Moja (jeszcze nie doszła) dziewczyna nie jest dziewicą.

napisał/a: masseur 2013-06-15 11:28
Mam 18 lat i 2 problemy ;P Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że docenicie i pomożecie

3 tyg temu poznałem fajną dziewczynę. Jesteśmy w fazie 'przed-związku'. Fajnie się z nią rozmawia, spędza czas, jest urocza, wszystko spoko, ale jedno strasznie mnie boli. 3 miesiące temu zerwał z nią chłopak (jej 1 prawdziwa miłość), z którym straciła dziewictwo. Jestem bardzo wrażliwym chłopakiem i myśli, że ona współżyła z kimś innym wywołują we mnie bóle brzucha, stres, a nawet wątpliwości co do naszego związku. Na prawdę BARDZO przeżywam to, że nie jest dziewicą. Boję się, że nie będę potrafił o tym zapomnieć i cały czas będzie mnie to nękać i będę miał w głowie obraz jej i jej byłego w łóżku... Tym bardziej, że powiedziała: "on nie dojrzał, jest jeszcze głupi, odbiło mu, ale nie będę go źle wspominać".

Druga sprawa jest taka, że znamy się ledwo 3 tygodnie, a ona już nawiązuje do tematów związanych z seksem. Wyczuwam aluzje, że tego oczekuje. Boję się, że to nie jest seks z miłości, ale chce po prostu zaspokoić swoje potrzeby. Boję się też, że jak powiem jej, że jeszcze nie jestem gotowy, że jeszcze (dużo) za wcześnie to stanę się mniej atrakcyjny, pomyśli sobie, że jestem tchórzem albo, że mnie nie kręci. Jak dać jej do zrozumienia, że nie chcę jeszcze tego, gdy spyta mnie wprost ?

Pozdrawiam
napisał/a: zrezygnowana1 2013-06-15 12:50
Przyzwyczaj się,że im będziesz starszy,tym mniej dziewic będziesz na swojej drodze spotykal,
takie życie .Malo dziewczyn czeka z seksem 'do ślubu',czy też na'wlaściwego chłopaka', ja bym na twoim
miejscu się nie przejmowała...może to nawet lepiej,że jest doświadczona?
Swoją drogą jakby ci się trafila dziewica 'wiecznie niegotowa',to też byś pewnie narzekał.
Wyzuluj i ciesz się,że poznałeś fajną dziewczynę,o reszcie nie myśl.

A jeśli jej naprawdę chodzi o zaspokojenie swoich potrzeb?No cóż,znam takich,co by im to
nie przeszkadzalo może zasugeruj jej,że seks jest dla ciebie poważną sprawą i tyle.
W sumie fajnie,ze tacy faceci istnieją.
napisał/a: candela1 2013-06-15 13:05
zrezygnowana napisal(a):Przyzwyczaj się,że im będziesz starszy,tym mniej dziewic będziesz na swojej drodze spotykal,
takie życie

to prawda.
aczkolwiek...z tego co piszesz mam wrażenie, że macie zupełnie inne spojrzenie na te sprawy. Ona już jest doświadczona, na dodatek sugeruje Ci, że chciałaby rozpocząć życie seksualne z Tobą. Ciebie męczy fakt, że ona już z kimś spała a sam nie jesteś gotowy na taki krok.
Wydaje mi się, że lepiej nie brnąć w taki układ. Mało ją znasz i chyba łatwiej będzie Ci teraz się rozstać niż później.
Obawiam się, że zaczęlibyście związek od nieporozumień i konfliktów a to nie jest dobre.
Oczywiście wypowiadam się tylko na podstawie tego co napisałeś. Nie znam was, nie wiem akie są wasze relacje. Na ile ona jest w stanie pójść na ustępstwa, na ile ty jesteś w stanie zrezygnować ze swoich przekonań dla niej.
Po prostu przemyśl czy warto.
napisał/a: zrezygnowana1 2013-06-15 15:53
po co od razu 'się rozstawać'?Zresztą oni nawet nie są jeszcze razem.
To tylko seks,jak będzie jej zależało,to poczeka.
a jeśli on ma zamiar kręcić nosem na każdą 'niedziewiczą' laskę,to powodzenia w szukaniu
swojej wymarzonej partnerki.Nie oceniajmy ludzi na podstawie ich przeszłości.
Poza tym jakie nieporozumienia?On z nią o tym nie gadał jeszcze, a może dla niej to nie będzie problem?
A jeśli będzie,to przynajmniej nasz autor dowie się jaki jest dla niej cel tej znajomości i tyle.

Autorze,zamiast pytać o radę na forum,lepiej sam pogadaj z koleżanką