Autor Wiadomo嗆

Kryzys zwi您ku

Petonus

Do陰czy: 22 Sie 2009
Wys豉ny: 2009-08-22, 11:11    Kryzys zwi您ku
Witam mam na imi Krzysiek sko鎍zonych 25 latek :)

Ostatnio rozmawia貫m z moj ukochan i powiedzia豉 mi co takiego " ostatnio mam dosy wszystkiego, siebie i nas". M闚i豉 瞠 by chcia豉 zmieni du穎 w naszym zwi您ku ale nie wie czy si da i 瞠 nasz zwi您ek zrobi si monotonny.

Nie wiem ju co mam robi ju mam troch dosy sam bo ja o ni walczy貫m ca造 czas gdy my郵a豉 o powrocie do by貫go, a teraz gdy si uk豉da這 i w og鏊e nagle znowu co..

szprycha
...:::szczesliwa:::...

Do陰czy豉: 07 Cze 2009
Sk康: Wroc豉w/Anglia
Wys豉ny: 2009-08-22, 11:18    Kryzys zwi您ku
Wiesz co a sprobuj posluchac jej co by chciala zmienic zeby bylo dobrze i rozwaz to :)

sorrow
Ghost of Sorrow

Do陰czy: 07 Sie 2007
Wys豉ny: 2009-08-22, 11:25    Kryzys zwi您ku
Petonus, co dok豉dnie mia豉 na my郵i? Czy wy rozmawiacie na ten temat? Dla waszego dobra powiniene by 鈍iadom tego co ona my郵i. Inaczej ona w sobie b璠zie dusi jakie 瘸le, a wyhoduje ca趾iem spor niech耩 do ciebie. Napisz co wi璚ej.

Petonus

Do陰czy: 22 Sie 2009
Wys豉ny: 2009-08-22, 11:34   
Nie wiem w豉郾ie dok豉dnie dlatego chc z ni porozmawia o tym dzisiaj precyzyjnie.

lodyga

Do陰czy豉: 25 Maj 2009
Sk康: NIEBO
Wys豉ny: 2009-08-22, 19:23    Kryzys zwi您ku
Precyzyjnie sie dowiedz i precyzyjnie rozpisz sie:)

Smoku

Do陰czy: 31 Lip 2009
Sk康: s Polska
Wys豉ny: 2009-08-22, 20:03    Kryzys zwi您ku
lodyga napisa/a:
Precyzyjnie sie dowiedz i precyzyjnie rozpisz sie:)

dobre!! :-)
Zgadzam sie z przdm闚czyni, w闚czas co wi璚ej b璠zie mo積a powiedzie...
Owocnych debat :-)

Pitiful

Do陰czy: 17 Sty 2009
Sk康: kuj-pom
Wys豉ny: 2009-08-25, 03:02    Re: Kryzys zwi您ku
Petonus napisa/a:
Witam mam na imi Krzysiek sko鎍zonych 25 latek :)

Ostatnio rozmawia貫m z moj ukochan i powiedzia豉 mi co takiego " ostatnio mam dosy wszystkiego, siebie i nas". M闚i豉 瞠 by chcia豉 zmieni du穎 w naszym zwi您ku ale nie wie czy si da i 瞠 nasz zwi您ek zrobi si monotonny.

Nie wiem ju co mam robi ju mam troch dosy sam bo ja o ni walczy貫m ca造 czas gdy my郵a豉 o powrocie do by貫go, a teraz gdy si uk豉da這 i w og鏊e nagle znowu co..

Czyli kolejna wielce znudzona ksi篹niczka?
Co jest w kobietach, 瞠 gdy jest stabilnie, to jest 幢e? To nudno, monotonnie, bezsensu i w og鏊e do d!
No w mord je瘸, wiecznie nie b璠zie motyli w brzuchu, nie zawsze b璠zie super humor dopisywa, codziennie nie b璠zie romantycznych kolacji przy 鈍iecach, czy miliona spontanicznych wypad闚 do lasu, nad jezioro, do Pary瘸, na dyskotek itd.
Wszystko troch przyga郾ie i sztuk jest stworzy takie relacje z partnerem, 瞠by nawet codzienny szary dzie by cudowny. 疾by znale潭 rado嗆 z kr鏒kiego spaceru (na kt鏎y znalaz這 si czas w zagonionym dniu). 疾by dzie sp璠zony w domu przed tv nie by tragedi i powodem rozstania.
Skoro tak jej 幢e to niech mo瞠 sama wyjdzie z jak捷 inicjatyw?
Gdzie jej tak monotonnie? W 堯磬u? Czy w og鏊e jest za豉mana, bo nie dosta豉 kwiata od miesi帷a?
"R瘯i opadaj" jak mawia m鎩 znajomy.
A prawda jest taka, 瞠 瘸l jej 篡cia towarzyskiego, flirt闚, podryw闚, kokietowania co drugiego samca, brakuje jej tych uniesie i motyli w ca造m ciele ..i szuka ...szuka. Wiesz, dop鏦i o ni walczy貫, dop鏦i mia豉 na wyci庵niecie r瘯i dw鏂h facet闚 to by這 ok, a teraz jak co si ustabilizowa這 to 幢e! No bo teraz zakaz wzdychania do innego, monogamia Panie. A jak tu si wyszale skoro ch這pak/narzeczony ci捫y jak kula u nogi....
Eeeech...
Postaw spraw jasno - niech Ci powie o co chodzi i zaproponuje rozwi您anie.
I miej oczy dooko豉 g這wy, bo z obserwacji wiem, 瞠 jak dziewczyna "ma do嗆", "nie wie co czuje", "jest zagubiona", "ograniczasz j" to na horyzoncie jest ju kolejny ten Jedyny.
疾by nie obudzi si z r瘯a w nocniku ..i rogami na g這wie. Bo co si Ch這pie 鈍i璚i.
Obym nie mia racji.
Pozdrawiam!
this world is always gonna brake your heart
...with you"
Chris Isaac, a tak瞠 HIM

kinia8906

Do陰czy豉: 23 Sie 2009
Wys豉ny: 2009-08-25, 15:10    Kryzys zwi您ku
szprycha napisa/a:
Wiesz co a sprobuj posluchac jej co by chciala zmienic zeby bylo dobrze i rozwaz to

mysle ze to jedyne wyjscie.Niech powie co jest dla niej nie tak,co chcialaby zmienic.
Pitiful napisa/a:
Czyli kolejna wielce znudzona ksi篹niczka?
Co jest w kobietach, 瞠 gdy jest stabilnie, to jest 幢e? To nudno, monotonnie, bezsensu i w og鏊e do d!
No w mord je瘸, wiecznie nie b璠zie motyli w brzuchu, nie zawsze b璠zie super humor dopisywa, codziennie nie b璠zie romantycznych kolacji przy 鈍iecach, czy miliona spontanicznych wypad闚 do lasu, nad jezioro, do Pary瘸, na dyskotek itd.

Owszem nie zawsze tak bedzie ale zwi您ek jest tworzony z dwojga ludzi ktorzy powinni dbac o swoje uczucie.Nie zgadazam sie z Tob do konca.To nie znaczy ze ona liczy na codzienne dostawanie kwiatow czy 郾iadania do 堯磬a. Moze potrzebuje wiecej okazywania jej uczuc.O kobiete trzeba dbac! :lol:

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: