz interaktywny pluto w google
napisał/a: dagsam 2015-12-02 09:34
Działa bo ja tez z komórki xD super :) dzieki

[ Dodano: 2015-12-02, 09:35 ]
Poprostu zaznaczylam i wkleilam w przegladarke bo spacji nie zrobilas xD