była dziewczyna

napisał/a: bartek002d 2014-11-23 11:21
witam,, oglądnąłem film na temat jak odzyskać byłą i się zastosowałem do porad które tam były wszystko było tak jak było mówione dziewczyna znów się mną zainteresowała była dla mnie miła dużo ze mną gadała ,robiła sobie ze mną zdjęcia itp. trwało to tylko 3 dni (środa czwartek piątek) nic sobie z tego nie robiłem ale w piątek kiedy gadaliśmy w szkole zaczęła nagle płakać dowiedziałem sie że spotykała się z innym a on okazał się debilem któremu zależało tylko na jednym poprosiła mnie abym ją odprowadził do domu. Stanęliśmy chwile pod jej drogą do domu i gadaliśmy na koniec przytuliła sie i staliśmy tak z 5 minut. Po tym wszystkim myślałem że pomiędzy nami jest już dobrze. Chciałem się z nią umówić na dzisiaj ale ona nie mogła bo szła z kimś innym i ogólnie była jakaś inna (nie chciała gadać, a przeważnie to ona podtrzymywała cały czas rozmowę) napisałem jej że myślałem, że pomiędzy nami jest dobrze a ona na to że ona tak nie myśli. Jak to wszystko odkręcić? Powiedzieć jej że tylko się wygłupiałem tak do niej pisząc? Proszę o pomoc :)
napisał/a: dr preszer 2014-11-23 11:42
Po co chcesz reanimować trupa ? Laska ma Cię za koło ratunkowe.
napisał/a: Valkiria_ 2014-11-23 12:27
Wystaw się na półce w Ikei w dziale "wycieraczki"...