Czy mieć obawy?

napisał/a: Sir Michael 2016-09-14 12:36
Witam, mam 25lat ona 22
Spotykam się od roku z Kamila. Poznalismy się przez internet, na ogół każdemu wydaje się ze jesteśmy idealnie dobraną parą, jednak jest w tym kilka uwag, przez które jednak.takiego happy niema.
Mianowicie sytuacja wyglada tak, ja jestem z Warszawy ona jest z Mazur, przeprowadzila się tu jakieś 2 lata temu. Po 2 miesiacach naszego zwiazku zamieszkalismy razem i mieszkamy do dzis.
Jedno.z.moich pytań jest takie ze miala.ona.sporo chlopakow i jej życie towarzyskie wygladalo inaczej niż moje, wiadomo o co chodzi, oczywiście mówiła mi o tym ze miala tylu ze z tym spala z tym nie..., czy mogę jej ufać bezgranicznie, bo do dziś po roku zwiazku boje się ze mnie może zdradzić, i przez to czesto z mojej strony sa niepotrzebne pretesje.
Ona za to twierdzi ze mnie nigdy nie zdradzi, i mam nadzieję ze tak nie bylo.
Choć czesto jak opowiada ze jakis kkient(pracuje na stacji) ja zagadywal slal komplementy itp to mi się podnosi ciśnienie czy słusznie? Czy nie powinienem się niczego obawiać?
Ostatnio byla sytuacja ze jakiś staly klient podarowal jej perfumy, i chcial się z nią umówić niby na piwo wymienili sie nr , i z tej sutuacji wyniklo to ze spytał się jej czy się po prostu z nim nie przespi wiedząc ze ona ma chlopaka. Powiedziala mi o tej sytuacji, wiadomo ja sie wkurzylem. Wczoraj zadzwonil do niej przy mnie niby go zbyla telefonicznie, ale jednak złość we mnie byla.
Na.ogół twierdzi ze.nie ma nikogo po za mną, nie ma zadnej kolezanki kolegi itp, ogolnie wychowala się w domu dziecka, i z mamą tylko utrzymuje kontakt telefoniczny, i raz na.miesiąc ja odwiedzimy