Miłość do przyjaciółki

napisał/a: piotrek19942828 2015-01-28 11:52
Witam wszystkich dziś się zarejestrowałem i odrazu chcę poruszyć dosyć znany problem a mianowicie ,zakochałem się w przyjaciółce którą znam już około 4 lat , jest to jeszcze gorsze ponieważ ona ma chłopaka ale ja nie mogę żyć bez niej. Widujemy się codziennie . Kiedyś jak miałem 16 lat to ona się we mnie zakochała ale ja wtedy nic do niej nie czułem, może dlatego że byłem gnojem , a teraz role się zamieniły , ja wiem że ją Kocham. Próbowałem poznać inne dziewczyny, no i było ok, ale to nie była miłość tylko chęć zapomnienia o niej, niestety nie udało się. Myślę o niej co chwilę . Nie wiem czy powiedzieć jej o tym czy nie , będzie ciężko bo jestem trochę nieśmiały ale rade dam. Co wy myślicie jest sens ? Bo wydaje mi się że muszę to kiedyś zrobić , to nie daje mi żyć . Może ktoś miał podobną sytuację i podzieli się tym .
napisał/a: e-Lena 2015-01-28 16:03
piotrek19942828 napisal(a):wtedy nic do niej nie czułem, może dlatego że byłem gnojem , a teraz role się zamieniły

Wtedy Ty byłeś gnojem, a teraz ona?
napisał/a: enhunter 2015-01-28 19:02
Jak dziewczyna jest szczęśliwa obecnie to nie wchodź buciorami w jej związek. Taka jest przynajmniej moja opinia.
napisał/a: dr preszer 2015-01-29 09:54
Miałeś szanse, spaliłeś, teraz ustaw się w kolejce. Jak napisał kolega wyżej, nie mieszaj jej w życiu.
napisał/a: Valkiria_ 2015-01-29 11:40
Tia.... Przyjaźń damsko-meska istnieje... Prędzej w yeti uwierzę albo w potwora z loch ness.
Każdy jeden przykład na tym forum to pokazuje.
napisał/a: asyszo 2015-02-09 18:12
Nie mam najmniejszych wątpliwości, przyjaźń damsko-męska istnieje, w moim przypadku od dawna. Z całą pewnością nie powinieneś wyznawać swoich uczuć w tym momencie. Poczekaj aż będzie sama (jeśli w ogóle będzie to miało miejsce, a Twoje uczucia nie wygasną).
napisał/a: Kotryd 2015-02-15 14:26
A ja myślę, że jak najbardziej powinieneś jej powiedzieć. Gdy będzie żył w cieniu i czekał aż będzie sama, to może się nie doczekać. Być może obojga w ten sposób omija szansa na wielką miłość. To że ona ma chłopaka, nie oznacza wcale, że nie może mieć lepszego ;) Powiedz jej, jak ona nic nie czuje, to musisz się odseparować i usunąć ją ze swojego życia, bo się wykończysz.